Страница 43 от 87 ПърваПърва ... 33414243444553 ... ПоследноПоследно
Резултати от 631 до 645 от общо 1300
Like Tree558Одобрявам

Страхотен Григор Димитров

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #631

    Отговор: Страхотен Григор Димитров


    Темата е почистена доколкото може от ненужното в последните постове.


    Марто, добре дошъл си в темата да споделяш интересното си професионално мнение за тениса и изявите на Григор Димитров.
    Но - моля те в бъдеще - не си позволявай да държиш сметка за мнението на други участващи в темата!
    Изказвай становището си без да го натрапваш като аксиома за всички.

    Утро, моля карай го по-спокойно. Когато има обиди - пусни един рапорт и ще бъдат почистени, вместо да влизаш в словесни саморазправи.

    Благодаря и на двама ви предварително.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    56
    #632

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Не знам какво толкова има да се коментира за да се нарушава добрият тон за това че Гришо е занижил формата си.
    А Аз си го представям така:
    1-Маша:
    а)-бременна съм!!!
    б)-ако не ми предложиш -край!
    2-Рашиид:
    а)-кога ще подновяваме договора?
    б)-ще работим ли заедно или.....
    Рекламните фирми искат да го преметнат за договори.
    От България е научил че баба му/дядо му или някой роднина или приятел е в много тежко състояние???!!!!
    И не на последно място -няма с кого да сподели на момента какво го тормози.
    Какво би станало с това 23-и годишно МОМЧЕ ,да ли ще продължи да играе така както може???- НЕ НЯМА!!!
    П.П.:А пък Аз се гордея че Грогор Димитров е мой сънародник!(дори и нищо да не се чуе повече за него в световният тенис)
    нека преди всичко да бъдем хора-Българи ,когато има нещо за което да се критикуваме то да е градивно ,а не задоволяващо собственото Ни тщеславие,работещо за чуждите интереси. ..............помислете си!
    cooler и martosblack харесват това.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,598
    #633

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Хайде стига с тези отживели "националистически" клишета. Особено за тениса, където всеки се интересува първо от себе си. Както писах в по-горен пост - главно в Балканските страни се "гордеят" и отъждествяват с техни спортисти на национално ниво. Димитров си играе за него си, а не за вас. Също така си има голяма интернационална база феНки. Тъй че не е националното, което го води и вълнува. Дори не вярвам да се чувства и толкова българин. Нито прекарва много време в България, нито ще се върне някога да живее тук (лично мнение). Предполагам, че ще остане да живее в САЩ. Аз пък казвам - преди всичко да бъдем ХОРА, а българи за мен не е морална квалификация.
    Нишикори (моят нов любимец, въпреки че е японец и не би трябвало да се "гордея" с него) бе на крачка да стане Топ 3. Сега стана Топ 4. Двамата с Раонич са истинските нови звезди в тениса. Първата половина на 2014г. Григор ми стана симпатичен. Но с последните си публични изяви - то не бяха снимки на скокове, хеликоптери, модни журнали, с кученца и бисквитки, приказки повече за жени отколкото тенис ме накара да споделя цитата за сравнението с Ана Курникова. Не изглеждаше външно на тези "публични" изяви да се терзае от "умиращи" баба или дядо.
    Искам да напиша за пореден път - считам, че това, което Григор досега постигна е нечуван успех. Само това му е достатъчно да се гордее с кариерата си. Всичките ми коментари са по-скоро свързани с постоянното "натрапване", че ще стане сигурен Топ 1, печели ГШ и т.н. Аз пък мисля, че никога няма да постигне нещо от това ако продължава по сегашния начин.
    Този пост е редактиран от VanDan; 02-03-15 в 11:01.
    stenly, Tommorow, svetlio1 и 1 други харесват това.

  5. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #634

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    E ,не си съвсем прав за ,,националистическите'' клишета,както се изразяваш и че само на балканите се гордеят с тениситите си.Например една Германия нямаше масовка в тениса преди да се появят Щефи и Бекер.Те двамата направиха тази игра истински популярна в Германия и всяко малко момиченце в Германия искаше да е като Щефи а преди това тази страна нямаше наистина големи традиции в тениса.Един Нишикори е гордост за Япония и той казва,че много се притеснява от това внимание,което му обръщат в Япония и,че това не е типично за народа му,но е факт.Ами Ли На от Китай?!Та тя за китайците е национален герой.Примери много-за руснаците пък какво да кажа-провеждали сме спoртни лагери с школи от Москва и С.Петербург.Та тези хора говорят за водещите си тенисисти като за божества.Имам наблюдения и от белгийците-същата работа -уважават и не дават да кажеш и една лоша дума за тениситите им.Пошегувах се веднъж за един техен тенисист -Filip Dewulf ...лелеее,щяха да ме изядат с парцалите,а бе съвсем добронамерено Относно медийните изяви -за доста хора те са неприятни-Неприятни са и за доста от професионалните тенисисти ,но те са абсолютно задължителни.Задължават те спонсорите ,задължават те и организаторите на турнирите.Това за някои топ тенисити е направо омразно.Но са длъжни да го правят -всичко се режисира предварително и се играе след това Например Нишикори-за който говориш е едно много стеснително момче и в началото се е срамувал страшно много от интервютата,но те са част от живота му като професионален тенисист.Ако си мислиш ,че той или който е да е друг от топ тенисистите дава по-малко интервюта отГригор-в заблуда си.Те всички ги дават и имат не по-малко медийни изяви,но ние виждаме тези на Григор.Нормално Според мен не е удачно да се сравнява Григор и с Курникова-Дори само заради това,че момичето не спечели нито една титла през кариерата си,а Григор до този момент(още е на 23 ) има четири.Не знаем колко още ще спечели,но дори нито една да не спечели-той до този момент направи наистина забележителна кариера,като не забравяме,че има още минимум 5,6 (да е здрав) ,а може и повече години пред себе си .Аз също много съм се дразнел от тези велики очаквания към него.За мен да влезеш в първите 10 на света -дори само за една седмица -еле пък точно в настоящия момент си е чист подвиг.А какво остава за топ 3 или за номер 1 в ранкинга-за да бъдеш там вече трябва наистина да си гений в тази игра!
    Този пост е редактиран от martosblack; 02-03-15 в 18:01.
    VanDan и krasi977 харесват това.

  6. Novice
    Тук е от
    Feb 2015
    Мнения
    6
    #635
    Вие, момчета, си водите невероятни полемики, но се чудя защо моят пост е изтрит?!? Благодаря на админите, че ме "отразиха" по възможно най-бързият начин. Струва ми се, че ако мнението ми не съвпада с това на болшинството, out-а ми е гарантиран. Понеже женското съсловие в тениса бе дадено като фактор или директно олицетворение на развитието на Гришата, се надявам да сте прочели и коментирате реакцията от страна на руските ни братя. Ще бъде истинско удоволствие да чета (btw може да премахнете и този комент...вече си казах болката).
    P.S. Оправете си въпроса при регистрация-" От броя на месеците в годината, извадете Пи с точност до втория знак." Грабвайте изчислителните машинки, защото ще продължите да допускате във форума невежи като мен-приема за верен грешен
    отговор

  7. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #636

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Paeonia - за пръв и последен път получаваш обяснение в тема, вместо наказание:
    1. Защо поста ти е бил изтрит?
    Защото модератор / администратор на темата е решил, че нарушава правилата на форума. По същия начин, по който и този ти пост го прави - никаква връзка с темата, единствено демонстрация на посредствено кпд. Това не е БГ мама, спама не е адмириран.
    2. В бъдеще, ако имаш претенции към администрирането - запознай се с правилата на форума - там е описана възможността за оплакване.
    3. Въпросите от регистрацията не се нуждаят от поправки, писани са от мен
    Предлагам да им обърнеш повече внимание, съжалявам ако те затрудняват...

    Моля за последващи постове, свързани с тенис!
    Alexi одобрява това.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    801
    #637

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Победа за Григор след добра игра срещу Федерер. И добро шоу си беше.
    martosblack одобрява това.

  10. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #638

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Успах се и го изтървах Някой да знае линк към мача-шоу ?Много ще съм ви благодарен

  11. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #639

    Отговор: Страхотен Григор Димитров


  12. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #640

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Цитат Първоначално публикувано от martosblack Виж публикацията
    Успах се и го изтървах Някой да знае линк към мача-шоу ?Много ще съм ви благодарен
    Повтарят го от 10 часа по BNT ND !!!
    10:00 Тенис-шоу с участието на Григор Димитров, Роджър Федерер, Моника Селеш, Габриела Сабатини

    Мани тея видеота в мрежата

    ПП - Отначало са жените, ние трябва да сме след 12ч.

  13. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #641

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    O,страхотно Ще се гледа Благодарско !

    - - - - - - - - - -

    Моника е неузнаваемо отслабнала!!!То мечтата и бе да бъде манекенка едно време А Сабатини....ех....това момиче и на 44 изгледжа невероятно РАДОСТ за очите

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #642

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    много спокойничко в тая тема .. Григор ако беше паднал троловете щяха да го изядат с парцалите

  16. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #643

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    В демонстративен мач Алекси. Все пак не е за купа или турнир.
    Троловете това им е работата - не ги закачай. Не ти пречат.
    Всеки си има право на мнение , но това че не съвпада с други , не значи че трябва да е трол. Все едно аз да те опиша като такъв в някои теми.

  17. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #644

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Хубаво шоу се получи.Показаха ни много красиви разигравания и двамата Имаше си всичко-ефектни минаващи удари от бекхенд с една ръка (и лифтиран ,и плосък) по праватаи диагонала.Страхотни волета + драйв на Маестрото и много красив смаш от бекхенд-един изключително труден и много красив удар Уникален бе маймунджулъка на Гришо,когато направи смаш,след като остави топката да мине м/у краката му(опасен удар и не се препоръчва за начинаещи тенисисти от мъжки пол както и хот дог лоба на Гришата .Спиращи дъха няколко къси и от двамата .Че даже имаше и цял един АС за 27 гейма игра .В крайна сметка ГРИШАТА победи с помощ от малчугана,който направи страхотен лоб на Федерер и това даде крила на нашия да направи пробив в решителният трети сет и да вземе победата ) п.п май асовете бяха 3
    Този пост е редактиран от martosblack; 11-03-15 в 14:02.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #645

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Може ли F+HD да ми дават мач на Реал, а не мача на Гришата!?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 43 от 87 ПърваПърва ... 33414243444553 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 03-12-12, 10:52
  2. VAIO Z - страхотен, тънък лаптоп от SONY
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 0
    Последно: 28-06-11, 14:12
  3. Честит Димитров ден!
    От Profita във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 0
    Последно: 26-10-05, 01:11
  4. Почина Емил Димитров
    От Lupus във форум Коментирай новина
    Отговори: 4
    Последно: 31-03-05, 01:10
  5. Честит Димитров ден!
    От Profita във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 9
    Последно: 01-11-04, 10:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе