Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 24 от общо 24

Избор на смартфон за жена.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #16

    Отговор: Избор на смартфон за жена.

    Цитат Първоначално публикувано от VLADO 66 Виж публикацията
    Колега tanatos, производствената цена на Галакси може да я видиш в линка Производствената цена на Samsung Galaxy S7 е 255 долара, Продуктови новини | HiComm Вярно е че има телефони с лошо качество, но има и такива, производствения процес на които не се отличава по нищо от известните марки.Ето ти един пример за тестове на една такава фирма https://www.youtube.com/watch?v=XcR99axsctI
    Производствената цена на галакси не включва едни допълнителни разходи по поддръжка и софтуер. Едва ли и тази на айфона е повече от 220 долара, следвайки същата логика. Вероятно има китайски съкровища, чиито производствен процес е на дори по-високо ниво от това на айфон и споменатото галакси на Самсунг. Хардуерът им също може да е по-мощен. Но в ръцете на потребителите работят катастрофално. И аз бях в кюпа на излъганите

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #17

    Отговор: Избор на смартфон за жена.

    Вземи това което предлага гаранция. Преди година подарих на гаджето най тънкия телефон в света, който в последствие беше надминат от някакви други китайци и на 5тия месец дисплея даде дефект. Въпреки, че го бях купил от магазин в Испания и си имах реално действаща и валидна гаранция - официалния представител на марката нямаше необходимите части, за да отремонтира добичето. Чаках 3 месеца и след писмо до КЗП ми съобщиха, че е невъзможно да се извърши ремонта поради липса на резервни части. Замениха ми го безплатно с друг телефон - пълно пластмасово дърво... Към отворилия темата потребител --> помисли сериозно и за обслужването на телефона, в случай на повреда какво правим?!

  4. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #18

    Отговор: Избор на смартфон за жена.

    За обслужване на телефон не може да се мисли. Това не е автомобил. В случай на повреда се изхвърля и се заменя с нов. Затова е желателно да се купуват такива, които не се повреждат. Да случиш на качествен ремонт на мобилен телефон си е като игра на руска рулетка. И такава съм играл, затова се включих пак

  5. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #19

    Отговор: Избор на смартфон за жена.

    Хех, напълно на мнението на dodo.
    Преди 2-3 седмици си изкълчих крака и докато падах си метнах телефона на метър във въздуха.
    Предното стъкло разбира се отиде по дяволите.
    И се оказа, че не можело да се смени само то, а трябва целия дисплей. За скромната сума от 630 лева.
    Е... благодаря ти за гаранцията, чудесно е да имаш гаранция и... 3 резервни части общо
    Та реших проблема засега с един по-скъпичък и дебел протектор за 50-ина лв, който ми държи стъклото да не се разпадне докато си харесам следващия телефон.
    Така че... гаранция - Франция. Ползваш - чупи се, купуваш нов,...

  6. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #20

    Отговор: Избор на смартфон за жена.

    Скромната сума от 630 лева е само вноската за участие в руската рулетка ))) После идва чупенето на куплунга на дънната платка от говедото - техник, с последващо изхвърляне на цялото съкровище. Така се случи при мен, втория път ))

  7. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #21

    Отговор: Избор на смартфон за жена.

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    Хех, напълно на мнението на dodo.
    Преди 2-3 седмици си изкълчих крака и докато падах си метнах телефона на метър във въздуха.
    Предното стъкло разбира се отиде по дяволите.
    И се оказа, че не можело да се смени само то, а трябва целия дисплей. За скромната сума от 630 лева.
    Е... благодаря ти за гаранцията, чудесно е да имаш гаранция и... 3 резервни части общо
    Та реших проблема засега с един по-скъпичък и дебел протектор за 50-ина лв, който ми държи стъклото да не се разпадне докато си харесам следващия телефон.
    Така че... гаранция - Франция. Ползваш - чупи се, купуваш нов,...
    Не е точно така, макар и неволно и без умисъл естествено, телефона ти е претърпял сериозна повреда, заради която производителя не е виновен. В моя случай, дисплея изгасна и до там... Впрочем, в оф. страница на Kazam, при регистрация на телефона получаваш безплатна смяна на дисплея дори и в случаи като твоя. Всичко това само на хартия, в действителност китайчеАта нямали части, разбираш ли...
    В този ред на мисли, купуваш нещо евтино, че да не ти пука ако се повреди.

    пп. КАТО се повреди.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,778
    #22

    Отговор: Избор на смартфон за жена.

    Чупил съм скъп телефон и за това вече не давам много пари, или по-точно за устройство с такива характеристики, които са ми необходими.Не робувам на марки, нито кога е излязъл съответният модел.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Живее в
    Летница
    Мнения
    11
    #23

    Отговор: Избор на смартфон за жена.

    Емперично съм проверил,че четенето и мнението на повече хора в даден форум,помагат за да взема правилното решение за даден продукт,било тв,бойлер или смартфон.Относно "марковите"продукти да не забравяме,че и в тях се съдържат трите най известни думи в света:Made in Chaina.Благодаря за споделените мнения!

  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #24

    Отговор: Избор на смартфон за жена.

    Така като гледам "българският" вариант на Ulefone Paris е 64-битов осемядрен 4G смартфон Revo You 32GB , така, че ако не ти се чака доставка от Китай и искаш да имаш гаранция в България ...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Игра като за жена?
    От taipan във форум ИГРИ
    Отговори: 20
    Последно: 24-08-10, 15:23
  2. Вземате ли пари от жена си?
    От mobidob във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 19
    Последно: 20-04-10, 21:46
  3. Една жена в нужда :)
    От scorpia във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 28
    Последно: 18-11-09, 23:52
  4. Маршрутка уби жена в София
    От BerkStock във форум Коментирай новина
    Отговори: 14
    Последно: 18-02-06, 11:33
  5. Идеалната жена...особено за хардуеристи:)
    От gkirev във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 24
    Последно: 14-09-03, 22:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе