Страница 55 от 570 ПърваПърва ... 545535455565765105 ... ПоследноПоследно
Резултати от 811 до 825 от общо 8547
Like Tree2131Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2015
    Мнения
    2
    #811

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    @ bagerista9Благодаря за линкчетата. Ще прегледам ревюта на предложените модели.
    @mitko414 По принцип си прав, обаче след 4 години я камилата, я камиларя.... Тогава може да не мога да си позволя такъв телевизор, не дай Боже.

    А третия предложен модел не е ли от 2014? Изобщо, има ли смисъл да се вторачвам в годината, през която е излязъл модела или? Мисълта ми е има ли фрапиращи различия в технологиите на модели от 2014 и 2015? В тази връзка има ли смисъл да изчакам някакво време за появата на моделите за 2016?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    181
    #812

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Здравейте!
    Моля да ми помогнете да избера 22-24 инчов телевизор за кухня, като задължително условие е FULL HD. Разглеждах доста, но няма да Ви ограничавам с марки и модели,защото отдавна не са ,това което бяха. Весели празници на всички!

  4. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #813

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Ориентирай се към монитор с тунер.....нещо такова:Computer Store Samsung T24D391

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,428
    #814

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Nicolette Виж публикацията
    Здравейте,
    Честито Рождество и весело посрещане на новата година! Дано е по-добра и успешна за всички нас!
    Пиша с молба за съдействие при избора на 65" телевизор. Бихте ли препоръчали няколко модела. Признавам си, че нищичко не разбирам, а изчетох и цялата тема, което още повече ме обърка Бюджетът ми е 5-5,5 мах. 6к. Без извити екрани.

    А третия предложен модел не е ли от 2014? Изобщо, има ли смисъл да се вторачвам в годината, през която е излязъл модела или?
    Мисълта ми е има ли фрапиращи различия в технологиите на модели от 2014 и 2015?
    В тази връзка има ли смисъл да изчакам някакво време за появата на моделите за 2016?
    SAMSUNG UE-65JS8500
    SONY KD-65X8509C
    PANASONIC TX-65AX900E
    Philips 65PUS9600 -> Март 2016

    Зависи, дали държиш на операционна система и определена версия.
    Заради кризата, при доста марки има...лек технологичен регрес. Някои по-стари серии на дадена марка, хардуерно са по-добре оборудвани(разбира се с по-малко екстри).
    Има ако държиш на UltraHD модел, който да покрива малко повече съответните нови стандарти.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,428
    #815

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    TV OLED Skyworth S9 е съвместим с Dolby Vision вграден в чипсет MStar MSD6A928, който е съвместим с HDR10.
    http://www.eapad.cn/UploadFile/20151231122714_7258.jpg
    Skyworth OLED S9 series TV Best Full details of the show @ goodchinabrand.com
    http://evolife.thenew123.com/news_819766.htm

    "“With the integration of Dolby Vision VS10 in MStar’s 4K Ultra HD SoCs, we will support the TV industry in delivering spectacular HDR images with greater detail, brighter highlights, deeper darks, and a fuller palette of colors than was possible on television screens in the past.”
    As a universal HDR playback solution, Dolby Vision VS10 offers unique value by combining the ability to play back Dolby Vision content as well as other HDR profiles based on the SMPTE ST 2084 standard through one integrated playback solution."
    MStar Adopts Dolby Vision for 4K Ultra HD TV SoCs - MarketWatch

    Chipset HiSilicon Hi3798C V200 intégrant Dolby Vision VS10 :
    "“We are thrilled to collaborate with HiSilicon on the integration of Dolby Vision VS10 into their STB chipset solutions,” said Giles Baker, Senior Vice President, Broadcast Business Group, Dolby Laboratories."
    News
    http://cdn.minipcdb.com/products/HiS...3798C-V200.jpg

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    11
    #816

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Здравейте, обзавеждам апартамент и стигнах до телевизора. Нямам конкретни предпочитания. Ще се гледа от 3-3,5 метра. Кабелната е на N3, освен кабелна ще се гледат филми (всъщност основно ще се гледат филми) от флаш, лаптоп, харддиск, може и от домашен облак. Помещението е добре осветен хол, но е много вероятно тв да се ползва предимно вечер за филми както споменах. Смятам да е окачен на стена. Бюджета ми е около 2000 лв, мога и повече, ако си заслужава наистина. Най-важното за мен е добрата картина и надежност. Смятам озвучаването да бъде отделно, там също е важно качеството на звука, ако някой може да ми предложи нещо ще съм благодарен. Благодаря Ви

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,428
    #817

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Този пост е редактиран от hristoslav2; 05-01-16 в 19:10.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2015
    Мнения
    95
    #818

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Без спам в темата моля!
    mod. edit

  11. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #819

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор


  12. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #820

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Някой от европа да е поръчвал Шаоми тв?
    bulgblatter одобрява това.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2015
    Мнения
    95
    #821

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Колебая се между LG 43UF6907 и LG 42LF652V. В момента са на една цена така, че остава да реша кой е по-добър. Всякакви мнения ще са ми от полза

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    11
    #822

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Благодаря за предложенията. След като направих обиколка на магазините и аз се спрях именно на тези два модела. Въпросът е кой е по-добър?

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,428
    #823

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Зависи от това, за какво повече ще го ползваш. На кое държиш повече - картина, плейър, смарт функции?

  17. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #824

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Вероятно,най -мнго ще го ползва за тв-ор.Много ясно,че Панасоника.Виж в таблицата която Христослав даде.Ако не ти се чете и мисли само цветовете на двата да видиш и всичко е ясно,няма начин за сравнение.

    https://forum.setcombg.com/panasonic...tml#post750295

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    11
    #825

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Зависи от това, за какво повече ще го ползваш. На кое държиш повече - картина, плейър, смарт функции?
    Ще го ползвам основно за филми, по-рядко ТВ. Признавам си, че имам само основни познания и всичко съм го научил от този форум. Обаче не мога да асимилирам цялата информация, всичко което Вие сравнявате и обсъждате при телевизорите. Затова в по-горният си пост съм се опитал да обясня за какво и как ще се ползва телевизора. Не искам нито скъпо нито евтино, просто нещо, което си заслужава. Държа основно на качеството на картината и да мога да си пускам филми от флаш, лаптоп и/или система за домашно кино. Благодаря Ви предварително

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе