Вижте резултатите от анкетата: Средно по колко време гледате телевизия на ден?

Гласували
62. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 7 часа

    9 14.52%
  • 6 часа

    2 3.23%
  • 5 часа

    5 8.06%
  • 4 часа

    16 25.81%
  • 3 часа

    8 12.90%
  • 2 часа

    8 12.90%
  • 1 час

    8 12.90%
  • Не гледам телевизия

    9 14.52%
Отговори на анкетата
Страница 77 от 86 ПърваПърва ... 27677576777879 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,141 до 1,155 от общо 1281
Like Tree92Одобрявам

Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - на първа страница, обсъждане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #1141

    Отговор: Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - на първа страница, обсъждане

    Ето пък модела който прави тези глупости.
    STRONG SRT 8108 :: Цифрови Тунери :: Цифрови Тунери :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    Сверих им менютата на двата и изглеждат еднакви. Еба си проблема!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    324
    #1142

    Отговор: Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - на първа страница, обсъждане

    Не знам дали точно умерих темата,но имам въпрос дали може да се хваща ефирна цифрова с лаптопа.Има ли такова устройство и да посочите от къде да се вземе.Трябва ми това нещо защото отивам на една вило-станция ,където няма нито интернет нито телевизия.

  4. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #1143

    Отговор: Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - на първа страница, обсъждане

    Има някакви такива щуротии: USB DVB-T TV Tuner - полезен и много достъпен асксесоар за лаптоп Трябва ти нещо подобно, но с MPEG-4 (в този "материал" казват, че няма такъв тунер, а в същото време приема ефирна ТВ...)!

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    324
    #1144

    Отговор: Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - на първа страница, обсъждане

    Ок мерси,ще разгледам из технотата за такива неща.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #1145

    Отговор: Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - на първа страница, обсъждане


  7. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    324
    #1146

    Отговор: Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - на първа страница, обсъждане

    Доста пари е това,на мен ще ми трябва най много 2-3 пъти.Някои от тези джаджи четох и че не работят със 7*64-уиндос.А аз съм и на настолният и на лаптопа със такъв уиндос.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #1147

    Отговор: Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - на първа страница, обсъждане

    Пиши на сайта - според мен ако не работи ще може да го върнеш. Администратора им е регистриан тук като cifronim2 (има и стара регистрация като cifronim) Направо го помоли да го тества...
    https://forum.setcombg.com/search.php?searchid=596715

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #1148

    Отговор: Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - на първа страница, обсъждане

    Този пост е редактиран от hristoslav2; 15-07-14 в 15:15.

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #1149

    Отговор: Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - на първа страница, обсъждане

    Историята на НУРТС е показателна за това как един силно развит и конкурентен пазар трудно допуска изкуствено монополизиране. Компанията взе лицензите с помощта на държавата, която със специални законови промени изгони останалите кандидати. И разчиташе, че оттук нататък просто ще събира такси от телевизиите за това, че ги разпространява безплатно за зрителите. Оказа се обаче, че създателите на съдържание не горят от желание да плащат на мултиплекса, защото от услугите му се възползва твърде малка аудитория - проникването на кабелни и сателитни платформи е над 80%, тарифите са ниски, а гледаемостта на телевизиите почти не помръдва в резултат от качването им в ефира на НУРТС. В резултат каналите на новата мрежа останаха полупразни, а дори някои от телевизиите, сключили договори, се отдръпнаха.
    Компании | НУРТС: Фитилът догаря | С края си мултиплексът би взривил цялата и без това компрометирана цифровизация - Капитал
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 27-07-14 в 17:11.

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #1150

    Отговор: Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - на първа страница, обсъждане

    http://bnt.bg/file/2013/04/DokymentaciaHarris.doc
    Тъпото е, че искат да стартират БНТ3, а още не могат да се оправят с БНТHD - поради бездарие и некомпетентност не разполагат с видеоматериал и за това повтарят до откат световнто по футбол. В нормалните телевизии, 2-3 години преди да се стартира HD канал, се трупаше видеоматериал в такъв формат.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    124
    #1151
    Въпроса ми е на къде да насоча антената? Намирам се в Крапец(на север от Шабла). Във Варна, Добрич или някъде по-наблизо има излъчвател? Ако ми дадете точни координати или посока ще е най-добре.
    Благодаря предварително.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #1152

    Отговор: Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - на първа страница, обсъждане


  16. Novice
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    2
    #1153

    Отговор: Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - на първа страница, обсъждане

    и аз имам един въпрос , мога ли с USB DVB-T + DAB + FM TV Tuner да уловя чистота на кабелен оператор blizoo ако вържа антената към техен кабел или цифров приемник който ползвам на телевизора , с две думи монитора да го използвам като телевизор

  17. Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    172
    #1154

    Отговор: Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - на първа страница, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от smitbgs Виж публикацията
    и аз имам един въпрос , мога ли с USB DVB-T + DAB + FM TV Tuner да уловя чистота на кабелен оператор blizoo ако вържа антената към техен кабел или цифров приемник който ползвам на телевизора , с две думи монитора да го използвам като телевизор
    С DVB-T - не, трябва ти DVB-C

  18. Novice
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    2
    #1155

    Отговор: Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - на първа страница, обсъждане


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 77 от 86 ПърваПърва ... 27677576777879 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. TV NET - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения
    От citizen във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 3
    Последно: 10-08-17, 17:13
  2. Лаптоп тошиба сателит- L 350 и ефирна цифрова телевизия
    От valiouzana във форум Мобилни устройства
    Отговори: 1
    Последно: 23-12-13, 15:50
  3. Отговори: 3
    Последно: 10-10-13, 15:10
  4. цифрова ефирна телевизия с LG
    От vgst във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 2
    Последно: 29-01-13, 11:10

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе