Резултати от 1 до 14 от общо 14

Телевизор до 400лева

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    56
    #1

    Телевизор до 400лева

    Помогнете ми да си избера телевизор.
    Изискванията ми са следните:
    Цена до 400лева,плосък кинескоп,поне 21 инча,особенни изисквания имам
    да му е добро аудиото-стерео и по мощно,телетекс на български,
    буксите по възможност да са отзад или встрани.
    Ако можете да ми предложите модел ще съм Ви много благодарен!
    Предпочитанията за марка са от Самсунг нагоре-без нео,елит ,краун и други такива

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #2

    Re: Телевизор до 400лева

    Предполагам се майтапиш и то много !
    за 450 лв без ддс можеш да си купиш 29" телевизор

    Съвета ми е - отиваш в Метро и гледаш и си харесваш - Crown също са издържливи телевизори , Watson също- гледай гаранцията дае повече , а не марката - моят Тошиба се оказа Турски Самсунг , така че не му мисли
    Скоро гледах Шарп 27" за 400лв крайна и май бе с PIP ( два тунера )

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #3

    Re: Телевизор до 400лева

    vassiljp имам Watson от Метро за 530лв. взех го лятото.

    Много съм доволен от Тв-то качествена картина с много истински цветове.

    Телевизора в момента е 500лв. 100хз плосък мисля ,че си заслужава! ( разгледай и другите тв-та втози ценови клас -вече има голям избор)

  5. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    164
    #4

    Re: Телевизор до 400лева

    За около 250 лв. крайна цена 21' СУПЕР КАРТИНА и перфектно настроен плосък кинескоп с очевадно качество! Модела е НЕО 2151Х с функцията: контраст+ . Слага в малкия си джоб всичко около него без значение разнообразието на другите големи марки.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    56
    #5

    Re: Телевизор до 400лева

    Това, че мога да купя 100 херцов за тези пари го знам.
    Все пак много държа на саунда-стерео и по мощен.
    И пак казвам - не искам нео мео и гео.
    Слушах един тошиба-TOSHIBA 21JZ6TM
    много як звук - някаква система бомба бил,
    но не ми хареса картината-може и да не са го настроили както трябва

  7. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #6

    Re: Телевизор до 400лева

    Цитат Първоначално публикувано от vassiljp
    ....Все пак много държа на саунда-стерео и по мощен.
    И пак казвам - не искам нео мео и гео.........
    За саунда - > хората затова са измислили и ресийвърите.....
    за марката-> това че е на известна "реномирана" марка, съвсем не значи, че ще е по-качествен от другите..... особено за Бг. Това важеше преди 10-15г.

    "Не слушай старило, а патило" - @spacedigital е от тях :coolsmiley:

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #7

    Re: Телевизор до 400лева

    Цените на тоя вид техника доста са паднали в последните две години,в първия голям магазин ще намериш нещо подобно пък и даже 100 херцово.Направо се разходи по сайтовете на големите магазини където има доста богат избор и в почивните дни скокни до някой от тях.
    Технополис http://www.technopolis.bg/
    Техномаркет http://www.kkelectronics.com/
    Зора http://www.zora-bg.com/

  10. Novice
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    6
    #8

    Re: Телевизор до 400лева

    Цитат Първоначално публикувано от vassiljp
    Слушах един тошиба-TOSHIBA 21JZ6TM
    много як звук - някаква система бомба бил,
    но не ми хареса картината-може и да не са го настроили както трябва
    Истината е че JVC, Grundig, Toshiba (някои модели), Neo (някои модели) и Crown се правят в завода на Вестел в Турция. Повечето кинескопи които Вестел слагат са Самсунг и THOMSON.

    Sapienti sat.

  11. DEF
    DEF е офлайн
    Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    191
    #9

    Re: Телевизор до 400лева

    Ако питаш мен си вземи 1 Watson от METRO с 5/пет/ години гаранция и 100Хц и забравяш. Пет години са си 5 години ..спокойствието преди всичко.!!! На тази Тошиба по-добре надникни през прорезите на кутията и виж каква марка и е кинескопа защото съм виждал Тошиби и JVC с кинескопи Самсунг.И за успокоение ..на познат му се прецака ТХО-то на Sony WEGA на третата година а гаранцията му беше само 2 и познай колко време чака за тхо- само 2 месеца и то в оторизиран сервиз на сони и го одраха 120 лева./почти 1/4 от цената на WATSON-a /

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #10

    Re: Телевизор до 400лева

    spacedigital, не го знам тоя модел на NEO, но по мои лични наблюдения нито един ТЕХЕН МОДЕЛ не става и за чеп за зеле, ебахти гадните смотани боклуци. Още от завода ми ги носят СЧУПЕНИ. А да не говорим за К&К за които се правят. Сервизите са пълни с NEO телевизори.
    Разлика между WATSON и CROWN е от земетя до небето. продавам и двата. И не понеже WATSON е Метро марка го хваля повече, а защото има за какво. Вярно и двета ги правят в завода на ВЕСТЕЛ в Турция, вярно е и за кинескопите, само дето има една малка разлика. За да им дадем 5 години гаранция WATSON минават, все ки модел 6 месечни тестови в Германия и е сертифициран според еваропейските изисквания. Докато CROWN не са много зле, но имат доста проблеми, криви образи, гадни цветеове( пресимно зеленикави-евтините модели) и т.н. Осве това в този завод се правят ТОШИБА със Самсунг кинескопи, LG, BEKO. A някой спомена ГРИНДИГ, пич тази фирма преди 4 години фалира и вече се правят телевизорите им в Турция. Това вече не е онзи ГРУНДИГ от Холандия за който сме чували суперлатиеи.

  13. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    164
    #11

    Re: Телевизор до 400лева

    LUDIA,
    като видиш картинката за тая цена ще разбереш за какво говоря. Относно другите подробности за боклука по принцип, то 90% от вноса е такова, така че по-добре ВИДИМО качество и евтино! -* от колкото скъпо и компромисно. Е този модел специално на НЕО е с настроена конфигурация от кинескоп и др. работи. Знаем ДНЕС идеално ВЕЧЕ НЯМА! Абе, момчето да иди да види. Очите най-добре казват кое си заслужава, всичко друго е непрофесионално мнение и празни приказки за пазара.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #12

    Re: Телевизор до 400лева

    НЕО е с вносни материали, но се досглобява тука в СФ . Пък да не говорим за К&К кви са измекяри. Може не съм го видял модела, но ако го постявя до 21" филипс и още 1-2 не вярвам да е по-добър от филипса.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    77
    #13

    Re: Телевизор до 400лева

    Beko, Sang, Grundig се правят в Турция (Истанбул)
    Crown, Watson, някои модели на JVC, Sanyo, Hyundai, Toshiba, Sharp, някои модели на NEO и мн. др. знайни и незнайни марки се правят в завода на Vestel пак в Турция (Измир)...абе поръчваш си там и правиш каквото искаш и слагаш каквото искаш лого

  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #14

    Re: Телевизор до 400лева

    мисля че темата се изчерпа - каквото и да гледаш - няма как да минеш без оглед на място
    на първо време гледай гаранцията , после виж и производителя .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. 3D телевизор
    От hidros във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 22-12-12, 11:59
  2. LCD телевизор до 300 лв
    От diko67 във форум Телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 04-10-11, 23:47
  3. Има ли телевизор за мен
    От nikinikola във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 30-06-11, 11:07
  4. Телевизор 29'
    От zloto74 във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 22-01-11, 22:52
  5. LCD телевизор
    От shanko във форум Купува
    Отговори: 2
    Последно: 07-05-10, 21:45

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе