Вижте резултатите от анкетата: Коя 3D технология избирате за себе си?

Гласували
696. Не можете да гласувате в тази анкета
  • С активни очила

    265 38.07%
  • С пасивни очила

    245 35.20%
  • Не харесвам 3D

    48 6.90%
  • Чакам 3D без очила

    138 19.83%
Страница 55 от 156 ПърваПърва ... 545535455565765105 ... ПоследноПоследно
Резултати от 811 до 825 от общо 2328
Like Tree98Одобрявам

Мнения и Избор на 3D телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,564
    #811

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Сегашната цена (към 2000 лв) + "подаръците" е добра , все пак ако имаш възможност виж LM765 .


    SteveHG ​- Сони 55HX850

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    63
    #812

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от Bojo666 Виж публикацията
    Здравейте,

    Бих искал да ви помоля за съвет.

    Харесал съм си LG 47LM671S, бих искал да знам дали си заслужава парите, които му искат.

    Ако е надценен, моля дайте съвет за телевизор със сходен размер (може и да не е 3D) и цена.

    Благодаря ви предварително.
    Не знам дали си се замислял за вариант плазма, но ето един от хитовите ТВ за тази година (аз лично си взех такъв и накратко бих казал, че е уникално добър) : http://www.technopolis.bg/b2c/detail...IC-TX-P50ST50E

    Поразгледай за отзиви за телевизора тук и по външни сайтове, за да видиш дали ще ти пасне!
    За мен си е отличен вариант, ако си фен на спорта и HD изобщо. Добре се справя и с SD сигнал.

    Ще ти останат и средства за очила за 3D-то (в комплекта на телвизора не са включени).
    Този пост е редактиран от Petar U; 18-11-12 в 00:23.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    10
    #813

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Много благодаря на всички за съветите.

    Утре отивам по магазините да обикалям, гледам и тествам

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    10
    #814

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от ivboje Виж публикацията
    Аз избирам между Samsung 40EH6030 и Toshiba 40TL933G приемам препоръки, може и за други модели. Интересува ме най-вече качеството на картината, как се отразява това че единия е Direct LED, а другият Edge LED. Доколкото разбирам от публикациите и двата са със Самсунг матрица и гледам пишат се не дотам добри отзиви за Direct LED-a. Смарт функциите на Тошибата не ме интересуват.
    Моля помогнете.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,424
    #815

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от ivboje Виж публикацията
    Моля помогнете.
    Samsung 40EH6030

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    Враца
    Мнения
    69
    #816

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Здравейте колеги.
    Изправен съм пред дилема за избор на нов телевизор. Размера трябва да е 40-42 инча. Ще се гледа от 1,5 до 2 метра, главно цифрова телевизия и от време на време 3д. Държа на добра картина и цветове. Ще се връзва с рутер през 300Mbit връзка. В момента съм се спрял на LG 42LM765S от техномаркета с камерата, допълнителните очила и гаранцията за 2099 лв. Тук нямаме кой знае какъв избор от телевизори, но гледах и PANASONIC TX-L42DT50E и SAMSUNG UE-40ES7000. SONY KDL-40HX850B вече ми идва малко над заделения бюджет.
    Моля за вашето мнение и препоръки?

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #817

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Malkia@
    Преди да купиш телевизор направи следното:
    1. Прочети 1 стр. на темите за съответните марки лсд-та/ + и -/, за да се ориентираш каква матрица ти допада - VA - Сони и Самсунг илли IPS - ЛГ и Панасоник.
    2. Прочети 1стр. на темата за избор на 3Д тв, относно пасивното и активното 3Д.
    3. Качваш на една флашка мач+филм с тъмни сцени и отиваш в магазина за сравнение. Пробвай и 3Д-то.
    4. Накрая, като знаеш какво търсиш и предпочиташ, купуваш.

    П.С. Моят глас е за Sony HX850, но и ти трябва да си убеден че ти харесва, а не да се доверяваш сляпо.

  10. Novice
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    5
    #818

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Здравейте,

    Моля за помощ при избора на телевизор. След като преди седмица почти бях купил лед телевизор 40" LG 40LM669S или Samsung UE40ES6710 (единствената ми уговорка с женското тяло е да е със светъл панел ;-) ) и попаднах на Philips PFL5507 и от там след четене и на този форум... Правя бърза забележка, че не съм много по технологиите въпреки че изчетох цялата тази тема и темата за Филипс, пак се чувствам доста бос в това отношение...

    Както и да е, от 40" минах в избора на 46", който ще се гледа монтиран на стена от 2.5-3м. във сравнително добре осветена стая, но на място до колона, която до голяма степен ще блокира директна слънчева/дневна светлина да пада директо в/у телевизора. За по голям размер (Панасоник плазма 50") за съжаление нямам място. Гледаме основно БГ цифрова (доставчик Мегалан), а аз лично - най-вече футбол/спорт. По някое време ще се сдобия и с блурей и т.н., затова ми трябва телевизор като функции/параметри (хд, 3Д, ...), които да са с достатъчно добри за следващите 2-5 години така че да не ме е яд за избора и да са ми достатъчни в перспектива за нуждите като любител, които гледа рядко и основно спорт и някои и друг филм

    Спрял съм се на Philips 46PFL5507 или като второ предпочитание Samsung UE46ES6100 като бюджета фиксирам на 1700лв.+/- главно защото на тази цена мога да намеря Филипса, от който ще бъда напълно доволен (освен ако не предложите нещо по-добро до тази цена ;-) ) Основен приоритет ми е картината в 2Д разбира се. Въпросите са ми следните: Бихте ли ме посъветвали и за други 46" модели за моите нужди или да взимам Филипса и да съм спокоен? За тези които следят движението на цените и прИмоциите в търговските вериги - покрай новогодишните празници пускат ли по-добри оферти, за да изчакам? (Още една забележка: За мен споменатите проблеми със субтитри при гореспоменатия модел на Филипс и по-тромаво меню не ме притесняват ни най-малко. Отвново - искам възможно най-добра картина на най-приемлива цена като ще се гледа на първо време основно обиквновена цифрова телевизия и тук там някой и друг филм хд.)

    Ще оценя всякакви съвети и коментари, защото искам да взема добър тв за нуждите си и повече да не се занимавам поне 2г. Благодаря предварително!

    Н.

    - - - Обновено - - -

    Последно обещавам - другият вариант е Panasonic 50ST50E, но ме притеснява, че разстоятнието на гледане ще е малко (2.5-3м.) и основното, че колоната зад него е само 117см, а чета че тел. е широк малко повече от 118... Труден избор...

  11. Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    188
    #819

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Здравейте на всички !!! Първо искам да благодаря на всички специалисти за отделеното време и усилие да помагат със съвети на такива като мен,нуждаещи се от помощ !

    Въпроса ми е към hristoslav2 и към всички,които желаят да помагат.Днес получих протокол от сервиза за смяна на старата ми гаранционна плазма PANASONIC TX-P50G20E /5 год.гаранция/ с нов TV продукт ,поради невъзможност за отремонтиране! Вариантите,които си избирам са 3 и искам съвет от вас. Вариант №1: Заменят ми я с модел PANASONIC TX-P50GT50E -2499 лв. - без да доплащам,защото най-много се доближава до моята и е G серия. Към нея няма подарък очила !!! Продължавам гаранцията на старата плазма,което значи още 3 год. Вариант №2: Купувам PANASONIC TX-P50VT50E - 3299 лв.,като плащам за него само 1500 лв./ върнатата плазма я оценят на 1800 лв.- /на тази стойност,последно са продавали модела,а аз го купих на 01.2011 г. за 2000 лв./ Към нея вървят и 2 бр. очила подарък !!! Ясна ми е тази серия какво представлява в общи линии,но се чудя дали да не сменя марката PANASONIC защото през последните 7-8 години сменям вече 3 плазми от този модел с един и същи дефект - вертикални линии на панела !?!? Мисля за LED .... Вариант №3: Купувам SONY-KDL-55HX850 -3799 лв. Плащам за него 2000 лв. Тук вече сменям технологията към LCD ! В момента е на промоция в ТП и върви с 22 бр. Blu-ray филма за Джеймс Бонд + 2 чифта очила. Мисълта ми е,че ако взема пак плазма....200 часа разработка,заливки,калибровка и т.н.Не че досега съм ги правил. С LED така ли е ??? Другото нещо е,че минавам вече на 55" инча ! Хола ми го позволява,защото е дълъг 6.30 м.и аз гледам TV реално от 5 м.и то фронтално!!! В помещението влиза много светлина,защото е южно,а телевизора е точно отсреща. Това е плюс за LCD-то,защото работи по-добре в такава среда,но ще загубя дълбокото черно,каквото дава плазмата и по реалистичните цветове!?!? Със цифров приемник съм на Близу. Ще го ползваме за телевизия денем/нощем - 50/50,филми и децата ще играят PS3 игри на него. Помагайте,че утре отивам в ТП и трябва да съм наясно с избора си !!! Предварително благодаря !
    Този пост е редактиран от МИК66; 21-11-12 в 16:54.

  12. Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    691
    #820

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Аз бих взел Вариант №2.
    От почти година съм с миналогодишният модел
    TX-P50VT30E и до днес за мен, като геймър и кино маниак, е перфектен.
    Никакво шумене на вентилатори, бръмчене на картината и прочие чудесии, за които съм чел във форума не е имало.
    Ползвам два доставчика на цифрова телевизия, по коаксиален кабел и чрез оптика. Картината на HD каналите е просто прелест! През уикендите се ползва и за 3D монитор за игрите. Новата "Call of Duty Black Ops 2", например, на екстра настройки в стерескопичен 3D режим е почти като на кино! :rolleyes:Кристална ясна картина и при филмите.
    Това, че новият модел е с подобрени възможности, а на по-ниска цена от старият - въобще няма да коментирам.
    Ако все пак решиш да правиш компромиси с качеството на картината и избереш с LED екран, хвърли един поглед на върховата серия на Филипс. Поне миналогодишните от 8-ма серия бяха най-близо до плазмите, според моите разбирания за качествена картина в 3D.

    Успех!

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #821

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    МИК66@
    Аз бих избрал вариант 1. Получавш добър телевизор без да доплащаш+3г. гаранция и реално по-скъп и хубав от стария. Ако купиш друг получаваш 2г. гаранция.+ 1500-2000лв. доплащане:rolleyes: Разликата в картината между GT50 и VT50 e незначителна. Сонито е ЛСД и след плазма не знам дали ще ти хареса.
    Този пост е редактиран от pilot; 21-11-12 в 20:20.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,564
    #822

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Като гледам нивото на сегашната техника и аз бих избрал вариант 1, че даже бих доплатил за още 2 год. гаранция . Очила може да ползваш и от комплектите на Самсунг - 2бр за 70лв .

  16. Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    188
    #823

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Благодаря момчета за бързите отговори ! Притеснението ми е,че с Панасониците ми до сега,все съм имал проблеми с изгорели пиксели.Като питах в ТМ и ТП и в двете вериги са имали рекламации за моделите GT50 и VT50 на Panasonic за същия дефект като моя !!! Толкова ли е зле картината при LED спрямо плазмата.Обадих се в Близу и от там казаха че цифровия тунер на Сонито DVB-C е съвместим с КА модула им.Срещу 19 лв.еднократно ми го поставят на мястото на приемника.Това е максимума за добро качество на картината.Не знам момчета,но вие ме объркахте още повече в избора ми.... Да речем,че няма ограничения на бюджета....,ако е само това причината да се връщам към Panasonic !?!?
    Този пост е редактиран от МИК66; 21-11-12 в 21:17.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #824

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от МИК66 Виж публикацията
    Благодаря момчета за бързите отговори ! Притеснението ми е,че с Панасониците ми до сега,все съм имал проблеми с изгорели пиксели.Като питах в ТМ и ТП и в двете вериги са имали рекламации за моделите GT50 и VT50 на Panasonic за същия дефект като моя !!! Толкова ли е зле картината при LED спрямо плазмата.Обадих се в Близу и от там казаха че цифровия тунер на Сонито : DVB-C е съвместим с КА модула им.Срещу 19 лв.еднократно ми го поставят на мястото на приемника.Това е максимума за добро качество на картината.Не знам момчета,но вие ме объркахте още повече в избора ми....
    То гаранция, че няма да даде дефект няма при никоя марка. Пък за изгорели пиксели да не говорим. Панасоникът е по-добър откъм ъгъл на виждане, цветове, бързи сцени. Малко по-капризен е от гледна точка на продължително гледане на тв, трептене/ аз лично го виждам, други не/, както и 50Хц бъг, но трябва да знаеш, че го има за да го видиш/ главно на футбол/.

    Това Сони за мен е най-доброто ЛСД за 2012г. от досега представените модели, така че не е лош избор след известна калибрация и приемане на малките ъгли на виждане/ на по-голям диагонал, лично мен ме дразнят доста/. Между другото 55" не съм го заглеждал много обстойно за разлика от 46", да няма някои изненади с матриците.
    Този пост е редактиран от pilot; 21-11-12 в 21:46.

  18. Novice
    Тук е от
    Nov 2012
    Живее в
    Vidin, Bulgaria
    Мнения
    7
    #825

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Здравейте и от мен ! Решил съм , че е време да сменя стария си телевизор -/ LCD 32" модел на LG от 2009 г / с нещо по-съвременно . Като цяло съм се ориентирал към три модела / не изключвам и друг вариант / :
    - PANASONIC TX-L47ET5E - http://www.technopolis.bg/b2c/detail...NIC-TX-L47ET5E
    - SAMSUNG UE-46ES6100 - http://www.technopolis.bg/b2c/detail...NG-UE-46ES6100
    - LG 47LM640S - http://www.technopolis.bg/b2c/detail...or-LG-47LM640S
    т.е. става въпрос за 47" за около 1800 лв . Ще изчакам края на годината и коледните промоции , за да отида в магазина и да вида с очите си как са като картина и т.н. Но това което бих искал да попитам предполагам , че там няма как да го разбера и затова разчитам на вашите съвети , като особенно ценни ще са ми от вече притежатели на тези модели .
    Основното което гледам на телевизора са спортни канали / предимно HD / и филми в mkv формат и HD резолюция от PC свъзан с ТВ чрез HDMI . И като говорим за 3D телевизор и на практика при липсата на 3D канали въпросът ми е до каква степен е сполучливо ковертирането към 3D на ТВ каналите и доколко филмите от PC-то / да речем 3D mkv файлове или 3D Blu-Ray под формата на имидж / ще изглеждат на телевизора наистина 3D .
    Ще се радвам да чуя и като цяло мнения за тези три модела от хора , които вече ги притежават

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. LED Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030 - Мнения и препоръки
    От firefly във форум Samsung телевизори
    Отговори: 31
    Последно: 18-05-17, 10:02
  2. Мнения за 3D Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030
    От iva6ki във форум Samsung телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 22-07-13, 19:30
  3. Мнения за телевизор ТВ LED LCD Sony KDL32EX340BAEP
    От vasko_grudov във форум Sony телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 07-04-13, 08:49
  4. Мнения за телевизор NEO LED-26975
    От piron45 във форум Други телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 30-12-11, 12:49
  5. Търся мнения за телевизор SONY KDL-32EX710AEP
    От ivoradev във форум Sony телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 29-08-11, 11:00

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе