Резултати от 1 до 9 от общо 9

Помощ за избор на LCD/Plasma телевизор 32"/37" с въртящ стенд

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    27
    #1

    Помощ за избор на LCD/Plasma телевизор 32"/37" с въртящ стенд

    Прочетох обширната тема и се ориентирах в предлагането, но все пак моля за компетентно мнение.
    Моля ви за препоръки относно марки и модели телевизори LCD/Plasma, при следните основни изисквания:

    1. 32"/37"
    2. Въртящ стенд
    3. Филтър /или там както се казва/ срещу пряка слънчева светлина, тъй като срещу телевизора се намира панорамен южен прозорец
    4. Ползвам цифрова телевизия на CableTEL с техен приемник Kaon, така че ако мога да получа същото декодиране от телевизора би било по-добре отколкото да продължа с китайското "чудо", което се бъгва твърде често. Или не съм прав в съжденията си?
    5. DVD плейър DENON - 1930 с чип на Faroudja и HDMI изход
    6. Разстояние за гледане на TV - около 2.5м.
    7. Кой вариант е по добър - LCD или Plasma?
    8. Максимален бюджет 1500 лева

    Благодаря ви предварително!
    Няколко пъти съм се допитвал до хората в този форум и досега винаги сте били изключително отзивчиви към молбите ми. Надявам се и този път да е така. Знам, че търся нещо много добро за твърде малко пари, но все пак нека бъдем реалисти - съотношението цена/качество винаги ще бъде на мода по тези земи...

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    469
    #2

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизор 32"/37" с въртящ стенд

    За 37-ца са ти малко паричките за нещо качествено,бих ти препоръчал 32" PHILIPS 32PFL5522(1500лв)предава отлично и е с въртящ стенд,ако дърлиш на вграден цифров тунер(DVB C) SONY 32S30xx(1580лв),но няма въртящ стенд и PHILIPS-са предава определено по добре.

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    27
    #3

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизор 32"/37" с въртящ стенд

    Цитат Първоначално публикувано от madmaxx
    За 37-ца са ти малко паричките за нещо качествено,бих ти препоръчал 32" PHILIPS 32PFL5522(1500лв)предава отлично и е с въртящ стенд,ако дърлиш на вграден цифров тунер(DVB C) SONY 32S30xx(1580лв),но няма въртящ стенд и PHILIPS-са предава определено по добре.
    Имаш черпене от мен. След няколко консултации и потвърдени мнения взех PHILIPS 32PFL5522D/12. За тези пари явно това е най-доброто на пазара с въртящ се стенд, а това беше важно за мен! Благодаря ти.

    Първи впечатления. Прекрасна картина от цифровия приемник Kaon на CableTEL и невероятно изображение през HDMI изхода на DVD-то. Явно ще го разучавам тези дни, но би ли могъл да ми кажеш вградения в ТВ-то цифров декодер DVB-t при нашите стандарти има ли някакво практическо приложение? Питам, защото цифровия приемник на CableTEL е доста бъгав и често се показва любимото съобщение за липса на сигнал. И последен въпрос, има ли значение при какви параметри на картината гледам ТВ-то? Имам предвид ниво на яркост, цвят, контраст и т.н. Би ли ми препоръчал нещо по този въпрос?

    Още веднъж благодаря за съвета!!

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    598
    #4

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизор 32"/37" с въртящ стенд

    Честито и от мен!
    Извинявай,фен ли си на Marillion или е случайно съвпадение?

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    469
    #5

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизор 32"/37" с въртящ стенд

    Честито silmarillion, наистина модела е добър с този DVB T тунер е за ефирна телевизия и се хващат за момента единствено в София 6 канала за CableTEL няма да ти свърши работа.За настройките е малко относително,зависи от сигнала,само ще ти препоръчам да си спреш NR,ако сигнала ти е добър да получиш максимално детайл от картината.
    http://m-bg.net/dvb-sat/viewtopic.php?t=331

  7. Junior Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    27
    #6

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизор 32"/37" с въртящ стенд

    Цитат Първоначално публикувано от n8852
    Честито и от мен!
    Извинявай,фен ли си на Marillion или е случайно съвпадение?
    Повече от фен...

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    598
    #7

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизор 32"/37" с въртящ стенд


  10. Junior Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    27
    #8

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизор 32"/37" с въртящ стенд

    Цитат Първоначално публикувано от madmaxx
    madmaxx Благодаря още веднъж. Този линк и въобще тези ефирни цифрови канали, по какъв начин се хващат? Ако е със сателитна антена аз нямам, така че тази екстра отпада поне засега. Ако не, би ли ми обяснил как да ги настроя на приемника...

  11. Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    469
    #9

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизор 32"/37" с въртящ стенд

    Ефирни цифрови канали се ловят с обикновена ефирна антена,през този приемник няма как да ги приемаш.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 2
    Последно: 14-04-12, 21:22
  2. Помощ за избор на телевизор 22" - 26""
    От mushr във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 29-03-12, 14:55
  3. Помощ за избор на "LCD/LED" телевизор - "40-46" инча
    От Jimbata във форум Телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 28-01-12, 20:16
  4. Помощ за избор между "SHARP" i "LG"
    От zezo1983 във форум LG телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 24-04-11, 18:34
  5. Помощ за избор на LCD телевизор 32"
    От kalata25 във форум Телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 03-06-10, 18:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе