Страница 11 от 29 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследноПоследно
Резултати от 151 до 165 от общо 427
Like Tree61Одобрявам

Philips телевизори 2015

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #151

    Отговор: Philips Телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от bubolinka Виж публикацията
    Здравейте,
    не знам дали тук трябва да се обърна с моя проблем, но ще ме извините и евентуално насочите.И така преди около 10 дена си купих тв-Philips 42PUS7809 , всичко е ок,но имам проблем с 3D субтитри, просто не излизат като 3D а като 2D - един ред в средата и един ред горе, телевизора не ги слива както веднага разпознава картината и я слива.Не знам дали обяснявам добре. Връзката е от компютър към тв с HDMI кабел.Ползвам плеар Cyberlink Power DVD
    на който чудесно вървят филми пробвах и други разни но не ми сливат картината.Моля обяснете ми ако може стъпка по стъпка какво да правя , ако може като на новобранец от всякъде
    https://forum.setcombg.com/%D0%BE%D0...side-side.html

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #152

    Отговор: Philips Телевизори

    Philips TV assistant
    Дай някаква информация относно поддържаните кодеци, формати и субтитри от новите модели. Предполагам, че поради използването на две различни шасита и процесори - информацията за високият и ниският клас ще е различна.

    В представителството нямате ли и таблица със спесификациите за новите модели ?

    Как се разчита моделният суфикс на видеопанелите на TPVision?
    Пример - TPT480LS-HJ03
    Интересно е да знам техническите им характеристики, както типа и производителите на матриците.

    Още един въпрос: дали в офиса получавате в началото на годината инженерен модел(Master model) - за тестове от персонала и откриване на бъгове или правописни грешки в менюто?

    Една забележка към R&D отдела - клавиатурата на новото дистанционно, също като старото не поддържа кирилица....Добре е тази клавиатура да е активна и при работа с Фейсбук, скайп, а не само с браузъра.

  4. Itg
    Itg е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    16
    #153

    Отговор: Philips Телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от Philips TV assistant Виж публикацията
    Здравейте,

    Относно връзката през HDMI, добре е да се пробва друго устройство (плейър, конзола, друг лаптоп и т.н.). Ако проблемът през портове 1,2 и 3 продължава то телевизорът трябва да се насочи към сервиз. Ако с друго устройство HDMI портовете работят нормално, то най-вероятно се касае за неизправност в порта на компютъра.
    Относно WiFi Direct – може ли да посочите точния модел на компютъра си и използваната операционна система, за да можем да кажем дали 42PFL6008К го поддържа?

    Поздрави!
    Моделът на лаптопа е Lenovo G580,лаптопът използва Windows 7 Ultimate.Пробвах с друг лаптоп-Toshiba,но отново нямаше връзка през порт 1,2,3,но когато включим кабел HDMI към тези портове ,тв-то отчита ,че има кабел ,но не при сканиране не открива лаптопа.
    Успяхме да го свържем чрез ''Домашна мрежа''-безжично предава снимки,клипове,но на филмите не предава субтитрите,само ако има българско озвучаване и не разпознава MKV,а пише ,че го поддържа.
    Поздрави !

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #154

    Отговор: Philips Телевизори

    Пробвай да свържеш друго устройство различно от компютър - Blu-ray, DVD, Media player и пиши как е.
    При безжична връзка не се поддържат субтитри - трябва да ги вграждаш във видеото.
    MKV е контейнер, и неговото поддържане зависи от това какви формати и кодеци съдържа.


    Philips 2015 – wszystko co musicie wiedzieć o nowych telewizorach, a nawet więcej [relacja i wideo] | Obywatel HD
    pl to en
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 25-03-15 в 20:38.

  6. Itg
    Itg е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    16
    #155

    Отговор: Philips Телевизори

    Имам само dvd свързано през skart букса,защото няма HDMI и нямам никакви проблеми.

  7. Novice
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    3
    #156

    Отговор: Philips Телевизори

    привет ,спрял съм се на този модел,моля дайте мнение дали е добър избор .държа на добра картинатнай вече.PHILIPS 48PFS8109

    Прочети написаното в началото на първи пост от темата!!
    mod/edit
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 26-03-15 в 18:07.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #158

    Отговор: Philips Телевизори


  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    21
    #159

    Отговор: Philips Телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Въпроса ми е Philips 5008 дали може да направи запис от ТВ и след това да се чете на PC ?

  12. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,173
    #160

    Отговор: Philips Телевизори

    НИКОЙ телевизор НЕ може да направи запис от ТВ и след това да се чете на PC.

  13. Member Аватара на karambam
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    гр. Видин
    Мнения
    200
    #161

    Отговор: Philips Телевизори

    С ТВ от подписа си пуснах филмче от флашка основно с тъмни сцени...е няма такова мазане и сивеене! Дисплея е отвратителен ...Едвам различавах образите! ...Пуснах си от същия файл на компа с монитора/ пак Филипс на ок. 7-8 год./ си се вижда нормално! Сега вече забелязвам, че и на тв предаване маже...баси случая...така е - да се знае!
    Този пост е редактиран от karambam; 30-03-15 в 09:48.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #162

    Отговор: Philips Телевизори

    @karamban, какъв е модела ти, че не виждам никакъв "подпис"?

  16. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    146
    #163

    Отговор: Philips Телевизори

    Продължава моята мъка със субтитрите през DLNA сървър. Пробвах всички описани във форума настройки за субтитри на Serviio,не тръгват. Пробвах със PLEX ,вижда сървъра,а не вижда споделените папки през него. Пробвах със PS3 Media server, също не ми излизат субтитрите. Вчера по някакво чудо на един филм ми тръгнаха субтитри на английски,при положение ,че дори нямам файл със субтитри в папката на филма. Със флашка няма ядове и си излизат всички субтитри. През DLNA не мога да ги подкарам. Единствената ми надежда остана сървара на братушките,само него не съм пробвал.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    35
    #164

    Отговор: Philips Телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от karambam Виж публикацията
    С ТВ от подписа си пуснах филмче от флашка основно с тъмни сцени...е няма такова мазане и сивеене! Дисплея е отвратителен ...Едвам различавах образите! ...Пуснах си от същия файл на компа с монитора/ пак Филипс на ок. 7-8 год./ си се вижда нормално! Сега вече забелязвам, че и на тв предаване маже...баси случая...така е - да се знае!
    Здравей karambam, как си. Слуша ли те ТВ-то . Дааа да се знае що за продукт е. Иначе има нов софтуер и мисля или днес или утре да го инсталирам с надеждата всичко да е ОК.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    142
    #165

    Отговор: Philips Телевизори

    С руския става. Ама ще ти мине.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 11 от 29 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Panasonik TX-L42ET5E vs. Philips PHILIPS 40PFL5507K
    От sasa във форум Philips телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 21-09-12, 18:42
  2. PHILIPS 32PFL4606H или PHILIPS 32PFL5606H?
    От taralion във форум Philips телевизори
    Отговори: 38
    Последно: 25-05-12, 11:27
  3. Избор на LCD - PHILIPS 37PFL4606H или PHILIPS 37PFL5405H
    От dodido във форум Philips телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 04-11-11, 08:22
  4. Philips 40PFL5605H или Philips 40PFL5625H
    От mrezata във форум Philips телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 24-02-11, 09:56
  5. системи за домашно кино-PHILIPS HTS-6100/12,PHILIPS HTS-8100/8140
    От maddog9 във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 24-09-09, 12:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе