Страница 1 от 98 1231151 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 1470

Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2011 - част 2

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #1

    Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2011 - част 2

    Мнения и избор на LCD / LED / Plasma телевизор - SetCombG.com Форуми


    Линк към старите теми за избор на телевизор

    Избор на LCD / Plasma телевизори - 2008
    Избор на LCD / Plasma телевизори - 2009
    Избор на LCD / Plasma телевизори - 2010
    Избор на LCD / Plasma телевизори- 2011 - част 1

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    133
    #2

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2011/ръководство на първа страница

    мисля днес да купувам ТВ. Твърдо съм се ориентирал към Панасоник и по-точно плазма. Бюджета е до 1000 лв. Харесах си този модел 42 инча:

    http://www.technopolis.bg/b2c/catalo...2546&scenario=


    Има ли нещо по-добро за тези пари на Панасоник в момента или да го взема този?
    По принцип ми се ще нещо по-голямо 46-50, но с този бюджет май няма как да стане.

    Има ли голяма полза от DLNA, че не съм запозант много с технологията или просто за този бюджет да забравя за тази функция?

    Има ли значение от кой магазин ще се вземе и по-конкретно Технополис в мол Сердика или Техномаркет на Владимир Вазов?
    Моля помагайте, че ми е спешно.
    Благодаря.

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    960
    #3

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2011/ръководство на първа страница

    Доколкото разбрах от самите ТМ, неотваряни P42S20 нямат. Всичко в наличност е мостри. Това лично на мен не ми харесва, при плазмите ако са били мостри си е леко опасно (представи си че ТВ е бил забравен с някаква статична картинка през уикенда да речем).

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    10
    #4

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2011/ръководство на първа страница

    tihogr Много внимавай както каза колегата Lancelink, защото при плазмите наистина е много важно да не вземеш работил телевизор! Според мен с този бюджет си попаднал на точния телевизор. Наскоро го намалиха S20 със 100лв. и цената е супер в момента, аз не съм привърженик на DLNA дори мисля, че wi-fi е ненужно при ТВ при положение, че имаш лаптоп или персонален компютър.
    Ето някой съвети ако не си ги прочел и не можеш да ги намериш или бързаш: Не вземай работил ТВ в никакъв случай. Трябва да ти го донесат от склада в кашон, когато го изкарат от кашона самия ТВ по панела му (отстрани черните кантове където пише и PANASONIC) трябва да са облепени с тиксо, дистанционното в кашона си има специално място в кутията, батериите му са PANASONIC и са с найлон, който се дърпа и дистанционното е готово за работа. Ако изпълнят тези изисквания може да си на 99% сигурен, че ТВ е нов и не е работил и си заслужава.

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    960
    #5

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2011/ръководство на първа страница

    В новата брошура на Метро видях, че Toshiba 40WL768 е на цена 1560 лв. Телевизорът е обсъждан многократно и е сред най-добрите като съвкупност от функции и качества. Намалението е голямо и така цените са приблизително равни със Samsung 40C750 - 1500 лв. в ТП. Мисля че тези са топ офертите за 3D TV 40" към момента.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    30
    #6

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2011/ръководство на първа страница

    Здравейте,
    наскоро бях споделил едни мои чудения дали да взема 42" LG LV5500 или Panasonic E30. Дилемата е решена - от вчера съм горд собственик на LG 42LD750 На много приятна промо цена в ТМ от 1060лв., не е мостра, неотварян, S-IPS матрица. Оказа се (аз поне не знаех), че МСАТ излъчват и аналоговата и цифровата си тв по един и същ кабел - като го вързах твто и намери около 50-60% от цифровите им канали, вкл. и няколко HD! Естествено, най-хубавите и гледани са кодирани Много съм доволен от телевизора! Благодаря на всички знайни и незнайни войни, чиито въпроси, мнения и съвети ми помогнаха при избора!
    Аз отивам да го поливам!

  8.  
     
  9. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #7

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2011/ръководство на първа страница

    Здравейте,моля за вашите мнения и препоръки относно 2 модела на които съм се спрял и направо не мога да избера кой да купя . Това са:LG 26LE3300 http://www.technomarket.bg/products/...46/lg-26le3300 или SAMSUNG LE-26D450 http://www.technomarket.bg/products/...sung-le-26d450 . LG 26LE3300 е LED LCD, докато SAMSUNG LE-26D450 е обикновен LCD, но е нов модел .Възможностите им са приблизително еднакви,видео плеъра на самсунга поддържа DTS . Дали това е толкова важно според вас. Лек проблем ще ми направи самсунга с монтажа, че стойката ми за стена от сегашния тв е с отвори 10/10 ,а новия тв ще е с 20/10 и ще трябва да я приспособявам . LG 26LE3300 е с 10/10 отвори за монтаж и е по-удобен в това отношение.Дали имат големи разлики в качествата на матриците и ъгъла на виждане. Моля за вашите мнения като цяло и благодаря предварително.

  10. Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    960
    #8

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2011/ръководство на първа страница

    От опита ми със Самсунг, от 26D450 ще останеш доволен гарантирано, не в малка степен и заради добрия плейър. От друга страна цената му е доста тъпа. Но това е положението с новите модели, какво да се прави. Ако и ти смяташ, че е тъпа цената му, обърни внимание на 26C450, което е най-вероятно същото, само че с 140 лв. по-евтин.
    Аз засега не съм успял да открия разликите между C и D сериите ниските класове (450, 550)

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #9

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2011/ръководство на първа страница

    Още един производител на телевизори
    http://www.blurosso.com/

    https://www.youtube.com/watch?v=t0qZgVqQTOo#ws

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #10

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2011/ръководство на първа страница


  13. ccc
    ccc е офлайн
    Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    149
    #11

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2011/ръководство на първа страница

    Предполагам сте обсъждали, но не можах да намеря
    Има ли смисъл да се търси 3D телевизор сега, когато технологията е сравнително нова? как се представят сегашните телевизори на пазара? Кое е по-добре 3D или за същите пари по-голям диагонал по-стар модел без 3D?

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #12

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2011/ръководство на първа страница

    ccc
    Не - поне на този етап/с тези цени и разните типове очила/.
    По-добре по-голям диагонал без 3D.

    Понеже често колеги търсят помощ за избор на монитори - има отворена такава тема
    https://forum.setcombg.com/index.php/topic,51002.0.html


    http://fpd.intellectip.org/Chapter_1/chapter_1.htm

    Най-добрите телевизори според Televisioninfo
    http://www.televisioninfo.com/ratings.php

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    53
    #13

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2011/ръководство на първа страница

    И аз много се двуумя дали да си взема 3Д или не. От една страна наистина сега за в момента не е много ефективно, защото тепърва навлиза и най-малкото е доста скъпичко (всичко - ТВ, аксесоари). Да ама ако след 2-3 години стане по-масово и има излъчване на 3Д канали (Близуу вече предлагат Ролан Гарос на 3Д), по-масово филми, игри.... и ако не мога да го използвам защото пред 1-2 години не ми се е давало малко отгоре за 3д телевизор, много ще ме е яд. Пък всяка година телевизор не може да си купуваш нали? Смятам че бъдещето е 3Д, така че ако не можеш да задържиш още някоя друга година с покупката на ТВ според мен е по-добре да си вземеш 3Д сега.
    Лично мое мнение.

  17. Novice
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    9
    #14

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2011/ръководство на първа страница

    Моля за помощ. Двоумя се между Тошиба VL 748 - 999 лв. Или самсунг C650 -1099 лв.Нова промоция на Техномаркет.

  18. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #15

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2011/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от tatoo
    И аз много се двуумя дали да си взема 3Д или не. От една страна наистина сега за в момента не е много ефективно, защото тепърва навлиза и най-малкото е доста скъпичко (всичко - ТВ, аксесоари). Да ама ако след 2-3 години стане по-масово и има излъчване на 3Д канали (Близуу вече предлагат Ролан Гарос на 3Д), по-масово филми, игри.... и ако не мога да го използвам защото пред 1-2 години не ми се е давало малко отгоре за 3д телевизор, много ще ме е яд. Пък всяка година телевизор не може да си купуваш нали? Смятам че бъдещето е 3Д, така че ако не можеш да задържиш още някоя друга година с покупката на ТВ според мен е по-добре да си вземеш 3Д сега.
    Лично мое мнение.
    Ами разгледай тогава новите 3D модели на LG с обикновенни очила (7 в комнлекта) Аз гледах такъв модел и се виждаше повече от прилично със силно изразен ефект .
    http://www.technomarket.bg/products/...78/lg-42lw570s

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 98 1231151 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1360
    Последно: 16-06-11, 09:46
  2. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2009
    От grubi81 във форум Телевизори
    Отговори: 6640
    Последно: 01-01-10, 19:30
  3. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008
    От kotaraci във форум Телевизори
    Отговори: 4485
    Последно: 31-12-08, 21:00
  4. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007
    От LUDIA във форум Телевизори
    Отговори: 3340
    Последно: 31-12-07, 17:35
  5. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2005
    От gogo_bg във форум Телевизори
    Отговори: 96
    Последно: 29-12-05, 14:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе