Страница 3 от 47 ПърваПърва 1234513 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 704
Like Tree10Одобрявам

Помощ при избор на 16"-27" TV за кухнята, детската/ FAQ- на първа страница

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    59
    #31

    Re:Помощ при избор на LCD 22"-26"

    hristoslav2 благодаря
    Какво ви е мнението за: http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09054667
    Освен,че е с TN матрица има ли DVB-C?Има ли разлика с: http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09052887 ,като монитори?Има ралика във времето за реакция 5 и 2мс?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #32

    Re:Помощ при избор на LCD 22"-26"

    Цитат Първоначално публикувано от barbajani
    hristoslav2 благодаря
    Какво ви е мнението за: http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09054667
    Освен,че е с TN матрица има ли DVB-C?Има ли разлика с: http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09052887 ,като монитори?Има ралика във времето за реакция 5 и 2мс?
    SAMSUNG SM-P2270HD има кабелен цифров тунер-изпробвано в магазина /техномаркет Варна/

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    59
    #33

    Re:Помощ при избор на LCD 22"-26"

    Вече купих P2470HD.Много съм доволлен от придобивката.Като тунер е същият като Samsung LE40B651,даже и дистанционното е почти същото,абе TV без плеяра.

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #34

    Re:Помощ при избор на LCD 22"-26"

    Ревю - Samsung P2370HD TV-monitor
    http://www.reghardware.co.uk/2009/12...msung_p2370hd/

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    91
    #35

    Re:Помощ при избор на LCD 22"-26"

    След като включихте и мониторите в темата, кое според вас е по добрият избор 22В450 или 2270HD, къде точно им е разликата?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    115
    #36

    Re:Помощ при избор на LCD 22"-26"

    Към Христослав:
    Самсунг LE26R32B с каква матрица е ? Откъде може да прочета повече за модела ? Как се влиза в сервизното меню ? Предварително благодаря !

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #37

    Re:Помощ при избор на LCD 22"-26"

    Цитат Първоначално публикувано от garyhobson
    След като включихте и мониторите в темата, кое според вас е по добрият избор 22В450 или 2270HD, къде точно им е разликата?
    тунерите
    Цитат Първоначално публикувано от chriss
    Към Христослав:
    Самсунг LE26R3 с каква матрица е ? Откъде може да прочета повече за модела ? Как се влиза в сервизното меню ? Предварително благодаря !
    не знам -погледни картината му низко отдолу -ако потъмнее значи е TN ,ако ли не значи е IPS

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    91
    #38

    Re:Помощ при избор на LCD 22"-26"

    В полза на B450 предполагам?

  11. Novice
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    3
    #39

    Re:Помощ при избор на LCD 22"-26"

    Имам нужда от малко помощ. Спрял съм се на две TV-та.

    1. PHILIPS 22PFL5604H http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09057386
    2. LG 26LU5000 http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09055784

    Знам, че LG-то е може би е по-добрият избор заради по-големия му дисплей, но ме притеснява, че в сайта на LG http://bg.lge.com/prodmodeldetail.do...LU5000&model=# няма указано наличие на DVB-C тунер. Иска ми се да купя 26"-во TV, но да е с DVB-C тунер. Ако няма такъв, то PHILIPS 22PFL5604H добър избор ли е според вас?

  12. Junior Member
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    26
    #40

    Re:Помощ при избор на LCD 22"-26"

    И аз да попитам за един малък ТВ/Монитор. Даже съм попитал в темата за Филипс ама там никой нищо не обади та си мисля че тука е по-точното място.

    От доста отдавна се кумя да си взима един малък ТВ/Монитор за спалнята, нещо от сорта 22-24" но досега предимно корейците вадеха модели и днес съвсем случайно попаднах на това:

    PHILIPS 231T1SB

    Какво ще кажете - бива ли? Преди време се спрягаше идеята че тия малките са правени за монитор и просто им е добавен тунер т.е. слабички са им професорите и разчитат на външна обработка и само визуализират. Все още ли са на тоя хал?

    Някой има ли идея каква му е матрицата. Гледам че и няма DVB-C, не че на Сонито дето има гедам нещо цифрово

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    9
    #41

    Re:Помощ при избор на LCD 22"-26"

    Общо взето малките телевизори са адски надценени.Имайте напредвид,че 22-23инча телевизорите са възможно най-базовите техники на пазара с нереални цени.26те инча са абсолютен минимум-въпреки че и те са адски скъпи за размера си,но просто понякога няма място.Аз си избрах това http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09057228 -разликите между моделите са бая малки-избирайте си марки(изключаем евтините Сони,които на никой не препоръчвам).Въпреки,че разликата между 26 и 32 в този модел е 50лв?!!!,а най куриозното е,че при самсунг б450 26цата е поскъпаот 32 с 60лв!!!!!!!!!???????
    Така че който си търси малък телевизор заради паричен въпрос да попрегледа дали може да отдели малко повече пара и място за 32ка

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    220
    #42

    Re:Помощ при избор на LCD 22"-26"

    И какъв е смисъла от по-голям,за по-размазана картина ли,докато телевизиите ни излъчват с малка резолюция предпочитам по-малък,досега не съм видял голям панел със свястна картина от кабелна или сателит.Взех 26-ца Самсуняк и с Булсатком-а заспа,до този момент въобще не ги харесвах защото където и да гледах ЛСД-та все беше мазало но се оказа че можело и по-добре да е.Един приятел има 37-ца + цифрова,ами много е зле при мен е в пъти по-добре.

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #43

    Re:Помощ при избор на LCD 22"-26"

    Цитат Първоначално публикувано от Svetlio70
    И какъв е смисъла от по-голям,за по-размазана картина ли,докато телевизиите ни излъчват с малка резолюция предпочитам по-малък,досега не съм видял голям панел със свястна картина от кабелна или сателит.Взех 26-ца Самсуняк и с Булсатком-а заспа,до този момент въобще не ги харесвах защото където и да гледах ЛСД-та все беше мазало но се оказа че можело и по-добре да е.Един приятел има 37-ца + цифрова,ами много е зле при мен е в пъти по-добре.
    Ясно е че нямаш голям опит....Пробвай с 46" плазмен телевизор и HD приемника на Булсатком и тогава пак пиши.

  17. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    220
    #44

    Re:Помощ при избор на LCD 22"-26"

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    Ясно е че нямаш голям опит....Пробвай с 46" плазмен телевизор и HD приемника на Булсатком и тогава пак пиши.
    Че нямам нямам но съм написал ясно за какво имам в предвид - "докато телевизиите ни излъчват с малка резолюция" - за неразбралите - резолюция от 720х576 на голям екран е отврат или поне на панелите които съм гледам на ляво и на дясно a HD-то е друга песен ама и за него небързам,нека да навлезе по-масово и тогава,засега не го броя.

  18. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #45

    Re:Помощ при избор на LCD 22"-26"

    Цитат Първоначално публикувано от Svetlio70
    И какъв е смисъла от по-голям,за по-размазана картина ли,докато телевизиите ни излъчват с малка резолюция предпочитам по-малък,досега не съм видял голям панел със свястна картина от кабелна или сателит.Взех 26-ца Самсуняк и с Булсатком-а заспа,до този момент въобще не ги харесвах защото където и да гледах ЛСД-та все беше мазало но се оказа че можело и по-добре да е.Един приятел има 37-ца + цифрова,ами много е зле при мен е в пъти по-добре.
    Вчера един приятел си купи Samsung LE-37B530 и направихме някои проби със SD сигнал. Той е на Булсатком и със скарт към ТВ-то и картината е много добра и то от няма 2м. Пуснахме му в нас и от МСАТ цифрова на неговия си кабелен тунер резултата е същия даже май в полза на Булсатком (което не очаквах )... Това което съм виждал на по малките ТВ под 32 инча като картина е по-зле от това което написах по-горе... Така, че не подценявайте съвременния упскелинг-а (като се има в предвид, че този модел е и по старичък...)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 47 ПърваПърва 1234513 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 925
    Последно: 30-03-24, 09:19
  2. Мнения и Избор на 3D телевизор
    От hristoslav2 във форум Телевизори
    Отговори: 2327
    Последно: 02-12-18, 11:04
  3. Отговори: 1579
    Последно: 07-11-13, 18:57
  4. Помощ за избор на "LCD/LED" телевизор - "40-46" инча
    От Jimbata във форум Телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 28-01-12, 19:16
  5. Помощ за избор между "SHARP" i "LG"
    От zezo1983 във форум LG телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 24-04-11, 17:34

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе