Страница 23 от 87 ПърваПърва ... 1321222324253373 ... ПоследноПоследно
Резултати от 331 до 345 от общо 1300

Страхотен Григор Димитров

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #331

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Григор трябва да спре да се вързва на тази циркова маймуна.Простете, ама това на Монфис в момента не е тенис.Тези номера,до които прибягва са известни на всички-що му се вързвя Григор и не си играе сонствената игра хич и незнам.

    - - - - - - - - - -

    Код ,чест и почитания,но това е тенис!Хубаво нещо е атрактивността, но това което прави Монфис е неспортсменско.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,559
    #332

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Б.си скапаните Найк-ове - голяма "реклама" получиха .

  4. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #333

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    В случая платиха си да ги видим как се късат

  5. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #334

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Юлиян Стаматов го каза и неведнъж това,а той е един много възпитан и умерен в приказките си човек и бивш наш шампион.За да си позволи да говори каквото и да е в ущърб на Монфис е показателно до каква Цигания се стига в момента!

  6. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #335
    Цитат Първоначално публикувано от martosblack Виж публикацията
    Хубаво нещо е атрактивността, но това което прави Монфис е неспортсменско.
    Марто, чест и почитания към теб и познанията ти за играта. Не се обиждай, но когато Григор пада първосигналните ти мнения не са особено достоверни.
    Терминът неспортсменско в толкова комерсиален спорт звучи не на място. Тенисът е игра с правила за бойци с железни нерви. Правилата трябва да се спазват, борбата трябва да е на всяко ниво, както физическо, така и психическо, а спортсменството е куха дума.

    Не пропуснаха да заковат камерата на скъсаните Найкове, много яко

  7. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #336

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    Марто, чест и почитания към теб и познанията ти за играта. Не се обиждай, но когато Григор пада първосигналните ти мнения не са особено достоверни.
    Терминът неспортсменско в толкова комерсиален спорт звучи не на място. Тенисът е игра с правила за бойци с железни нерви. Правилата трябва да се спазват, борбата трябва да е на всяко ниво, както физическо, така и психическо, а спортсменството е куха дума.
    КОД,ако си наистина на това мнение, то аз нямам повече какво да кажа нито сега,нито за в бъдеще в тази тема

  8.  
     
  9. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #337
    Хех, че какво общо има темата
    Всички трябва да са на едно мнение за да е комфортно и спортсменско ли...

    Обрулихте го човека, то не беше мангал, маймуна, циркаджия и всичко е наред.
    Да не каже някой, че не вижда проблем в стила му...

  10. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    688
    #338

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Ако не ти е допаднала играта на Григор, това наистина е правилната тема да го споделиш.
    Но защо реши, че можеш да го псуваш и обиждаш толкова аграрно???
    Моля, запознай се с правилата и ги спазвай.
    kod


    - - - - - - - - - -

    Taя шматка да иде при Беър Грилс да стане мъж.Днес загуби защото няма топки.

  11. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #339

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Слаба игра, заслужена загуба.
    Ще стигнат ли точките за основната му цел - Мастърс -а?

  12. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #340

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    За съжаление беше надигран тактически, както и от многото асове на съперника. В другото Монфилс не показа нищо повече. Ако не беше се полакомил за ефект в първия сетбол на тайбрека, нещата щяха да са други при 1:1, но....

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,559
    #341

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Е , миналата година отпадна в 1-ви кръг (май) , сега вече в четвърти ... да си пожелаем догодина да вземе финала !

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #342

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Лично аз спирам да се фиксирам така, че на едокойси мастърс ще стигнем финал, че и ще го вземем. Нещо много вдигнахме летвата и после се цупим, че отпаднал рано. Отпада точно там където е заслужил да отпадне. Не си играеш тениса, не си взимаш пропуските в играта на другите - те си взимат своето и губиш. Просто и логично. Да обърнеш мач става при по-посредствените. При тези от топ 20 - поведат ли, губиш сета на 95%, щото те знаят как да запазят постигнатото, я с бомбени сервизи в точния момент,я с друго. Желанието ми е само на следващия турнир когато се срещне с жокера или надал, монфилс или цонга да ги тръшне. Толкова ми стига. Като ги натръшка един два пъти е те тогава ще е готов за финал. Роджър трябва да го изкърти със сервиз и игра на мрежата следващия месец, от сутрин до вечер, недопустими за тенисист в топ 10 са грешките като днешните на мрежата. И посрещането - и толкова честия ретур в Т-то...И малко да понамали ласкателствата - готов съм да стигна до финала, хубу. За това всеки е готов - въпроса е дали другите ще ти позволят. Гледайки само към финала, се препъваме доста преди него.
    Този пост е редактиран от Tommorow; 03-09-14 в 03:36.

  16. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #343

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Грищо падна. Голям праз - в спорта е така, еле пък в тениса. Индивидуалните спортове нямат нищо общо като психология с отборните. Това е едната страна, другата е че всичко което се случва с Гришо за мен е върха. Симпатяга е, играе превъзходен тенис, в топ 10 на света е, всяка година е по добра от предходната и т.н. и т.н. Само едно не му харесвам - как па точно Маша набара - Иванович не му ли мина пред погледа или в краен случай Гьоргес...

  17. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #344

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Много хубав коментар,Tony. Имаме невероятен шампион и пристрастен съм-Да!А защо да не бъда?!Но да ме обвиняват в необективност-не съм съгласен.Достатъчно обективн съм и в много от постовете си в тази тема неведнъж съм изброявал и слабостите в игратата на Григор.Гадно е да имаме шампион от този ранг обаче и разни господа,които даже не знаят от коя страна се държи тенис ракетата да ръсят мозък!То верно,че и нихилизма си е наша национална черта и никога няма да се научат хората да ценят наистина ценното .Видях и каква помия тук се изля върху Лудогорец,ама тва е друга тема.А сега по тази-Григор игра слабо-факт.Не се движеше добре (лош foot work) ,нетърпение и припряност във важните точки от мача.Колкото е виновен обаче той за тази среща,толкова бе виновен и треньора му.Абсолютно безхаберно бе подходил Рашиид за този мач.Още повече, че той отлично познава играта на бившия си подопечен Монфис.Запас от физически сили имахме в излишък,но нямахме търпението.А тениса не е спринт-той е маратон!Въобще ако трябва да обобщя -физически Григор вече е на висота,но сега се загърбва техниката.Напоследък забелязвам регрес в сервиса-и първи и втори,обичайната слабост на бекхенд ретур,слабата игра на воле,която до голяма степен се дължи на не добро придвижване по корта.Смятам, че на Григир му тря бва паралелно с Рашийд още един треньор,който да се грижи за техническата част от играта му.Сега предстои азиатското турне-Шанхай и Пекин, а след това Базел,Стокхолм и Париж.Гришо има да защитава малко над 400точки до края на годината.Има реален шанс за финалния мастърс.в най-изгодна позиция е Мъри-нищо няма да защитава.Самурая има да защитава около 300 точки а другия основен конкурент е Раонич -той има около 1000 .Т.е. шансовете са големи,но никак няма да е леко.Дали обаче ще успее или няма -за мен значение няма.Момчето ни е страхотно-както се зове и името на тази тема.

  18. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #345

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Цитат Първоначално публикувано от martosblack Виж публикацията
    Имаме невероятен шампион и пристрастен съм-Да!А защо да не бъда?!
    Нищо лошо разбира се. Това е спорт, ултрасите са необходими.
    Както виждаш, утрото е по-мъдро от вечерта, радвам се, че вече търсиш грешките в Григор и треньора му, а не в "неспортсменската" игра на Гаел.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 23 от 87 ПърваПърва ... 1321222324253373 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 03-12-12, 11:52
  2. VAIO Z - страхотен, тънък лаптоп от SONY
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 0
    Последно: 28-06-11, 15:12
  3. Честит Димитров ден!
    От Profita във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 0
    Последно: 26-10-05, 02:11
  4. Почина Емил Димитров
    От Lupus във форум Коментирай новина
    Отговори: 4
    Последно: 31-03-05, 02:10
  5. Честит Димитров ден!
    От Profita във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 9
    Последно: 01-11-04, 11:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе