Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 55
Like Tree5Одобрявам

Помощ за 40 или 42 инчов LCD с възможно най-много екстри

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,564
    #16

    Отговор: Помощ за 40 или 42 инчов LCD с възможно най-много екстри

    С парите за 40F7000 ще вземеш 46F6670 и ще останат да смениш секцията .

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,424
    #17

    Отговор: Помощ за 40 или 42 инчов LCD с възможно най-много екстри

    Twin HD Tuner - (DVB-T/C/S/S2 х 2 - в моделите от високият клас)
    Google Translate
    Моделите с DVB-S тунер поддържат DiSEqC (Digital Satellite Equipement Control) version 1.0

    http://www.recordere.dk/indhold/templates/?a=8584



  4. Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Живее в
    София
    Мнения
    198
    #18

    Отговор: Помощ за 40 или 42 инчов LCD с възможно най-много екстри

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    С парите за 40F7000 ще вземеш 46F6670 и ще останат да смениш секцията .
    7-ма серия ми отпадна като вариант. Имах в предвид разликата в цената между 40F6670 и 40F8000, която е около 800 лв. - почти още един 40 инчов телевизор без екстри

    hristoslav2 благодаря ти много за материала. Клипчето го гледах преди налколко дни и много ми хареса какво може да прави телевизорът. Сега прочетох и статията за 2-та тунера и там също пише много хубави неща. Но никъде никой не споменава какво става, ако програмите са кодирани. Аз за съжаление съм абонат на blizoo и идиотите по някаква причина са решили, че ще си кодират програмите. В един чужд форум зачетох тема, който се оплакваше, че заради кодирани канали не може да гледа един канал и да записва друг. Притеснява ме, че може би това ще е проблем за всички телевизори с два тунера.

    Не бързам много с покупката (чакам да докарат 40F6670 в мола до нас), за това ще зачета още за панасоника, но през такива мъки минах, за да си отговоря на много от въпросите ми за телевизорите самсунг, че сега корем ме свива като си помисля, че трябва да направя същото за друга марка.
    makzla одобрява това.

  5. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #19

    Отговор: Помощ за 40 или 42 инчов LCD с възможно най-много екстри

    Цитат Първоначално публикувано от totopz Виж публикацията
    Не бързам много с покупката (чакам да докарат 40F6670 в мола до нас), за това ще зачета още за панасоника, но през такива мъки минах, за да си отговоря на много от въпросите ми за телевизорите самсунг, че сега корем ме свива като си помисля, че трябва да направя същото за друга марка.
    Човек като те чете, ще си помисли, че си товарил торби с цимент. Големи мъки, голямо чудо.

    Колкото повече се чудиш и се разкъсваш между различни модели, толкова по-труден ще е избора ти. Щом не бързаш с покупката, по-добре изчакай новите модели, които ще излязат до месец - два.

    Успех с избора!
    Този пост е редактиран от Momchil; 15-01-14 в 22:38.

  6. Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Живее в
    София
    Мнения
    198
    #20

    Отговор: Помощ за 40 или 42 инчов LCD с възможно най-много екстри

    Ами за да разбера колкото се може за телевизорите на самсунг 2-3 вечери четох в интернет различни материали, ходих в два големи магазина за техника и разговарях с консултантите (не, че те ми помогнаха с нещо де) и накрая говорих с един човек, който работеше на нещо като щанд на Samsung в мола. Той ми отговори на толкова много въпроси, на които иначе бих си отговорил със седмици четене, но и той не можа да ми каже всичко.

    Всичко това го усетих като големи мъки като се има в предив, че освен да мисля за телевизор трябва да ходя и на работа. Ей сега в събота или неделя трябва да ходя до друг голям магазин за електроника, защото ми казаха, че там Samsung също имат щанд, но там човекът имал огромен опит и ще ми отговори на всички въпроси.

    За съжаление липсата на информация при телевизорите е огромен проблем. Не е като да си купи човек телефон и преди това да отвори някой форум и да прочете десетки теми, в които се обсъждат възможностите, плюсовите и минусите на моделът телефон, който си е избрал.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #21

    Отговор: Помощ за 40 или 42 инчов LCD с възможно най-много екстри

    Това ми прозвуча, като да чакаш дълго на едно гише и да ти кажат, че си за друго

    П.С. Не знам какво се чудиш на един телевизор, какво може да прави, освен да изкарва хубава картина!?

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #22

    Отговор: Помощ за 40 или 42 инчов LCD с възможно най-много екстри

    Цитат Първоначално публикувано от pilot Виж публикацията
    П.С. Не знам какво се чудиш на един телевизор, какво може да прави, освен да изкарва хубава картина!?
    Точно това е проблема, че освен да изкарва хубава картина, вече може да прави и доста други неща. Но колко добре ги прави...

  10. Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Живее в
    София
    Мнения
    198
    #23

    Отговор: Помощ за 40 или 42 инчов LCD с възможно най-много екстри

    Да Момчил е много прав. Преди около 4 години си купих първия LCD телевизор и тогава нямаше какво да се чудя. Просто знаех, че не трябва да е Crown или Neo, видях 40-инчово Sony на доста прилична цена и го взех. А се бях приготвил да купувам 37-инчов, защото 40-инчовите ми идваха скъпи.

    Надям се след време повечето големи производители да проявят разум и да интегрират Android в телевизорите си и тогава пак да няма какво толкова да се чуди човек. В момента всеки производител предлага нещо разлино, което е съвместимо с различни периферни устройсва и различен софутер и човек трябва да мисли за 100 неща, когато купува.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #24

    Отговор: Помощ за 40 или 42 инчов LCD с възможно най-много екстри

    То и сега може да му боднеш един стик и си с Андроид или пък да свържеш мобилното устройство. Въпросът е има ли смисъл да се набляга на това, телевизора да се превръща в треторазряден компютър или да се наблегне върху качеството на картина и надеждност от страна на производителите.

  12. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #25

    Отговор: Помощ за 40 или 42 инчов LCD с възможно най-много екстри

    Цитат Първоначално публикувано от pilot Виж публикацията
    То и сега може да му боднеш един стик и си с Андроид или пък да свържеш мобилното устройство. Въпросът е има ли смисъл да се набляга на това, телевизора да се превръща в треторазряден компютър или да се наблегне върху качеството на картина и надеждност от страна на производителите.
    амин!

  13. Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Живее в
    София
    Мнения
    198
    #26

    Отговор: Помощ за 40 или 42 инчов LCD с възможно най-много екстри

    Интернет ни обсипва ежедневно с новини и видеоклипове за нова техника с невероятни възможности, за които някой хора дори не са си представяли, че може да ги има. Мисля си, че за това повечето хора искат да притежават нова техника и да се докоснат до тези нови възможности.

    Към старият ми телевизор непрекъснато има вързан един настолен компютър и реално мога да правя почти всичко, което си поискам. Но сега новият няма да е закачен директно за компютър, така че всичките тези Smart екстри ми се струват много важни и си мисля, че много ще ми улеснят живота.

    А и както е казал Мечо Пух "Колкото повече - толкова повече"

  14.  
     
  15. PSL
    PSL е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    346
    #27

    Отговор: Помощ за 40 или 42 инчов LCD с възможно най-много екстри

    А бе човек, ти жена ли си търсиш? Да можел да прави всичко ... Peace !

  16. Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Живее в
    София
    Мнения
    198
    #28

    Отговор: Помощ за 40 или 42 инчов LCD с възможно най-много екстри

    Добре де няма да прави всичко. Нещата клонят към F6670 пък по-нататък живот и здраве и 8-ма серия.

  17. Member
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    252
    #29

    Отговор: Помощ за 40 или 42 инчов LCD с възможно най-много екстри

    Цитат Първоначално публикувано от totopz Виж публикацията
    Преди около 4 години си купих първия LCD телевизор и тогава нямаше какво да се чудя. Просто знаех, че не трябва да е Crown или Neo, видях 40-инчово Sony на доста прилична цена и го взех.
    А и както е казал Мечо Пух "Колкото повече - толкова повече"
    По-добре помисли за преместване на телевизора или за преустройване на секцията .
    Увеличи диагонала на 46-47 инча . Смарт функциите могат да бъдат компенсирани с Андроид стикче, докато размера не . А и както е казал Мечо Пух "Колкото повече - толкова повече" .

    Предложения не липсват .

    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...46F6670-3D-LED
    http://technomarket.bg/products/0912...g-47la740s-aee
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...47WT60E-3D-LED
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...47FT60E-3D-LED
    Този пост е редактиран от Soma; 16-01-14 в 10:16.

  18. Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Живее в
    София
    Мнения
    198
    #30

    Отговор: Помощ за 40 или 42 инчов LCD с възможно най-много екстри

    Благодаря за предложенията, но няма как да набутам в секцията повече от 42 инчов телевизор. Живот и здраве и секцията ще сменя, но за сега ще карам с тази.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Помощ за избор на 40 инчов TV.
    От blue1 във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 08-01-15, 08:08
  2. Помощ за избор на 40-42 инчов телевизор
    От Cve7anov във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 23-01-13, 08:37
  3. Помощ при избор на 32 инчов LED телевизор
    От Malchev във форум Телевизори
    Отговори: 17
    Последно: 22-03-12, 10:55
  4. Отговори: 1
    Последно: 17-06-11, 12:00
  5. Помощ за избор на 22 инчов монитор
    От cKo7 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 12
    Последно: 11-09-08, 10:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе