Страница 21 от 568 ПърваПърва ... 1119202122233171 ... ПоследноПоследно
Резултати от 301 до 315 от общо 8506
Like Tree2121Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #301

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Зависи от колко близо гледаш , между другото на моя съм забелязал, че на латиница субтитрите са по-големи ...

  2.  
     
  3. Member Аватара на ruuni9
    Тук е от
    Apr 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    823
    #302

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Зависи от колко близо гледаш , между другото на моя съм забелязал, че на латиница субтитрите са по-големи ...
    Ще се гледа точно от 3 метра. А твоя точно този модел ли е? Защото ако от 3 метра могат да се четат без да се напрягаш много, утре да действам евентуално.

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,408
    #303

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от wrathchild Виж публикацията
    Такааа... след няколко дневно ровене и противоречива информация се отказах и реших да питам тук. Има ли ВЕЧЕ съвременни ТВ (разбирай плоски, закръглени и т.н.) които имат ДВА ОТДЕЛНИ ТУНЕРА с чиято помощ да се реализира функцията PIP позната ни от някогашните CRT телевизори (гледане едновременно на два РАЗЛИЧНИ ТВ канали от кабелната ТВ)? Сони казват - НЕ, въпрос на авторски права; LG - НЕ; Panasonic - май да, но...; Гнусмас - май да... Къде е истината и има ли такава?
    Panasonic
    CR850
    CX800
    AX900
    X940
    CX750

    Samsung
    JS9500
    JS9000
    JS8500
    JS8000
    JU7500
    JU7000
    JU6600

    LG
    EF980

    Sony
    X950B
    X940C
    X930C
    X900C
    S900B
    S850C
    S800C
    X850C
    X830C
    X800C

    Philips
    9-та и 8-ма серия

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #304

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от ruuni9 Виж публикацията
    Ще се гледа точно от 3 метра. А твоя точно този модел ли е? Защото ако от 3 метра могат да се четат без да се напрягаш много, утре да действам евентуално.
    Моя е 50" плазма , но плеъра и субтитрите са същите ... От 3м си направо ужас да се чете на кирилица и друг път съм писал - толкова ситни субтитри не бях виждал в тв . Е , става да изгледаш някоя серия инцидентно , но за постоянно си е тормоз - външен мултимедиен плеър решава всички проблеми .

  6. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #305

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    ...
    Цар си Круме!

    Ама то голям майтап се получава, от утре започва проучвателна дейност. LG бяха категорични, че нямат. Сони също категорично рекоха - няма. А в този списък какво има?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    11
    #306

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от ruuni9 Виж публикацията
    Ще се гледа точно от 3 метра. А твоя точно този модел ли е? Защото ако от 3 метра могат да се четат без да се напрягаш много, утре да действам евентуално.
    Аз гледах на Panasonic TX - 47AS650 субтитрите са смешно малки. Отиди в магазина и сам си прецени. Моето мнение не е много меродавно, защото съм малко късоглед. Но за мен това не е проблем защото имам цифров ефирен тунер - плеър Томсън.

  8.  
     
  9. Member Аватара на ruuni9
    Тук е от
    Apr 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    823
    #307

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от prodan Виж публикацията
    Аз гледах на Panasonic TX - 47AS650 субтитрите са смешно малки. Отиди в магазина и сам си прецени. Моето мнение не е много меродавно, защото съм малко късоглед. Но за мен това не е проблем защото имам цифров ефирен тунер - плеър Томсън.
    Точно бях взел решение, че ще взимам Panasonic и с тези субтитри ... направо ме застреляхте! Ходих 10-ина пъти да го гледам, перфектна картин,а хареса ми, но ...! Сега наново ще трябва да чета всичко изчетено до тук и да правя нов избор!

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    18
    #308

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Здравейте,

    Гледах преди малко PHILIPS 42PFT6109 от Техно*лис за 799 лв и PANASONIC TX-40AS640E за 879.. с оглед на горното мнение вече клоня към Philips но ще съм признателен да изкажете мнение.
    Благодаря !

  11. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #309

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    И тоя PHILIPS по какво може да се сравнява с тоя PANASONIC?

  12. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #310

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Ами вземете си модел панасоник от тази година! - те нямат такъв проблем, защо гледате миналогодишните.

  13. Member Аватара на ruuni9
    Тук е от
    Apr 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    823
    #311

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от Pat Виж публикацията
    Ами вземете си модел панасоник от тази година! - те нямат такъв проблем, защо гледате миналогодишните.
    Ами, така ще стане! Влезнаха ми в главата тия Панасоници и колкото и да гледам други модели, все към тях се връщам. Най-вероятно PANASONIC TX-CS630E ще е, но ако "уредя" още някой лев, може и 50-инчовия модел! В "краен" случай някой SAMSUNG или SONY /имам набелязани/.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #312

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Или модел 2014 г , който ви е харесал и със спестените пари от разликата с модел 2015 си вземате външен мултимедиен плеър и не се занимавате с глупости ...

  16. Member Аватара на ruuni9
    Тук е от
    Apr 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    823
    #313

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Или модел 2014 г , който ви е харесал и със спестените пари от разликата с модел 2015 си вземате външен мултимедиен плеър и не се занимавате с глупости ...
    Аз малко съм скаран с технологиите, ако може да ме "светнеш" малко? Предполагам, въпросният плеър се включва с някакъв кабел в телевизора и от там нататък - не ми е ясно? Как се борави с него, с дистанционно ли е ? Простете ми за невежеството, но не това е "силата" ми, а друго! И, чрез този плеър субтитрите са нормални, така ли? С две думи - как се борави с него?

  17. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #314

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Външно устройство служещо за възпроизвеждане на всички тия филми, музика ,снимки с богат набор опции (за регулиране на субтитрите примерно - големина ,цвят , синхронизация) и възпроизвеждани формати . Модели много , има си теми във форума - Мултимедийни плейъри

  18. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    999
    #315

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Моделите на Панасоник за 2015 имат 5 годишна гаранция, което е един + още.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 21 от 568 ПърваПърва ... 1119202122233171 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе