Резултати от 1 до 14 от общо 14

Търся си платен ИПТВ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    12
    #1

    Търся си платен ИПТВ

    Здравейте,
    Търся си ИПТВ доставчик независим от интернет доставчика ми към момента.
    Тоест търся си доставчик подобен на Нетера само, че с повече канали (основно дискавъри, травъл и прочие).
    В момента ползвам булсаткомски акаунт на един приятел и ми харесва като канали и качество, но не искам да ставам клиент с хардуерни устройства.

    За какво ще се ползва:
    - ще го дам на родителските тела да си гледат, че имат нет без кабелна
    - ще си го гледам на лаптопа в стаите, в които нямам ТВ, или като жената иска да гледа нещо на ТВ, а аз друго
    - като ходя насам натам да имам ТВ, ако ми е скучно.

    Като бюджет- около 10 лв на месец мисля, че ми е ок.

    Поздрави.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    299
    #2

    Отговор: Търся си платен ИПТВ

    Да ползвам тази тема.
    Някой има ли/пробвал ли е MAG254,MAG 256 ,IPTV box,че се чудя дали да не взема един за тест!

  4. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #3

    Отговор: Търся си платен ИПТВ

    Цитат Първоначално публикувано от veselintonev Виж публикацията
    Да ползвам тази тема.
    Някой има ли/пробвал ли е MAG254,MAG 256 ,IPTV box,че се чудя дали да не взема един за тест!
    Ползвам MAG254 за IPTV и понякога гледам филми от NAS. Не се справя с BluRay, но пък MKV си ги плейва чудесно. Не поддържа NFS протокол, но през SMB работи стабилно. Е, все пак е с кабелна връзка до рутера. Със субтитри не съм срещал проблем. Има една екстра, която повечето плеъри нямат - сам синхронизира субтитрите когато се гледа филм от външен носител, NAS. Интерфейса е малко "дървен", но когато се използва за IPTV от оператора се зарежда друг и всичко си идва на мястото. В моя случай е така. Като недостатък съм забелязал, че на телевизии с Dolby звук бутона за усилване и намаляване не оказва влияние. Трябва дистанционното на ресивъра или телевизора да е под ръка, че понякога стават изненади .
    Като картина, звук, цветове, пропорции и т.н., нямам никакви забележки.

  5. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    299
    #4

    Отговор: Търся си платен ИПТВ

    Мен ми трябва за ИПТВ, за плеър си имам Mede8er 1000.

  6. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #5

    Отговор: Търся си платен ИПТВ

    Цитат Първоначално публикувано от veselintonev Виж публикацията
    Мен ми трябва за ИПТВ, за плеър си имам Mede8er 1000.
    Така де, именно за телевизия се ползва, но веднъж реших да го пробвам как ще работи като плеър и за това споделям информация тук.

  7. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    299
    #6

    Отговор: Търся си платен ИПТВ

    Поръчах си MAG 256 ,утре трябва да дойде.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2015
    Мнения
    53
    #7
    Искам да попитам за доставчици на такъв вид тв за гр. Ямбол има ли ? В интернет информацията е много оскъдна да не кажа никаква . Ако си пусна хубав интернет и си закупя такова устройство мога ли да си избера отделно доставчик (който да не е от Ямбол) да си плащам таксите и да си гледам телевизията или е задължително от който е интернета да е и IPTV телевизията .

  10. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    299
    #8

    Отговор: Търся си платен ИПТВ

    Цитат Първоначално публикувано от maikallllll Виж публикацията
    Искам да попитам за доставчици на такъв вид тв за гр. Ямбол има ли ? В интернет информацията е много оскъдна да не кажа никаква . Ако си пусна хубав интернет и си закупя такова устройство мога ли да си избера отделно доставчик (който да не е от Ямбол) да си плащам таксите и да си гледам телевизията или е задължително от който е интернета да е и IPTV телевизията .
    Можеш,да.

  11. etg
    etg е на линия
    Administrator
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,393
    #9

    Отговор: Търся си платен ИПТВ

    Технически може и да може (зависи от платформата на доставчика), юридически са по-сложни нещата, защото лицензите са регионални, и една фирма с лиценз примерно за Бургас не може да пусне (официално) такава услуга в Ямбол. Т.е. трябва да търсиш фирма с национален лиценз.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    15
    #10

    Отговор: Търся си платен ИПТВ

    Имам устройство MAG 256 , мога ли сам да си конфигурирам портал за гледане на телвизия като преди това си платя онлайн, има ли такъв доставчик ?

  13. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #11

    Отговор: Търся си платен ИПТВ

    Цитат Първоначално публикувано от bulgaran Виж публикацията
    Имам устройство MAG 256 , мога ли сам да си конфигурирам портал за гледане на телвизия като преди това си платя онлайн, има ли такъв доставчик ?
    Може да конфигурираш няколко портала и при стартиране да избереш от кой да плейва по подразбиране. Ако искаш друг портал само трябва да избереш кой да бъде. Необходимо е да се регистрираш към съответния доставчик и да въведеш неговата плей-листа, след това другия доставчик и т.н. Правил съм го веднъж преди около година, но се отказах, тъй като в повечето тестови плей-листи каналите са на Руски език, а някои не предлагат стрийм в нашия географски регион. Има разбира се всякакви доставчици, но и цените са много различни, както и пакетите с канали които предлагат. Аз гледам от тук и съм доволен. Листата им е адаптирана за MAG, така че трябва да работи и с твоя бокс. А Чичко Гугъл знае още един куп резултати. Успех!

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    12
    #12

    Отговор: Търся си платен ИПТВ

    5 години по-късно още си търся.
    Чудя се трзи от tivi дали са легални и дали може да се гледа през плеър/ браузър и да се превърта( да гледам новините от вчера)?

  16. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #13
    Цитат Първоначално публикувано от Aleksandar Lozanov Виж публикацията
    5 години по-късно още си търся.
    Чудя се трзи от tivi дали са легални и дали може да се гледа през плеър/ браузър и да се превърта( да гледам новините от вчера)?
    Като гледам през 2017г. съм писал за последно в темата... С две думи почти нищо не се е променило при tivibg и все още ползвам тяхната услуга. Е, разбира се има нови неща. Може да гледаш новините не само от вчера, но и от миналия понеделник, което зависи от избраната телевизия. Някои могат само 24 часа назад ( HD програмите), други по цяла седмица. Има "канал" мозайка, в който на екрана виждаш (9 ли бяха 12 ли!? не помя точно) най гледани или може би най интересни програми, като с бутон на дистанционното може да укажеш от коя програма да чуваш звука...
    Дали са легални?! Нямам идея, но щом толкова време са на пазара в този сектор, означава че поне са надежден доставчик.
    Ако имаш подходящ плеър (маг бокс) ще си гледаш на него, но ако искаш на компютър, трябва предварително да отбележиш това защото се генерира различен тип плей лист. На компютър може да опиташ с Коди, но преди беше ултра бъгав. Сега незнам как е.
    Този пост е редактиран от frizera; 15-02-21 в 16:01.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    12
    #14

    Отговор: Търся си платен ИПТВ

    Аз искам да го ползвам на лаптоп/ мобилен телефон.
    Мен ме интересуват два канала - Fox Life и National Geographic - те могат ли да се превъртат на tivi?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. И форума на data.bg майче вече е платен!
    От Vandal във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 8
    Последно: 13-03-06, 16:52
  2. Преместване на Мамбо сайт на платен хостинг
    От Jenny във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 3
    Последно: 17-06-05, 02:20
  3. Отговори: 7
    Последно: 06-03-04, 11:45

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе