Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 63
Like Tree13Одобрявам

Битката на Титаните - най-добрите смартфони

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #46

    Отговор: Битката на Титаните - най-добрите смартфони

    единствената причина в България да има аутсорснати централи/представителства на световни компании, е защото тук им излиза ПО-ЕВТИНО
    предполагам, че всички, които работят на такива места са наясно и са доволни

  2.  
     
  3. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #47

    Отговор: Битката на Титаните - най-добрите смартфони

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    Kod, единствената причина китайските компании да получават поръчки е защото го ПРАВЯТ ЕВТИНО. Силно се надявам да не ми развиваш измислени теории как не съм прав.
    Спамиш с неподправен хейтърски дух по две линии:
    1. Кой е коментирал какви са причините китайските фирми да продават смартфони - коментира се продават или не, ще продават ли повече в бъдеще или не, а не защо!
    2. Темата се изродява все повече - идеята й беше да бъде за топ смартфоните и я започнах със сравнение на Apple, Samsung и LG, без да споменавам какъвто и да е китайски производител.
    После, уместно към нея беше добавен и Xiaomi Mi 5, който е топ смартфон защото е такъв, а не защото е евтин, съвсем резонно беше споменат и скоро ще бъде включен и Vivo Xplay 5. И... дотам трябва да е връзката с китайските смартфони. А не лирични отклонения какви били според теб причините в топ 10 световни производители на смартфони повече от половината да са китайски фирми.


    Моля, както ти, така и всички останали участници да намерят по-удачни теми за коментар на световната икономика и симпатии / омраза към китайски производители, а тук в бъдеще да се фокусираме на най-добрите смартфони, които очакваме през тази година без значение произхода им!!!

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,553
    #48

    Отговор: Битката на Титаните - най-добрите смартфони

    Темата е хубава и би била интересна и полезна, ако се запази умерен тон на изразяване.

    Личното ми мнение е, че Vivo X5 изобщо няма място в тази тема. Нещо, което не е произведено за моя континент и има буквално никаквъв съпорт, гаранция и т.н. на тази цена, не представлява никакъв интерес за мен 99% и от юзърите, ако ще да има 12 ядра или да може да лети. Да дам близо 2к лв и да чакам и да се моля на някой от xda да му дойде настроението, за да напише някакъв ром, с който телефонът ми да да стане използваем, е глупост.
    Този пост е редактиран от gurcayy; 02-03-16 в 13:43.
    lazarus18 и burbeng харесват това.

  5. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #49

    Отговор: Битката на Титаните - най-добрите смартфони

    gurcayy, има истина в думите ти.
    Но...
    Например, съвсем тайна информация е, но скоро един от най-големите IT дистрибутори в БГ ще започне да внася една от баш китайските марки смартфони.
    Те ще са същите, каквито са и сега, нали. Но когато дистрибуторът слага удачен ROM за тях, предоставя ти съответната гараниция и ти осигурява покупка от днес за днес... тогава нищо от написаното в горния ти пост няма да е валидно нали?
    Но... пък и цената няма да е такава, каквато очакваш да е и тогава ще се появи мрънкане - ама защо той е с ххх по-скъп!
    Е... ни така, ни иначе - пълно щастие няма.

    И... извинявай за лиричното отклонение, но на твоя / нашия континент нищо не се проивежда. Ако чакаш ЕУ производство, закъсал си го.

    И ПП2 вече по по темата - заявките за Xiaomi Mi 5 според мен са в разрез с тезата ти...

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,553
    #50

    Отговор: Битката на Титаните - най-добрите смартфони

    Аз не съм противник на китайските телефони, може би си ме разбрал погрешно. В частност аз съм против Виво. По-назад в темата споделих, че Ми5 ще е следващия ми телефон. Има разлика между двата телефона - единият поне има "заводски" мултиезичен ром и развита общност извън Китай.

    А за тайната новина, това е добре, дано е някоя от читавите марки.

  7. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #51

    Отговор: Битката на Титаните - най-добрите смартфони

    Пореден спам за китайски телефони след неколкократни забележки, че темата е на съвсем друга тема, а именно - Битката на Титаните - най-добрите смартфони

    mod. edit

  8.  
     
  9. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #52

    Отговор: Битката на Титаните - най-добрите смартфони

    Тъкмо бях похвалил Самсунг, че правят добра крачка напред като махат bloatware-а от телефоните си и те отново ме изненадват с глупости. Хората които се радват на новият си S7 казват, че рома им заема 8 гиги (което си е 1/4 от 32та гигабайта памет) и има доста излишни приложения и мултимедия. Другата седмица ще проверя дали наистина е така като ми попадне една бройка в ръчичките (за тестове).

  10. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #53

    Отговор: Битката на Титаните - най-добрите смартфони

    Стенли с тази СД карта, не смятам че точно това ще се окаже проблем. Остава предостатъчно място за апликации.

    пп При мен системата окупира 7гб, засега не се оплаквам от липса на място.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,553
    #54

    Отговор: Битката на Титаните - най-добрите смартфони

    Няма лошо Да не смяташ да правиш бекъп на XXX секцията на замунда? Шегувам се.

    Все повече взе да ми харесва Ми5, обаче черната версия е пълна трагедия- толковс отпечатъци на задния капак не съм виждал дори и на телефон за 50$. Явно ще се спра на белия. Някой има ли информация кога точно ще почнат нормалните продажби?

  12. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #55

    Отговор: Битката на Титаните - най-добрите смартфони

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    Тъкмо бях похвалил Самсунг, че правят добра крачка напред като махат bloatware-а от телефоните си и те отново ме изненадват с глупости. Хората които се радват на новият си S7 казват, че рома им заема 8 гиги (което си е 1/4 от 32та гигабайта памет) и има доста излишни приложения и мултимедия. Другата седмица ще проверя дали наистина е така като ми попадне една бройка в ръчичките (за тестове).
    Около 6-7 бяха заети наистина. От два дни има S7 в офиса ама от много бачкане нямам време да я хвана като хората да я разгледам
    Съвсем повърхностно я барнах.

  13. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #56

    Отговор: Битката на Титаните - най-добрите смартфони


  14.  
     
  15. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #57

    Отговор: Битката на Титаните - най-добрите смартфони

    Първо потвърждение на предвижданията ми.
    LG издаде багажа...


    Всички от БГ офиса са уволнени, съкращенията са из цяла Европа.
    Южнокорейците се изтеглят от Европа, а според мен и от целия свят.

  16. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #58

    Отговор: Битката на Титаните - най-добрите смартфони

    Година по-късно, време е за Битка 2017

    Samsung Galaxy S8 - скрита революция и отново на върха. Виж защо!



    Samsung Galaxy S8 променя представите ни за габарити и големина на екрана. Galaxy S8 и S8 Plus са изключителни смартфони, на които надали някой друг производител ще успее да се противопостави. Поне до септември, когато... излиза новият iPhone.

    Прочетете Samsung Galaxy S8 - скрита революция и отново на върха - превю на SetCombG.com

  17. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    124
    #59

    Отговор: Битката на Титаните - най-добрите смартфони

    Добре че бяха Ксиаоми, та да разберем, че ...Самсунг направили ...революция...!? оле-ле...

  18. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #60

    Отговор: Битката на Титаните - най-добрите смартфони

    ggg и още g...
    Революция се прави със серийно производство, не с концептуални модели, които реално се оказват недостъпни
    Xiaomi колкото и да са приятни са залязваща марка, смачкана от другите китайци и за съжаление потъват. Самсунг е... Н1 за миналите сегашните и близките няколко години - хората, от които се очаква революцията...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Битката на смартфоните
    От Lupus във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 11
    Последно: 02-09-15, 21:00
  2. Най-добрите филми за 2003
    От mitco във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 06-01-04, 20:44
  3. най-добрите HOSTING компании !
    От masterross във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 06-11-03, 15:05
  4. Poll - Най-добрите куестове !
    От Kayso във форум ИГРИ
    Отговори: 8
    Последно: 31-10-02, 03:45
  5. Въпрос към най-добрите:
    От Domin във форум Овърклок
    Отговори: 23
    Последно: 04-09-01, 12:18

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе