Резултати от 1 до 11 от общо 11

Препоръка за тв за около 1000лв

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    19
    #1

    Препоръка за тв за около 1000лв

    Предстои ми да купя тв за голямата стая, но от две години не следя какво се случва при телевизорите. Ще се гледа от около 3 метра и трябва да го свържа към NAS устройство със twonky media server
    за да се гледат филми. Парите винаги са кът, а пък ми се ще да е с по голям диагонал. Загледах се към няколко модела, но ще помоля за вашето мнение относно новите матрици и подобни тънки неща които ми убягват.
    Благодаря сърдечно!!!
    LG47LA6130
    LG42LA641S

    - - - - - - - - - -

    Моля да ме извините, но пуснах две теми без да искам. Моля модератора да изтрие едната

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #2

    Отговор: Препоръка за тв за около 1000лв

    Няма как с този бюджет да вземеш телевизор с качественена картина и по-голям диагонал. Тези модели са с 50Хц панели т.е. не са много подходящи за спорт и динамика.Вторият е с IPS матрица, другия не го знам с каква е. Към IPS ли си се насочил?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    19
    #3

    Отговор: Препоръка за тв за около 1000лв

    Зная,че няма да е върха на сладоледа.Избора е по скоро на IPS.Имам тв с LG матрица и ми харесва картината след като си поиграх с настройките.Иска ми се тунера да има и DVB T2.
    Ще се вслушам във всяко ваше мнение,след което взимам флашката и към магазина.За тези какво ще кажете:
    LG 42LA620S :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    TOSHIBA 40L7335DG :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    SAMSUNG UE-40F6100 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    SONY KDL-42W650ABAEP :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    SONY KDL-46R470ABAEP :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    Ще ползвам отстъпка от техно магазина към 4 процента в зависимост дали продукта е на промоция или не.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #4

    Отговор: Препоръка за тв за около 1000лв

    Какво да ти кажа...щом клониш към IPS, се напъни за този: SONY KDL-42W805ABAE2 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    19
    #5

    Отговор: Препоръка за тв за около 1000лв

    Ще се избира между Lg 42 ga 620 и Samsung 40 F6400 в зависимост кой ми хареса на картина. На сайта на LG пише, че поддържа DTS звук. Някой може ли да подвърди?
    При повече средства, ще бъдат съответно 47 и 46 инчовите модели. Дано да има някакви промоции към Великден.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    19
    #6

    Отговор: Препоръка за тв за около 1000лв

    Днес взехме със жената този TOSHIBA 50L4333 на промо цена от 899 лв. Много сме доволни

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    86
    #7

    Отговор: Препоръка за тв за около 1000лв

    Ами 3Д може би е по-добре да има, ако ще се гледат филми. Иначе колкото по-голям екран, толкова по-добре. Гледаш картината на място и преценяваш. Може да си запишеш някой филм на флашка примерно. IPS е добре, но както казаха колегите - много е важно да е 100 херца. На LCD телевизорите май много бавно им превключват каналите, поне на моя, но той е вече на няколко години. Дано да са по-добре сега. Всички led подсветки могат да имат проблем с равномерност и изтичане на светлина. Гледай и за такива неща.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    19
    #8

    Отговор: Препоръка за тв за около 1000лв

    Гледах го много добре, главно на sd сигнал. Сега ще прочета препоръчителните настройки на картината.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2014
    Мнения
    14
    #9

    Отговор: Препоръка за тв за около 1000лв

    Цитат Първоначално публикувано от nikedav Виж публикацията
    Днес взехме със жената този TOSHIBA 50L4333 на промо цена от 899 лв. Много сме доволни
    Здравей,

    Имам желание да взема съшия - би ли ми написал нещо по-вече за модела и най-вече работ ли му функциятя PVR ( запис на програмата на USB носител)

  12. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    19
    #10

    Отговор: Препоръка за тв за около 1000лв

    функцията работи идеално при избор на държава Германия. Хубав телевизор за тези пари. На мен и един колега са Lg панел.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2014
    Мнения
    14
    #11

    Отговор: Препоръка за тв за около 1000лв

    Цитат Първоначално публикувано от nikedav Виж публикацията
    функцията работи идеално при избор на държава Германия. Хубав телевизор за тези пари. На мен и един колега са Lg панел.
    Благодаря за бързия отговор-приятен ден,

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. екран за проектор около 1000лв-100"
    От iuli1971 във форум Проектори и екрани
    Отговори: 1
    Последно: 29-12-13, 09:48
  2. Избор на фотоапарат около 1000лв.
    От nisso във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 30
    Последно: 04-02-13, 13:52
  3. И поредната тема за климатик около 1000лв.
    От iridiumsub във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 48
    Последно: 12-10-11, 12:32
  4. Ресивър и тонколони за около 1000лв?
    От snaily във форум Аудиотехника
    Отговори: 22
    Последно: 12-02-10, 21:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе