Резултати от 1 до 6 от общо 6
Like Tree4Одобрявам
  • 2 Post By pilot
  • 2 Post By soon

помощ за избор на телевизор 40

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    3
    #1

    помощ за избор на телевизор 40

    здравейте, поради факта че трябва да взема нов телевизор в стаята на децата, се обръщам за помощ.
    Какво ми трябва:
    Имам две деца така че търся добро качество на картината/цветове от всякакви ъгли
    Децата носят очила - съответно не ми трябва 3Д /ако има поне да е пасивно/
    да е смарт за да мога да го вържа в мрежа РС - телевизор. Не съм сигурен дали ми трябва андроид
    Ще се използва скайпа, и гледане на филми от РС и от интернет и съответно телевизия
    За сега няма да ми трябват суб но след 1-2 години може да трябват
    Да може да се управлява от други устройства /тук има една хипотеза две деца две устройства -кои ще надделее/
    wi-fi не ми трябва но ако се управлява от други устройства предполагам че му трябва.

    Благодаря
    за сега съм се насочил към това SONY KDL-43W809C 3D LED

    Този пост е редактиран от stanis1971; 26-02-16 в 10:09.

  2.  
     
  3. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #2

    Отговор: помощ за избор на телевизор 40

    Ако го оправляваш от смартфон с приложение, ще ви трябва Wi-Fi. Ако има вграден инфрачервен порт и телефона поддържа функция дистанционно (като при мен с LG G2) няма да ви трябва. Този телевизор, който си посочил ще му трябва задължително Wi-Fi. 3Д-то му е активо плюс това е АНДРОИД. Ако свържете телевизора с компютъра посредством HDMI ще може да ползвате телевизора като монитор и нищо друго. Общо взето телевизора няма как да замести компютъра.
    http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-S...3D-LED/p/16058 Това Сони е евтино. Имат една съществена разлика и тя е рамката. При 807 е сива, а при 809 черна.


    Може да погледнеш Панасониците ако ще го ползвате за гледане на филми от PC. http://www.technopolis.bg/bg//TV-%D0%B8-%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE/%D0%A2%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D1%80%D0%B8/c/P11090104?text=&pageselect=12&pricerange=&attr-2-2=40.0+%22&q=%3Aprice-asc%3Abrand%3APANASONIC%3ADISPLAYSIZEINCH%3A43.0+%22%3ADISPLAYSIZEINCH%3A40.0+%22

    http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-PANASONIC-TX-40CS630E-3D-LED/p/15461

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #3

    Отговор: помощ за избор на телевизор 40

    За "цветове от всякакви ъгли", търси IPS. "+" на Сонито е че не ползва импулсна модулация за управление на яркостта. "- " са тесните ъгли на видимост. Ето модел с IPS.

  5. Novice
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    3
    #4

    Отговор: помощ за избор на телевизор 40

    Благодаря за отговорите.
    Идеята е не да ползвам кабелите а да го свържа през рутера с другите копютри. Доколкото разбрах някои телевизори не възпроизвеждат филми ако не са изтеглени през същия телевизор. Предполагам че сонито не влиза в тази категория. Относно LG то имам едно питане дали след като е с web oc ще може да се управлява от андроид, или по точно да формулирам въпроса в LG store съществува ли приложение което може да прави връзка с андроид приложение. Да разликата в парите м/у сонито и lg е почти 60% от стойноста на LG, а при положение че 3Д не ми трябва ............ незнам. Може би ми тряббва един телевизор с много добра матрица /картина и цветове / и всичко друго да го добавя с андроид стик. Единственото нещо в този случай е дали ще мога да вкарам телевизора в мрежата.
    Телевизора ще се ползва от децата като монитор/тв/филми/ютуб и т,н, Но аз няма да ставам посред нощите да гася телевизора, да търся дистанционно /на две двуетажни легла. Така че на мен ми трябва повече смарт функциите. Насочвам се към андроид защото има доста приложения а и връзката м/у win и android е осъществима. Игри на телевизора няма да се играят /поне аз така си мисля/.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #5

    Отговор: помощ за избор на телевизор 40

    Не можах да разбера точно писанията ти, но ако търсиш "умен" телевизор, то с андроид ще е по-познато и лесно за децата.

    Побързай - Sony 43W808C.
    Този пост е редактиран от pilot; 28-02-16 в 19:22.
    tanatos и novla харесват това.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #6

    Отговор: помощ за избор на телевизор 40

    tanatos и novla харесват това.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за избор на телевизор до 600 лв.
    От PetkataNik във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 19-03-15, 23:08
  2. Помощ за избор на 3D телевизор
    От mironcho във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 05-07-14, 08:19
  3. Помощ за избор на телевизор
    От galika във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 28-05-13, 14:30
  4. Помощ за избор на LED телевизор 55''
    От drpetar във форум Телевизори
    Отговори: 21
    Последно: 22-01-13, 21:49
  5. Помощ за избор на LED телевизор
    От zl0b40 във форум Телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 02-01-13, 20:47

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе