Резултати от 1 до 9 от общо 9

ИЗБОР НА ЕВТИН 29" - 100Hz ТЕЛЕВИЗОР

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    216
    #1

    ИЗБОР НА ЕВТИН 29" - 100Hz ТЕЛЕВИЗОР

    Здравейте, трябва да избера 29" - 100hz телевизор с плосък екран на брат ми до 560лв! Вариантите са два+още един:

    1- Watson 7453 (Метро марка) с кинескоп THOMSON - 515лв/ 5г гаранция!!!

    2- Daewoo DTH-29G2K с кинескоп Samsung - 555лв/ 3г гаранция!!!


    3-TOSHIBA 29VH36G - 620-5%= 590лв/18м гаранция! (Ако успея да го убедя да вземе този ще бъде супер но засега НЕ ЩЕ)!

    Доколкото знам първите два са правени в Турция а третия май бил от UK ама нещо не ми се вярва при тази цена!
    Нещо не ми се взима телевизор с кинескоп Samsung че тая марка хич не я уважавам!
    Ако някой има преки впечатления моля да сподели.

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #2

    Re: ИЗБОР НА ЕВТИН 29" - 100Hz ТЕЛЕВИЗОР

    Ами то отговора е ясен. TOSHIBA. При всички положения е по добър от останалите два.

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    963
    #3

    Re: ИЗБОР НА ЕВТИН 29" - 100Hz ТЕЛЕВИЗОР

    При този избор - ТОШИБАТА!

    Ако не се навие - WATSON-а, но тогава го тествайте хубаво...

  5. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    216
    #4

    Re: ИЗБОР НА ЕВТИН 29" - 100Hz ТЕЛЕВИЗОР

    Аз по принцип съм си фен на Toshiba - имам Toshiba Bomba 21" в спалнята и навремето като я купувах (около 2000-та) сложи в малкия си джоб всичко останало в магазина от този клас - Sony Panasonic JVC LG Samsung!!! Май само JVC-то беше близко до Toshiba-та ама нищо чудно като беше с кинескоп Toshiba! Ама много евтини са сега Toshiba-та, егати дори тъпия Samsung е по-скъп!?! Каква е тази работа не мога да разбера дали щото се правят в Турция или някъде в Европата? Но и в Турция да е правена пак ще предпочета Toshiba-та все пак е марка от световен клас!
    Ама диването не слуша! Watson-а бил с 5г гаранция, да ама е модел поне отпреди 2 години! Единствените му плюсове са гаранцията и това че кинескопа му не е Samsung като на всички останали евтинджоси!
    Няма ли някой който има горепосочените телевизори да сподели как се държат!

  6. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    164
    #5

    Re: ИЗБОР НА ЕВТИН 29" - 100Hz ТЕЛЕВИЗОР

    Joro M при тази ситуация вземате единственно и само ТОШИБА!!!!

  7. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #6

    Re: ИЗБОР НА ЕВТИН 29" - 100Hz ТЕЛЕВИЗОР

    Аз от 5 години гледам един Watson 21" с кинескоп THOMSON. Ами работи си много добре и до сега не ми е показал никакъв дефект. Образа му даже е по-добър от Sony, който също се гледа в къщи на същия сигнал. Така че, това да ти е резервния вариант.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    216
    #7

    Re: ИЗБОР НА ЕВТИН 29" - 100Hz ТЕЛЕВИЗОР

    Резервния вариант се оказа Главен и взехме Watson-a! Не успях да го убедя да вземе Тошибата ама избора не беше мой! В Метро изкара доста добър образ, но вкъщи кабелната не е като в Метро! Само не разбрах откъде се превключва от натурал скан на дигитал скан ама може и да няма такава функция независимо че в книжката пише Цифрово Сканиране! Има 5 AV входа и доста добър звук! Направи смешен моя 29" Grundig ама не от сегашните ами от старите - Немските! Нищо че Grundig-а има вграден субуфер! Абе приятно ме изненада Watson-a ама за мен ако търсех евтино: или Toshiba или Grundig(нищо че били Китайски или Турски - квито и да са, са по-добри от Самсунг)! Преди месеци имаше в Метро един до друг Grundig и Самсунг 29" 100Hz еми кво да ви кажа, на Самсунг-а му играеха субтитрите а Grundig-а направо беще застинал!!! Между другото имам и 14" Sony ама не съм доволен от образа - Сонитата и Панасониците червенеят а аз си падам по синкавия оттенък какъвто дава например Тошибата!
    Ама нали знаете: Разни хора,разни идеали!

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    77
    #8

    Re: ИЗБОР НА ЕВТИН 29" - 100Hz ТЕЛЕВИЗОР

    Цитат Първоначално публикувано от JoroM
    Доколкото знам първите два са правени в Турция а третия май бил от UK ама нещо не ми се вярва при тази цена!
    Нещо не ми се взима телевизор с кинескоп Samsung че тая марка хич не я уважавам!
    Ако някой има преки впечатления моля да сподели.
    Toshiba се прави в завода на Vestel Holland в Измир (южната ни съседка), в същия завод където се прави и Watson, Crown, Hyundai, JVC, Sanyo и други знайни и незнайни марки. Друг е въпроса, че в "любимия" ни Техномаркет лъжат или се правят, че незнаят, като пишат страна на произход Англия или UK, ако не ми вярваш виж кашона на въпросния телевизор....за Samsung и кинескопите им по-добре да не коментирам. Не се лъжи по марката, вземи този, на който картинката му най-много ти харесва

  11. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #9

    Re: ИЗБОР НА ЕВТИН 29" - 100Hz ТЕЛЕВИЗОР

    Честито JoroM!
    Мисля, че не сте сгрешили.
    А темата се изчерпи, затварям я.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор на евтин и здрав 22-24" ТВ
    От moni74 във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 21-09-12, 13:50
  2. Помощ за избор на "LCD/LED" телевизор - "40-46" инча
    От Jimbata във форум Телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 28-01-12, 19:16
  3. Избор на LCD 37" 100Hz - помощ
    От saint85 във форум Телевизори
    Отговори: 19
    Последно: 17-08-10, 22:05
  4. Отговори: 8
    Последно: 29-01-08, 12:41
  5. Телевизор до 600 лв. 100Hz
    От milenski_bg във форум Телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 01-04-07, 17:45

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе