Вижте резултатите от анкетата: Коя 3D технология избирате за себе си?

Гласували
696. Не можете да гласувате в тази анкета
  • С активни очила

    265 38.07%
  • С пасивни очила

    245 35.20%
  • Не харесвам 3D

    48 6.90%
  • Чакам 3D без очила

    138 19.83%
Страница 53 от 156 ПърваПърва ... 343515253545563103 ... ПоследноПоследно
Резултати от 781 до 795 от общо 2328
Like Tree98Одобрявам

Мнения и Избор на 3D телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    12
    #781

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Да на GOM e яко, че ти прави субките 3D...

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    85
    #782

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    А как по-точно си пускате Side by Side филми с PowerDVD 12?

    Този въпрос не е за тук. Задай го в този форум-----> Общ - софтуер
    Този пост е редактиран от Momchil; 15-10-12 в 11:09.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    11
    #783

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    PotPlayer - подобен на Gom, но по-лек и без бъговете, затова и минах на него, обаче трябва да му смениш някои настройки които стандартно са направени глупаво. Става дума, че има пуснат "нормалайзер" който да усилва звука в тихите сцени и намаля в шумните, също така съотношението на картината е вързано за прозореца, дреболии са де. В крайна сметка е по-добър от GOM, VLC и MPC-HC поне според мен, има си DXVA, и CUDA ако си с nvidia карта, поддържа външни кодеци ако поради някаква причина ползваш кодек пак.
    За DLNA ползвам Serviio и ми върши работа за сега, може да видя и за нещо друго де стига да е по-добро. Спрял съм транскодирането обаче, телевизора си поддържа достатъчно формати и мрежата е достатъчно бърза.

    Иначе един съвет, сложете си Icaros програмката интегрира .mkv контейнера в експлорър както останалите видео формати, показва тъмбнейли и информация за резолюция, кадри в секунда и т.н. Не е ограничено до .mkv-та де, може да прави същото и с други видео формати/контейнери.


    Обсъждането на софтуерните плейъри е в този форум!!!-----> Общ - софтуер При нарушение ще трия постове.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 15-10-12 в 14:32.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    12
    #784

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Здравейте!
    Дано да съм уцелил правилния раздел.
    Препоръчайте ми телевизор до 600 лв. Ще се гледа предимно от детето от разстояние около 3 метра(+/- 2 - 3 метра когато не сме около него). Цифрова - Vivcacom.
    Дизайна няма никакво значение. Важна е картината. До сега четох за матрици, ъгли и други, ама когато не разбирам от нещо - питам.
    Диагонал - колкото повече толкова по-добре, стига това да не пречи на качеството на картината.
    В хубавите неделни дни ще се гледа и Формула 1, от време на време по някой и друг футболен мач.

    Благодаря.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #785

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница


  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    12
    #786

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Благодаря!
    Каква е причината да не ги препоръчваш за Формула 1 и мачове?
    Има ли някаква алтернатива с по-малък диагонал, но с по-добра картина?

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #787

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от miauu Виж публикацията
    Благодаря!
    Каква е причината да не ги препоръчваш за Формула 1 и мачове?
    Има ли някаква алтернатива с по-малък диагонал, но с по-добра картина?
    Причината да не ги препоръчвам за спорт е, че това са модели от най-ниският клас с ниска резолюция при бързи движения /размазан образ/ и не много добър процесинг на картината. Ако това ти е първи LCD телевизор вероятно първите дни заслепен от радоста по покупката няма да забележиш много от слабостите му, но с течение на времето сравнявайки го с кинескопният си телевизор в другата стая или с модели от висок - среден клас ще се разочароваш.
    За гледане на спорт ти трябва телевизор от високият клас с диагонал над 46", за какъвто ти нямаш бюджет.
    Иначе и двата модела са добри за детската или кухнята - тоест на позиции за които нямаш големи изисквания за качество на картината

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    12
    #788

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Благодаря!
    Изпратих жената(защото трябваше да отида на работа) с инструкции да избере един от двата предложени от теб телевизора обаче... тя гледала, гледала, слушала продавачите и купила ето този , само че за 550 лв. Бил с по-добра матрица и full hd и най-вече на пук на мен, защото според нея трябваше да купим телевизор за не повече от 350 лв.

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #789

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Честито
    27" монитор с тунер, а можеше да вземе 32". След седмица ще започне да и малее....имаш 3 дни след покупката да го върнеш и замениш за друг модел.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    12
    #790

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Честито
    27" монитор с тунер, а можеше да вземе 32". След седмица ще започне да и малее....имаш 3 дни след покупката да го върнеш и замениш за друг модел.
    Ако върна телевизора ще трябва да върна и жената. :rolleyes:

    Гледам, че на кутията пише LG TV + Monitor и се чудя това, че е монитор с тунер проблем ли е? И каква е разликата между LCD монитор с тунер и LCD телевизор(който си е с тунер)?
    Друго, което ми направи впечатление е, че според серийня номер на монитора ( PZN.AEUHLUP ) излиза, че матрицата е H - CHI MEI OPTOELECTRONICS CORP. S-MVA, а от LG твърдят, че монитора е с IPS мартица. Аз ли съм в грешка или... ?

  13. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    България
    Мнения
    71
    #791

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Здравейте, от вчера съм собственик на Panasonic TX-L42ET5E. За сега мога да кажа, че съм доволна много. Менюто е лесно, картината е страхотна. Все още го разучавам и иска да попитам, който вече го ползва за малко инфо. Как се ползва Фейсбук. Като вляза в настройките ми иска да въведа Token. Намерих къде да го въведа от компютъра, но ми иска и четири цифрен пин. Аз не съм въвеждала такъв, а с 0000 не става. Дава ми грешен пин или Token. Пробвах и без да въвеждам пин и пак същото съобщение. Сигурна съм, че въвеждам правилно Token-a. Благодаря предварително!

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #792

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от miauu Виж публикацията
    Ако върна телевизора ще трябва да върна и жената. :rolleyes:
    Няма лошо - връщай жената. Направи рекламация на тъщата...нали тя е производителя. Ти като я взе/жената де/ дадоха ли ти гаранционна карта и дистанционно ?:rolleyes:

    CHI MEI OPTOELECTRONICS - произвежда и IPS матрици.

    Цитат Първоначално публикувано от bubynka Виж публикацията
    Здравейте, от вчера съм собственик на Panasonic TX-L42ET5E. За сега мога да кажа, че съм доволна много. Менюто е лесно, картината е страхотна. Все още го разучавам и иска да попитам, който вече го ползва за малко инфо. Как се ползва Фейсбук. Като вляза в настройките ми иска да въведа Token. Намерих къде да го въведа от компютъра, но ми иска и четири цифрен пин. Аз не съм въвеждала такъв, а с 0000 не става. Дава ми грешен пин или Token. Пробвах и без да въвеждам пин и пак същото съобщение. Сигурна съм, че въвеждам правилно Token-a. Благодаря предварително!
    Честито bubynka и да го полееш със съседа - не знам как си с англииският, но ето ти едно ръководство
    http://www2.panasonic.com/webapp/wcs...cebook+Account
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 18-10-12 в 14:20.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    България
    Мнения
    71
    #793

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Честито bubynka и да го полееш със съседа - не знам как си с англииският, но ето ти едно ръководство
    How to Register the TV to a Facebook Account - Support at Panasonic[/QUOTE]


    Поляхме го, но се ядосвам с този Facebook. Горния линк и аз го намерих, но е за друг модел ТВ или поне при мен не излиза така..

    Facebook for Panasonic: connect page Тук намерих, че се пише този код, но дава грешка.
    STEP 3 - Almost done...
    You are connected and application permissions are set.
    Unknown error: Token invalid or registering the pin failed! Please try again later.

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #794

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Добре...опитай пак. Същевременно опитай и да влезеш във Фесбук през телевизора си, независимо че процедурата не е завършена.

  18. Novice
    Тук е от
    Oct 2012
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2
    #795

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Здравейте от една седмица съм горд собственик на Samsung 40es6100 и имам следния проблем немога да накарам субтитрите да тръгнат в 3D формат с вградения плейар на тв-то.При другите формати си тръгват без проблем,само при 3Д е проблема.Само да поясня че закачам 3.5 инчова кутия с SATA HDD в нея,да не е от него проблема.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. LED Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030 - Мнения и препоръки
    От firefly във форум Samsung телевизори
    Отговори: 31
    Последно: 18-05-17, 10:02
  2. Мнения за 3D Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030
    От iva6ki във форум Samsung телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 22-07-13, 19:30
  3. Мнения за телевизор ТВ LED LCD Sony KDL32EX340BAEP
    От vasko_grudov във форум Sony телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 07-04-13, 08:49
  4. Мнения за телевизор NEO LED-26975
    От piron45 във форум Други телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 30-12-11, 12:49
  5. Търся мнения за телевизор SONY KDL-32EX710AEP
    От ivoradev във форум Sony телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 29-08-11, 11:00

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе