Вижте резултатите от анкетата: Колко инча е вашият LCD телевизор Panasonic ?

Гласували
342. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 19''

    0 0%
  • 26''

    2 0.58%
  • 32''

    78 22.81%
  • 37''

    35 10.23%
  • 42''

    153 44.74%
  • 47''

    59 17.25%
  • 55''

    15 4.39%
Страница 71 от 113 ПърваПърва ... 2161697071727381 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,051 до 1,065 от общо 1684
Like Tree88Одобрявам

Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    304
    #1051

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Ограниченото EPG, е заради проблемни настройки на EPG генератора на оператора ти.
    Я пак :rolleyes:
    Меню -> Настройки -> ОК-> DVB-Меню Настройки -> ОК -> Списък канали -> ОК -> отиваш на програмата, която искаш да премахнеш и натискаш ОК (чавката от квадратчето изчезва) - Exit.
    Така програмата изчезва от списъка. Ако искаш да я възстановиш - по същият ред и накрая натискаш жълтият бутон - така възстановяваш всички изтрити програми.
    Щом други две устройства - 24 инча ТВ и Топфийлд кабелен бокс ги виждат всичките програми и дават цяла информация на EPG, не вярвам проблема да е в оператора. И тия последните имат доста повече опции на EPG, докато Панасоника не дава почти никакви опции и дава само сега и следваща програма. И отгоре на това има и проблеми с получаването на информацията, губи данните от EPG. Трябва да отида понякога на самата програма за да изтегли данните от EPG. Говорих и с Панасоник БГ, и те ми казаха- знаем за проблема и нашите инженери работят върху него. Не че очаквам нещо да подобрят де. Това са си редовни фрази за успиване на потребителите. Щом и моделите от 2012 са били със същият проблем. А аз EPG си го ползвам доста, гледам си програмите от там, слагам си таймери на желаните програми, а тия ме върнаха в каменната ера. Да чета вестници. И да си записвам програмите на хартийка.

    А за изтриването на каналите - ти говориш за SKIP, а аз говоря за DELETE. Има разлика. При първия канала е пак там, но не се вижда в листа , но пак може да го избереш ако искаш. Просто в листа се получава дупка да кажем от 62 на 70 канал. При втория го няма канала в листа , няма дупки защото канала е изтрит директно. И не може да набереш нещо което вече го няма.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #1052

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    То триенето на канали от DVB-C май малко модели тв го могат - от моите само стария Самсунг (40В750) има такава опция (и то не съм сигурен дали не е от SamiGo софтуера) , а другите (LG ,Toshiba , Panasonic) са силно ограничени дори в опциите за редакция на каналите от DVB-C тунера ...

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #1053

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    ivando
    Проблема с EPG-то е от модели 2009 година насам и досега съм си мислил, че проблема е в скороста на опресняване=
    На няколко пъти съм засичал, че EPG-то ми(М-сат кейбъл) показва пълен списък на предаванията(с дни напред) на няколко програми, а на останалите само сегашно и следващо предаване.


    Лично за мену SKIP е за предпочитане пред DELETE. При вторият вариант, ако решиш да въстановиш програмата трябва да сканираш наново и после да подреждаш програмите..


    Към всички собственици - моля тествайте браузъра във вашият теле4визор и пишете подробно вашите впечатления и забележки
    - колко таба максимум може да отворите
    - отваря ли PDF
    - Flash видео
    - HTML5 видео
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 18-11-13 в 20:28.

  5. Banned
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    304
    #1054

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    На моя Panasonic TX-L42E6EK, видеотата тръгват и крашват понякога. PDF не отваря. Табовете не видях откъде се отварят. Засега отварям по една страница само, на пръв поглед не видях отваряне на табове.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #1055

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Благодаря
    Пробва ли с Flash видео?
    https://groups.google.com/forum/#!to...tv/Sy5SA4mWcX8

    Англичаните нямат проблеми с EPG-то...
    Panasonic 2013 Smart VIERA System Review | AVForums

  7. Banned
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    304
    #1056

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    И Флаш съм пробвал, пише Couldn't load the plug-in(това на Youtube), но след това тръгват. Пробвах от разни сайтове дето ми дава Гугъл, пробвах и на Youtube. Ако имаш някакъв линк на предвид, дай ще го пробвам.
    За ЕПГ първо ще пробвам с страна Финландия, както ми казаха от Панасоник, после може да пробвам друга страна - *****(?, кирилица), Франция. За Англия не знам дали ще стане, те техните ТВ са май малко по различни от нашите. Те основно гледат Freeview и EPG им е от там. Абе надеждата ми е, че тоя проблем с EPG ще се реши. Дали с настройки, дали с нов firmware.

    Ползвам и таблета като TV Remote 2. Става. Ама ме гледат накриво като заема ТВ и таблета наведнъж.
    Този пост е редактиран от ivando; 19-11-13 в 10:12.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    3
    #1057

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    здравейте някой може ли да каже какъв pleyar да си сваля за да мога да гледам 3Д филми или поне как да го настроя че нещо не мога и не тръгват .

    - - - - - - - - - -

    здравейте някой може ли да каже какъв pleyar да си сваля за да мога да гледам 3Д филми или поне как да го настроя че нещо не мога и не тръгват .

  10. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,171
    #1058

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Къде искаш да го свалиш - ако е на ТВ-то - не става.

  11. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #1059

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от tanq Виж публикацията
    здравейте някой може ли да каже какъв pleyar да си сваля за да мога да гледам 3Д филми или поне как да го настроя че нещо не мога и не тръгват .

    - - - - - - - - - -

    здравейте някой може ли да каже какъв pleyar да си сваля за да мога да гледам 3Д филми или поне как да го настроя че нещо не мога и не тръгват .
    А до сега кой си свалила? ...бъди по-разговорчива....

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #1060

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Как да изключите рекламният баннер? :rolleyes:
    Turn off banner ads on your 2013 Panasonic TV | How To - CNET
    How to ban the banner ads from Panasonic Smart TVs | TV and Home Theater - CNET Reviews

    как да премахвате приложения
    http://shop.panasonic.com/docs/how-t...A_Connect.html

  13. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #1061

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    ivando
    Проблема с EPG-то е от модели 2009 година насам и досега съм си мислил, че проблема е в скороста на опресняване=
    Аз съм с такъв и нито на близу нито от ефирна има EPG - само сегашно и следващо .
    Иначе знаят от панасоник за проблема и работят

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    304
    #1062

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Ами общо взето който ползва EPG да не си купува Panasonic. Чак не съм очаквал ,че такава проста функция ,дето я имат всички , те не могат да я реализират.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #1063

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    А като не работи коректно EPG, това не означава ли че не може да се ползва и PVR-а (планиран запис)?

  17. Banned
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    304
    #1064

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Ами ако PVR взема информацията от EPG, според мен точно това означава. Не знам как са по-скъпите модели с EPGто. Но доколкото и други хора споделиха тук, проблема може би обхваща всички модели на Панасоник и дори от 2009 година насам. Може би тогава този проблем трябва да се запише и в FAQa.

  18. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #1065

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    При мен EPG от вчера показва до 5-6 предавания напред при дадени програми , една от които е БНТ1,TV7, EURONEWS. Например от 18,30 ч. до полунощ или малко след това в зависимост от времетраенето на предаването има гайд. След това е празно до 18,30 ч. на другия ден . Същото се повтаря и за следващите дни. На NET1 съм. Фърма е последния 3,720 т.е няма актуализациии провокирали това подобрение. Телевизора е 50ST60

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 71 от 113 ПърваПърва ... 2161697071727381 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Media Player - Popcorn Hour 2014(всички модели)/FAQ на първа страница
    От jovanoty във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 841
    Последно: 12-02-24, 09:50
  2. Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница
    От pipchi във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 541
    Последно: 30-10-18, 11:41
  3. Отговори: 2279
    Последно: 04-02-15, 09:01
  4. Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 729
    Последно: 15-01-15, 19:03
  5. Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница (2014)
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1319
    Последно: 02-01-15, 19:26

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе