Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 44
Like Tree5Одобрявам

Промоциите на телевизорите.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #16

    Отговор: Промоциите на телевизорите.


  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    906
    #17

    Отговор: Промоциите на телевизорите.

    Аз зная, че има, но пак е тъпо да завреш 2 карти с едно и също съдържание за да се наслаждаваш на екстрата.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    73
    #18

    Отговор: Промоциите на телевизорите.

    Здравейте! Току що си взех модел на samsung UE-40F6400. Плановете ми разбира се бяха да закупя нещо по-различно от самсунг, а именно нещо на панасоник, сони или LG, но както и очаквах, точно тези модели, който си бях набелязал ги нямаше нито в един от двата маркета или поне повечето де. Истината е, че в техномаркет имаше два-три модела на LG, които бяха над бюджета (1000 лв.), а панасоник модели почти нямаше в техномаркет. После реших да отида до технополис и там около 70% от ТВ са все на панасоник. Намерих и един модел, които си бях набелязал предварително "PANASONIC TX-L42ET60E", но честно казано ужасно дребните субтитри ме отказаха от панасоник моделите като цяло, всъщност аз бях очаквал дребните субтитри, но толкова дребнички... без възможност за редактиране и други работи и в крайна сметка се отказах от модела.
    Сега се чудя дали сгреших като взех самсунга, вместо панасоник ?
    Всъщност бях забелязал и един модел на сони "KDL-42W655", чиято цена влизаше в бюджета, но нямаше 3D, а аз като цяло целях да има и 3D, най-вече от чисто любопитство. Точно до сонито беше модела на самсунг, които взех и само липсата на 3D ме отказа от сонито, а самсунга има 3D.
    Вие какво мислите като цяло тоест сгреших ли някъде и изпуснах ли нещо, което си заслужаваше ?

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #19

    Отговор: Промоциите на телевизорите.

    Модела си е оптимален цена/качество - нямаше ли 46F6400 за 1099лв ?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    22
    #20

    Отговор: Промоциите на телевизорите.

    Според мен за тези пари F6400 е много добра оферта в момента. И 3д-то му е добро и смарта, картината също поне на мен ми харесва.

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    906
    #21

    Отговор: Промоциите на телевизорите.

    Петко93 телевизора е добър, честито. Не се занимавай с глупости ами му се радвай. При мен от четене и гледане вече нито един не ми харесва, ще ми е трудно ако трябва сега да купувам Вчера излязох с надеждата да купя за детската стая някоя 38-42-ка или по малък за кухнята и като гледах се отказах да давам пари за пръчки а и то беше една лудница ...
    Blue_Hulk одобрява това.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #22

    Отговор: Промоциите на телевизорите.

    Цитат Първоначално публикувано от tolostoi Виж публикацията
    Аз зная, че има, но пак е тъпо да завреш 2 карти с едно и също съдържание за да се наслаждаваш на екстрата.
    Екстрите са две:
    1. PVR. Може да гледаш една програма, а в същото време да записваш друга на хард диска.
    Пример има два филма по едно и също време на на две различни програми, а ти искаш да гледаш и двата. Настройваш функцията за запис на единият, а като почнат филмите гледаш другият по другата програма. След краят му, може да стартираш плейъра и да гледаш записаният.
    2. PIP

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    906
    #23

    Отговор: Промоциите на телевизорите.

    ОК, обаче трябва ли да съм вкарал 2 карти с 2 кабела за антена(кабелна) за да се възползвам от това?

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #24

    Отговор: Промоциите на телевизорите.

    Два модула, две карти и един кабел от кабелната или сателитната..

  12. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    906
    #25

    Отговор: Промоциите на телевизорите.

    Благодаря, стана ми ясно вече. Значи същата схема може да си я организираш и с един тунер с една карта и с един декодер от доставчика ти на телевизия, дори на техния декодер ЕПГ ще работи понеже това в Панасониците просто "работи" Нямам против екстрата, опитвам се да разбера колко е полезна всъщност. Един път ми се наложи да запиша нещо и като се зачетох, че иска цял хард диск (не дял) и не става на флашка или сд карта и ми се изпари ентусиазма, пуснах компа и от някакъв сайт си записах това което ми трябваше.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    73
    #26

    Отговор: Промоциите на телевизорите.

    Да попитам няколко въпроса за самсунга:

    1- 3D очилата имат червени и сини лепенки от двете страни на стъклото. Тези лепенки трябва ли да се махнат или не...

    2- отзад на тв-то може да се слага карта тоест картата на булсатком и така вместо да използвам на булсатком приемника, то може да вкарам самата карта в тв-то. Проблема е в това, че картата не пасва в слота или може би нещо не правя както трябва.

    3- бихте ли ми посочили някакъв линк от онлайн магазин като emag например за 2 м. HDMI кабел за връзка към компютъра.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #27

    Отговор: Промоциите на телевизорите.

    1. "лепенките" се махат естествено - служат за предпазване от надраскване
    2. "дупката" отзад е за СА модула , в който вече се слага картата от оператора - Булсат не предлага СА модул и ще трябва да си ползваш техния СТБ
    3 . стига да не е някое от най-евтините предложения едва ли ще имаш проблеми с кабела

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #28

    Отговор: Промоциите на телевизорите.

    Цитат Първоначално публикувано от tolostoi Виж публикацията
    Благодаря, стана ми ясно вече. Значи същата схема може да си я организираш и с един тунер с една карта и с един декодер от доставчика ти на телевизия, дори на техния декодер ЕПГ ще работи понеже това в Панасониците просто "работи" Нямам против екстрата, опитвам се да разбера колко е полезна всъщност. Един път ми се наложи да запиша нещо и като се зачетох, че иска цял хард диск (не дял) и не става на флашка или сд карта и ми се изпари ентусиазма, пуснах компа и от някакъв сайт си записах това което ми трябваше.

    Ползването на 2 КA модула и карти във WT60, DT60, AX800 ,вместо добавяне на външен цифров приемник (set-top-box) има следните предимства:
    1. Работа само с едно дистанционно.
    2. По-малко кабели и включени устройства.
    3. Осезаемо по-добро качество на сигнала през вградения тунер.
    4. По-малък разход на електричество /един консуматор по-малко/
    zhelko одобрява това.

  17. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #29

    Отговор: Промоциите на телевизорите.

    .... И един съществен недостатък - записа може да се гледа САМО на този телевизор.

    1. Работа само с едно дистанционно.
    - за това си има програмируеми дистанционни.

    3. Осезаемо по-добро качество на сигнала през вградения тунер.
    - това е спорен въпрос - зависи от външното устройство - има такива които са много по-добри от вграден тунер.

    4. По-малък разход на електричество /един консуматор по-малко/
    - Ако ще издребняваме това е около 40- 50 стотинки на месец, ако е включено нон-стоп..... смешна история....
    Този пост е редактиран от Pat; 13-04-14 в 09:58.
    jonov одобрява това.

  18. Member Аватара на zhelko
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    300
    #30

    Отговор: Промоциите на телевизорите.

    По-скоро 4-5 лв. на месец.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Кой от телевизорите да избера?
    От kiril30 във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 07-05-14, 23:03
  2. Субтитри в плеърите на телевизорите.
    От tolostoi във форум Телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 06-11-13, 11:24
  3. Вредни ли са лед телевизорите???
    От sasho1bs във форум Телевизори
    Отговори: 20
    Последно: 24-05-13, 17:39
  4. Относно 3д телевизорите
    От rangel във форум Телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 17-11-11, 14:32
  5. Всичко за LCD телевизорите SAMSUNG
    От smsdeliverer във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 29-09-07, 10:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе