Резултати от 1 до 8 от общо 8

Как да гледам 3D ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    7
    #1

    Как да гледам 3D ?

    Здравейте нов съм във форума и ще бъда много благодарен ако някой ми помогне .Търсих подобна тема , но не намерих ако има моля насочете ме .
    Купих си Philips 42PFL7696K/02 опитвам се да гледам 3Д филми изтеглени от интернет на флашка през USB порта но нещо не ми се получава .Ходих в техномаркет говорих с един от продавачите и той ми обясни че този модел не може да чете през USB понеже е произведен за германия и т.н.Единствения вариант бил с 3Д плеър. С 2 думи мога ли да гледам 3Д филми от външен хард или по голяма флашка.Благодаря предварително!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    80
    #2

    Re:Как да гледам 3D ?

    Без значение е какъв носител ще закачиш на USB входа - флашка и харддиск. Проблемът не е в носителя, а в софтуера на самия телевизор. Трябва да използваш устройство, което поддържа 3D, свързано през някой HDMI вход. Ако си теглил някой от форматите SBS или OU, ти препоръчвам това да е компютър или лаптоп, снабдени с нужния за целта хардуер, но по принцип може и от Блурей или външен медия плейър.

  4. Novice
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    7
    #3

    Re:Как да гледам 3D ?

    Благодаря имам излишно PC ще опитам .Имаш ли идея каква програма да си изтегля за възпроизвеждане на 3D от PC
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1329214920[/time]_________________________________________________

    Забравих да попитам има ли някакви изисквания за видеокартата ако ще пускам 3D от PC-то
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1329215377[/time]_________________________________________________

    И въпреки всичко не сам много сигурен че не може да гледам 3Д с външен хард през USB понеже телевизора чете MKV нещо не мога да схвана .Моля някой да ми обясни.Благодаря предварително.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    25
    #4

    Re:Как да гледам 3D ?

    За да гледаш 3д през компютъра виж дали видео картата ти има HDMI изход. Ако гледаш SBS (сайд-бай-сайд) филми не е нужно картата ти да поддържа 3д, само пускаш през медиа плейър-а (KMPlayer, MPC .... ) и от телевизора избираш в замисимост от картината. Мисля, че дори и да успееш да подкараш MKV-та през USB може да имаш проблеми със субтитрите, но до колкото се сещам имаше някаква програмка която да ги вгражда в MKV контейнера... Моя лаптоп има 3д поддръжка, но тя ти трябва мисля единствено ако играеш 3д игри, но пък за тях ще ти трябва доста стабилна машина..

  6. Novice
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    7
    #5

    Re:Как да гледам 3D ?

    Ползвам малък лаптоп които не е много мощен и няма hdmi изход инсталирах 3 различни плеъра изтеглих от замунда блу рей филм и се опитвам да го пусна през VGA филма си върви , но телевизора не го разпознава като 3Д и не ми позволява да активирам 3Д функцията .А продължават да си варви като две картини една до друга.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    80
    #6

    Re:Как да гледам 3D ?

    Опитай да включиш 3D режима директно от дистанционното на телевизора като му зададеш съответния формат. През VGA порта не съм опитвал и не знам какъв ще е резултата, но опита няма да ти струва нищо.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    7
    #7

    Re:Как да гледам 3D ?

    Да от дистанционното опитвам но не става.Дали проблема не е че опитвам през VGA.Телевизора да е направен да приема 3Д сигнал само през HDMI.

  10. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #8

    Re:Как да гледам 3D ?

    Цитат Първоначално публикувано от kkrater
    Да от дистанционното опитвам но не става.Дали проблема не е че опитвам през VGA.Телевизора да е направен да приема 3Д сигнал само през HDMI.
    През VGA сигнала към тв-то е аналогов...през HDMI цифрово видео и аудио - усещаш ли разликата сега?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Не мога да гледам двд
    От Vagabundo във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 3
    Последно: 03-07-05, 22:56
  2. как да гледам филм
    От Hicko във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 7
    Последно: 19-11-04, 12:55
  3. Как да гледам филми?
    От JOJO във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 13-04-04, 13:17
  4. как да гледам The last samurai?
    От buny във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 4
    Последно: 17-02-04, 17:24
  5. как да гледам всд на телевизор
    От Demon4o във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 7
    Последно: 08-09-03, 01:55

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе