Страница 1 от 13 12311 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 195
Like Tree20Одобрявам

ФОРМУЛА 1

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1

    ФОРМУЛА 1

    Хубаво начало на сезона.
    Старите кучета показаха, че ако имат по-добри коли ще са на ниво. Въпреки лошите резултати от събота, и Алонсо, и Райконен взеха точки и направиха добро състезание.
    Жалко за повредата на Шумахер.
    И браво на Бътън и Фетел.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #2

    Re:Формула 1 2012

    Маса май вече е за пенсия...
    Хамилтън с половин уста поздрави Бътън - много го заболя горкия...

  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #3

    Re:Формула 1 2012

    Никога не съм го обичал Хамилтън. Много неприятен, нафукан тип. То... тази година не знам на кой ще симпатизирам, но поне ще съм твърдо против него.

  5. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #4

    Re:Формула 1 2012

    Сега по БНТ2 на запис върви Ф1 и е голямо мазало картината...голяма излагация е тази телевизия!
    Иначе моето мнение за Хамилтън не се разминава с твоето - отроче на макларън - отгледан с внимание от дете и се опитват да го лансират! Ако помниш как използваха опита на Алонсо и взимаха наготово настройките от колата му за Хамилтън за да го направят шампион преди време! Арогантен и все някой му виновен. Като стар фен на Кими, Алонсо и нов фен на детето чудо - както наричаха Фетел то и за тях ще държа. Въпреки, че за Фетел съм малко с резерви понеже все още има да се изгражда като психика - но е обещаващ!

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Живее в
    Елхово
    Мнения
    79
    #5

    Re:Формула 1 2012

    Много ме радва ме радва завръщането на Райконен, показа че има още много хляб в него щом влезе в 10-ката от първо състезание. Отосно картината, по Булсат качеството е добро в сравнение с тв7 от миналия сезон.

  7. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #6

    Re:Формула 1 2012

    Хубаво състезание, колите са доста изравнени, което си е добре като цяла. Няма да има доминация на определени отбори и само от тях да се очаква победа. Макларън бяха видно по-силни от останалите. След седмица се местят на Сепанг, там има две много хубави прави, ще се види как са моторите този сезон.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #7

    Re:Формула 1 2012

    Малайзия си е Малайзия - отново прекъсване поради дъжда но пък така ще имаме възможност по-дълго да се насладим на събитието!

  10. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #8

    Re:Формула 1 2012

    Цитат Първоначално публикувано от ivodivo
    Малайзия си е Малайзия - отново прекъсване поради дъжда но пък така ще имаме възможност по-дълго да се насладим на събитието!
    дълго дълго .. колко дълго 2 часа след стара ще го прекратят ... ако и не се стъмни до тогава

  11. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #9

    Re:Формула 1 2012

    Невероятно състезание се получи! Скоро не бях гледал такива изненади не е истина - много се изкефих днес а и Алонсо е 1-ви
    Браво и на Перез... жалко за Маса...

  12. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #10

    Re:Формула 1 2012

    И аз съм доволен ,че Алонсо спечели ,а за Маса най-вероятно това беше от последните му състезания за Ферари.

  13. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #11

    Re:Формула 1 2012

    голяма гонка днес наистина рядко виждано в ф1

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    323
    #12

    Re:Формула 1 2012

    Не си спомням, някога Маса да е имал хъс за победа - това е моето мнение. А мерцедесите или са големи боклуци или пилотите им не стават - пилето за песия (макар че съм му фен), а Нико на училище. А тоя пич Перез такъв шамар им би на всички - дано да не е било само случаен късмет...

  16. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #13

    Re:Формула 1 2012

    Чудесно състезание.
    Алонсо и Перез следващата година заедно във Ферари, очертава се добър отбор.
    Маса ясно, че е за пенсия, за съжалние, мисля, че и Шумахер е време да помисли за повторно отказване.

  17. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #14

    Re:Формула 1 2012

    Сезона се очертава да е доста интересен! Фераритата се събудиха - особено в ръцете на Алонсо - но все още не могат да пазят гумите си достатъчно добре както някои от конкурентите им... А Малдоналдо и екипа му вчера избиха рибата с тази малко по ранна смяна на гумите с 2-рия пит-лейн...

  18. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #15

    Re:Формула 1 2012

    Дам... определено е неясно как ще се развие борбата между отборите. Няма явно изразен фаворит / фаворити, което ще даде предимство на пилотите с повече опит.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 13 12311 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Формула 1 2009
    От Smurfa във форум Спорт
    Отговори: 2
    Последно: 08-08-09, 22:50
  2. Формула 1 - сезон 2008
    От Lazy Dog във форум Спорт
    Отговори: 19
    Последно: 24-03-08, 11:15
  3. MS EXCEL формула - как ?
    От eror във форум Общ - софтуер
    Отговори: 17
    Последно: 10-06-07, 19:35
  4. Excel формула
    От Malone във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 04-07-05, 12:39
  5. 134,8 Формула на богатството
    От savarshena във форум Логически задачи
    Отговори: 1
    Последно: 08-01-05, 15:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе