Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 25

Избор на телевизор 40-42" - Panasonic, LG

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    23
    #1

    Избор на телевизор 40-42" - Panasonic, LG

    Здравейте,
    В процес на избор съм на 40-42 инча телевизор. Спрял съм се на няколко модела и се чудя кой от тях да взема - Panasonic TX-LX42ET5E, Panasonic TX-P42ST50E или LG 42LM640S. Приемам и други предложения. Гледах плазмата на Panasonic - картината е много спокойна за очите, но ми се вижда ccпрекалено тъмна. За леда на Panasonic пък четох че имал проблеми с флаша в интернет и невъзможност да се гледат клипове в сайтове различни от youtube. За LG не съм чел много отзиви.
    Така, че ако ми дадете някой насоки ще съм благодарен

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    96
    #2

    Re: Избор на телевизор 40-42" - Panasonic, LG

    Взимай LG-то и не му мисли... пък какво си гледал в магазина е това което са пуснали. Аз като избирах телевизор си носих флашка с избрани клипове за да ги видя защото невярвах че LG-то е толкова зле. И така се оказа. Нямаше по добра картина в този клас. В магазините настройват застоялата стока по добре и им пускат по-хубави демота.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    23
    #3

    Отговор: Re: Избор на телевизор 40-42" - Panasonic, LG

    Gogo ти с такова LG ли си? Интересува ме интернет браузъра дали поддържа флаш? И картината как е в сравнение с Panasonic -a?

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #4

    Отговор: Избор на телевизор 40-42" - Panasonic, LG

    Поддържа флаш ,а картината е добра , но има известни проблеми с бързи сцени - слагай някой мач и филм ( с преобладаващо тъмни сцени е добре) на флашка и тествай тв в магазина , но ги слагай на режим "кино" .

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    96
    #5

    Re: Отговор: Re: Избор на телевизор 40-42" - Panasonic, LG

    Цитат Първоначално публикувано от lanselot Виж публикацията
    Gogo ти с такова LG ли си? Интересува ме интернет браузъра дали поддържа флаш? И картината как е в сравнение с Panasonic -a?
    има флаш, а доколкото до мачовете незнам коя телевизия ще ти пусне сигнал който телевизора да не може да го поеме. по скоро проблема е в кабелния оператор. аз с какво ли не съм го мъчил и немога да разбера какво толкова не им харесват в тея 400 херца. аз лично м/у 400 и 800 не мога да видя разликата.

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #6

    Отговор: Избор на телевизор 40-42" - Panasonic, LG

    Щото тия 400 при серия 6 на ЛГ всъщност са 50/60 и по-добре ,че не си видял проблема (а и колкото по-голям диагонала , толкова по-лесно се забелязва) , че ако го забележиш погледа ти постоянно го търси :D . В интерес на истината аз наблюдавам съществен прогрес в представянето в сравнение с първите версии на фирм-а .

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    23
    #7

    Re: Избор на телевизор 40-42" - Panasonic, LG

    И сега какво стана LG -to bilo s 50 Hz и имало проблеми при гледане на футбол. Тогава не излиза ли че Panasonic TX-LX42ET5E e по-добрия модел. Аз гледам доста футбол и ако действително има проблем не са добре нещата.

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #8

    Отговор: Избор на телевизор 40-42" - Panasonic, LG

    Най-добре тествай сам в магазина .

  11. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    25
    #9

    Отговор: Избор на телевизор 40-42" - Panasonic, LG

    LG 42LM671S
    -- мислех това да купувам тази седмица ,но гледам доста коментари ,че куцат нещо в спортните предавания (футбол,тенис) дайте някакви идеи ,че за пръв път ще си купувам телевизор в този ценови диапазон кои марки (модели) са качествени за гледане на спортни предавания. Благодаря



  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #10

    Отговор: Избор на телевизор 40-42" - Panasonic, LG

    От какво разстояние ще го гледаш и какъв ти е бюджета. Ако спорта ти е приоритет, най-добре се насочи към плазма.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    25
    #11

    Отговор: Избор на телевизор 40-42" - Panasonic, LG

    3 метра, бюджет 1500 лв. 42 инча ми е идеално.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #12

    Отговор: Избор на телевизор 40-42" - Panasonic, LG

    Абе, не ти е много идеален. Този ти е по-идеален, като размер: http://www.technopolis.bg/b2c/detail...-3D-46PFL5537K
    Ако намериш Панасоник 50ST50 да не е мостра, най-идеален ще е:rolleyes:
    Този пост е редактиран от pilot; 04-02-13 в 17:30.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    23
    #13

    Отговор: Избор на телевизор 40-42" - Panasonic, LG

    Общо взето всички коментират LG -то. За Panasonic никой нищо не каза. Бива ли го не го ли. Ако го бива - по-добре или по зле е от LG 42LM640s?

  17. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    25
    #14

    Отговор: Избор на телевизор 40-42" - Panasonic, LG

    Значи плазмите имат по хубава картина,цветове и тн. от ЛСД дисплеите , по-принцип вземам телевизора за гледане на спорт,филми от компютър и телевизия. разните му Smart tv екстри не ме вълнуват толкова . PANASONIC TX-P42ST50E та към това клоня май вече , ще видя и 50 инчовия вариант в магазина и ще го преценя там ня място нали ако се изкъжа за LG-то

    lanselot то и аз съм като с твоята дилема LG или Panasonic дано се включат повече хора в тази тема да помогнат с инфо.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    23
    #15

    Отговор: Избор на телевизор 40-42" - Panasonic, LG

    Значи плазмата Panasonic TX-P42ST50E я гледах на живо. Ами не ми хареса. Изображението е все едно през пелена го гледаш. Не знам защо, но не ми хареса. От плазмите ми хареса GT серията, ама е над 2 бона. И сега дилемата ми е между LG 42LM640s и Panasonic TX-L42ET5E. За Panasonic четох добри отзиви. Гледах го и него на живо, но в технотата не са много любезни или поне аз така попаднах. С жив зор ми пуснаха неща дето ги носех на флашка на Panasonic -a. А пък LG -то го гледах тази вечер. Попитах дали може да ми пуснат футбол да видя как е, но ми казаха че били на генератор и не могло. Та не успях да го видя как предава спорт. Иначе на хартия е много добре. Ако е вярно че е с IPS матрица значи би трябвало да е като Panasonic като картина. Разликата може да идва само от електрониката.
    Този пост е редактиран от lanselot; 04-02-13 в 21:29.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор на телевизор 40" или 42" - бюджет 750лв.
    От tesiv във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 01-10-14, 23:13
  2. Помощ за избор на "LCD/LED" телевизор - "40-46" инча
    От Jimbata във форум Телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 28-01-12, 19:16
  3. Последни съвети за избор на телевизор 40"-46"
    От PooLoVe във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 02-10-10, 19:42
  4. Отговори: 8
    Последно: 29-01-08, 12:41
  5. Избор на телевизор с "намален обем"???
    От yasoo във форум Телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 04-11-07, 11:07

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе