Страница 4 от 47 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 704

Помощ при избор на 16"-27" TV за кухнята, детската/ FAQ- на първа страница

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    220
    #46

    Re:Помощ при избор на LCD 22"-26"

    ivodivo може и така да е,няма да споря,просто написах какви са ми наблюденията до сега

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    703
    #47

    Re:Помощ при избор на LCD 22"-26"

    Цитат Първоначално публикувано от ivodivo
    Вчера един приятел си купи Samsung LE-37B530 и направихме някои проби със SD сигнал. Той е на Булсатком и със скарт към ТВ-то и картината е много добра и то от няма 2м. Пуснахме му в нас и от МСАТ цифрова на неговия си кабелен тунер резултата е същия даже май в полза на Булсатком (което не очаквах )... Това което съм виждал на по малките ТВ под 32 инча като картина е по-зле от това което написах по-горе... Така, че не подценявайте съвременния упскелинг-а (като се има в предвид, че този модел е и по старичък...)
    Проблема не е в телевизора, а във факта че обикновенно цифровата на кабелните оператори не е качествена! Ситуацията с КТ е същата. Булсата са горе долу добре в това отношение, особенно ако се вземе качествен приемник с цифров HDMI интрефейс - нещата почват да биват и на SD - то!

  4. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #48

    Re:Помощ при избор на LCD 22"-26"

    Даам ТВ-то се справя добре но се изненадах, че с цифровия си кабелен тунер със сигнал от МСАТ качеството на картината отстъпва на това от Булсат-а със неговия си приемник и връзка през скарт към ТВ-то! Малко се разочаровах от МСАТ...

  5. Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    603
    #49

    Re:Помощ при избор на LCD 22"-26"

    клиентите направо ме изумяват................... по празниците се избиха за LG 26LH2000 и Panasonic 26C10P

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    31
    #50

    Re:Помощ при избор на LCD 22"-26"

    Аз също търся 26 инчов.От това което прочетох по българските и чужди форуми-най добро предложение е Sony KDL-26V4500!Но май във България вече не се предлага!

  7. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #51

    Re:Помощ при избор на LCD 22"-26"

    Цитат Първоначално публикувано от docks
    Аз също търся 26 инчов.От това което прочетох по българските и чужди форуми-най добро предложение е Sony KDL-26V4500!Но май във България вече не се предлага!
    Виж това : http://www.zora.bg/main.php?p=produc...згледай го на място най-добре.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    26
    #52

    Re:Помощ при избор на LCD 22"-26"

    Цитат Първоначално публикувано от nkd
    Виж това : http://www.zora.bg/main.php?p=produc...згледай го на място най-добре.
    Тез пък тояги от къде ги намери :-)

    "...In 2006, the Turkish electronics company Vestel, owned by the Zorlu Holding corporate group, bought the Finlux brand; it now focuses on flat panel TV sets and other consumer electronic products like DVD players/recorders and DVB sets. All production and other related operations in Finland have been discontinued."

  10. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #53

    Re:Помощ при избор на LCD 22"-26"

    Цитат Първоначално публикувано от KPAHK
    Тез пък тояги от къде ги намери :-)

    "...In 2006, the Turkish electronics company Vestel, owned by the Zorlu Holding corporate group, bought the Finlux brand; it now focuses on flat panel TV sets and other consumer electronic products like DVD players/recorders and DVB sets. All production and other related operations in Finland have been discontinued."
    Ами иди и виж Finlux в Зора използват панели на Самсунг , и тези модели, които видях са с отлична картина . 26" е 1920х1080 !?!? А че се правят в Турция го знаем отдавна ,то и Самсунг не се прави в Корея нали ?

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    31
    #54

    Re:Помощ при избор на LCD 22"-26"

    Определено търся 26 инчов но не full 1920/1080,
    имам един портативен 10 инчов марката е SUPER-китайски естествено,идеална картина вади-нативната му резолюция е 640/480-просто заспива на хубав сигнал-
    Та и мойто мнение е за SD телевизия засега по дoбре 1366/768.Филипс също имат 26 инчов,даже видях че са пуснали и Full,но не ме интересува!Записах си представените със ips матрици и сигурно от тях ще си избера!
    А в главате ми вече се върти конфигурацията със 46 инчов но само за синия лъч.Май ще имам два телевизора в хола!

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    703
    #55

    Re:Помощ при избор на LCD 22"-26"

    Цитат Първоначално публикувано от nkd
    Ами иди и виж Finlux в Зора използват панели на Самсунг , и тези модели, които видях са с отлична картина . 26" е 1920х1080 !?!? А че се правят в Турция го знаем отдавна ,то и Самсунг не се прави в Корея нали ?
    Абе виждал съм стоки правени в турция и чесно казано ако трябва да избирам бих взел китайска стока! Турците правят чудесен локум и баклава, ама нещо техниката не им е силна страна. А и като вземем предвид че цените не са много надолу от някой доказали се марки - май това не е най-добрия избор.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    80
    #56

    Избор на LCD телевизор до 500 лева

    Здравейте,
    трябва да купим телевизор за кухня ( около 20"-25" ) с бюджет до 500 лева. Трябва да се закачи на стената.

    Знам че бюджета е силно ограничен, но моля препоръчайте ми някой модел, който да е мъничко по-свестен.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    288
    #57

    Re:Избор на LCD телевизор до 500 лева


  16. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    80
    #58

    Re:Помощ при избор на LCD 22"-26"

    Здравейте,
    трябва да купим телевизор за кухня ( около 20"-25" ) с бюджет до 500 лева. Трябва да може да се закачи на стената.

    Знам, че бюджетът е силно ограничен, но моля препоръчайте ми някой модел, който да е мъничко по-свестен.

  17. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    801
    #59

    Re:Помощ при избор на LCD 22"-26"

    Понапъни се за този, поне има и двата тунера http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09053651, под 500 лева ако вземеш нещо няма да има цифровите тунери и гледай да не вземеш нещо с размер 16/10.

  18. Novice
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    3
    #60

    Re:Помощ при избор на LCD 22"-26"

    Здравейте, Бихте ли ме посъветвали какъв 26" LCD да си взема, ще се ползва за сателитна
    телевизия и dvd и DivX филми, разстоянието е ограничено максимум 2.0-2.50м. и ме съмнява че 32" ще дойде много за това съм се ориентирал към този размер. След "малко" четене тук и там се спрях върху тези два модела LCD, SAMSUNG LE-26B450 и LG 26LH2000, кой от тях е по-добре да си взема. Приемам и други предложения.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 47 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 923
    Последно: 02-01-24, 11:40
  2. Мнения и Избор на 3D телевизор
    От hristoslav2 във форум Телевизори
    Отговори: 2330
    Последно: 02-12-18, 12:04
  3. Отговори: 1579
    Последно: 07-11-13, 19:57
  4. Помощ за избор на "LCD/LED" телевизор - "40-46" инча
    От Jimbata във форум Телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 28-01-12, 20:16
  5. Помощ за избор между "SHARP" i "LG"
    От zezo1983 във форум LG телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 24-04-11, 18:34

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе