Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 27 от общо 27

Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2005

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    77
    #16

    Re: Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2005

    Цитат Първоначално публикувано от badr
    А как ли стои въпроса с надежността..
    Защото по този показател никога никой модел Филипс не е могъл да конкурира Сони.
    такова животно като надежност вече няма особено при телевизорите. преди десет години можело да има ама вече не. да не мислиш, че като си купиш сони и то не може да се развали

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    81
    #17

    Re: Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2005

    Имам Сони на 10+ години и не е показало и един дефект.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    77
    #18

    Re: Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2005

    Цитат Първоначално публикувано от erix
    Имам Сони на 10+ години и не е показало и един дефект.
    само ела да видиш новите

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #19

    Re: Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2005

    тъй като и на мен ми предстои да си купувам телевизор и аз се чудя какъв да си взема 29" или 32". За филми от компютъра на кое е по-доброто решение?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    78
    #20

    Re: Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2005

    Цитат Първоначално публикувано от spacedigital
    Philips-a превъзхожда във всичко Sony и Panasonic!
    много сте прави.
    аз 1ч гледах 2 Панасоника, 1 Сони и Филипс-а 9020...и си харесах Филипса. От всичките 100HZ-ви твлевизори, той имаше най-добра картина. Но за жалост още първия месец се развали
    Голямо разкарване беше - 2 пути ходих до сервиза, щото уж оправен а като ида там и като разцъкам малко с дистанционното - ТВ се успиваше . Верно след общо 3 седм в сервиза сега всичко е наред и съм много доволен. Времето в сервиза е добавено към гаранцията. Остана висящ само въпроса със сверяването на часовника (бях пуснал преди време тема във форума), но тва не е болка за умиране...

    Въпреки че така се "опарих" , сега пак бих си го взел смятам да си купя и PHILIPS DVD 3010 ...

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    15
    #21

    Re: Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2005

    Predi 4-5 dni si kupih 9020 kata na Philips. Da si priznaq, bqh trygnal za 29 in4owata wega, no za moj kysmet dwata telewizora bqha izlojeni edin do drug. Poznajte koj izbrah? I dwata sa na po4ti edna i sy6ta cena w tehnopolis i tehnomarket, no sonyto wadi dosta razmazan i pastelen obraz w srawnenie sys Philipsa. Za sega sym dosta dowolen, wypreki, 4e sled komentara za 3te sedmici po serwizi, zapo4wam leko da spi4am.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    81
    #22

    Re: Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2005

    И аз ги гледах един до друг и по същият начин мисля. Даже тръгнахне да го купуваме, но и в трите магазина бяха последни бройки.. в единия беше стоял 6 месеца.. е мерси.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    15
    #23

    Re: Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2005

    Що се отнася до звука, не мога да кажа, че съм недоволен. Но според мен си е най-добре човек да си изкара звука, както на ТВто, така и на ДВДто през готин усилвател и да си сглоби сам домашното кино, отколкото да купува тия боклуци с незнам си колко колонки.
    Иначе Филипса си изкарва задоволителене звук. За силен бас не може да става и дума, но според мен целта на телевизора не е и такава.

    PS Освен това гледам по разни руски форумчета, че също много коментират 9020 ката. Братушките явно също разбират от телевизори...
    Очевидно, че този модел и там доста се купува. Само незнам с надеждността как ще се прояви.

  11. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    164
    #24

    Re: Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2005

    Да не забравяме, че успеха винаги върви с компромиса. Няма идеални неща. Когато купувах този Филипс - имах възможност да избирам м/у мострата и 2 в кашон. Въпреки, че тази мостра бе работила близо 2 месеца избрах нея. Както знаем няма на света две еднакви неща. Така, че мострите са за предпочитане! Около 20 години съм бил собственик на 7-8 различни модела ТВ Сони и бях твърдо убеден, че това е марката за телевизори, но от последните 5 години моделите които се внасят в БГ - не съм сигурен да ли са произведени от Сони. Те са толкова различни от това което съм имал и гледал години на ред. НИЩО ОБЩО !!! - за съжаление! Всичко се променя дори и най-добрите. Няколко пъти ходя за съвет при избора на 29' телевизори ............... и след визуалния оглед на всичко в Техномаркет в края на краищата има само два модела, които си заслужават купуването: Philips PT9020/12 и една Toshiba на цена около 700 лв. Всичко друго става само за натоварване и изнасяне извън магазина (досещате се къде).
    Говорим само за 29' - 100 Hz кинескопски телевизори с подобрения на картината !!!

    Поздрави!
    P.S.............. И повярвайте ми! Говоря самата истина!!!

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    59
    #25

    Re: Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2005

    Цитат Първоначално публикувано от spacedigital
    erix,
    ако искаш истински телевизор 29' - САМО!!! - Philips 29PT9020/12 с PixelPlus 2. Другите моделчета за които се гласиш са абсолютни боклуци по-всички направления.

    P.S. - Личен опит.
    Имам такъв въпрос! По какво се различават следните модели на Philips 29РТ 8640,8520 и 9020? Заслужават ли си парите в повече за 9020? Кой е по-добър между 8640 и 8520? Чувствително по-дабра ли е картината на 9020 спрямо другите. Какво бихте ме посъветвали да си купя и защо?

  13. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    164
    #26

    Re: Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2005

    Ivantt - как мислиш?
    АМИ МНОГОоооооооооо ЯСНО , че има разлика! 29PT9020/12 е минимум три нива на горе от другита два. Те просто са си обикновенни редови 29' телевизори, докато при 29PT9020/12 вече имаме съвсем различен кинескоп + ОСОБЕННО важната платка на системата PIXEL PLUS 2 (това е новата версия за ОСОБЕННО !!! подобрение на качеството на картината). Без нея телевизора ти става обикновен като другите. В този случай по-добре си купи някакво НЕО 29' за 360 лв. Сравнявахме 29PT9020/12 100Hz Pixel Plus 2 с няколко различни TFT LCD-та. Резултата бе в полза на 29PT9020/12 100Hz Pixel Plus 2 !!! Смятам на този етап на модели, че това е най-добрия избор за ранга си телевизор.
    Купувай и се кефи. Невероятна картина, бляскави цветове и страхотна ДЕТАЙЛНОСТ на елементите!
    Успех в крайното решение! :Super:

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    59
    #27

    Re: Re: Помощ при избор на 29"/32" TV- 2005

    Цитат Първоначално публикувано от spacedigital
    Ivantt - как мислиш?
    АМИ МНОГОоооооооооо ЯСНО , че има разлика! 29PT9020/12 е минимум три нива на горе от другита два. Те просто са си обикновенни редови 29' телевизори, докато при 29PT9020/12 вече имаме съвсем различен кинескоп + ОСОБЕННО важната платка на системата PIXEL PLUS 2 (това е новата версия за ОСОБЕННО !!! подобрение на качеството на картината). Без нея телевизора ти става обикновен като другите. В този случай по-добре си купи някакво НЕО 29' за 360 лв. Сравнявахме 29PT9020/12 100Hz Pixel Plus 2 с няколко различни TFT LCD-та. Резултата бе в полза на 29PT9020/12 100Hz Pixel Plus 2 !!! Смятам на този етап на модели, че това е най-добрия избор за ранга си телевизор.
    Купувай и се кефи. Невероятна картина, бляскави цветове и страхотна ДЕТАЙЛНОСТ на елементите!
    Успех в крайното решение! :Super:
    Благодаря за отговора! Все пак в какво се състои разликата в кинескопите? Какъв вид е,* масков като тринитроните или на триади или ?
    Имам и един такъв въпрос: Как да разбирам това" Възпроизвеждане на видео: NTSC" упоменато в секцията "Тунер/приемане/предаване" ?*

    Някой знае ли къде се произвежда 9020?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Отговори: 703
    Последно: 23-12-18, 18:15
  2. Помощ за избор на телевизор 22" - 26""
    От mushr във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 29-03-12, 14:55
  3. Помощ за избор на "LCD/LED" телевизор - "40-46" инча
    От Jimbata във форум Телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 28-01-12, 20:16
  4. Помощ за избор между "SHARP" i "LG"
    От zezo1983 във форум LG телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 24-04-11, 18:34
  5. Отговори: 8
    Последно: 29-01-08, 13:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе