Резултати от 1 до 7 от общо 7
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By Bohu

Търся телевизор за 600-650 лв

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    3
    #1

    Търся телевизор за 600-650 лв

    Здpaвeйтe, търся да купя смарт full hd телевизор 32 инча. Мнoгo poвиx из фopyмa (мoжe би нeдocтaтъчнo), нo нe нaмepиx ниĸaĸвa инфopмaция и мнeния зa LG LН6047. Moдeлът e oт тaзи гoдинa и ce чyдя дaли дa гo ĸyпя и тoвa ли e нaй-дoбpoтo, ĸoeтo мoгa дa взeмa пpи cĸpoмeн бюджeт 600-650 лв.
    LH6047 - Full HD LED TV - LG телевизори, Full HD TV с 32 (82cm) размер на екрана, операционна система webOS 3.0 и метален дизайн

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2014
    Живее в
    Горна Оряховица
    Мнения
    39
    #2

    Отговор: Търся телевизор за 600-650 лв

    Аз също съм се спрял на него и утре отивам в Метро да го видя на място как е? Братушките споменават за бавно меню, липса на фаворитни канали, бавно зареждане, неудобно дистанционно и още други работи... картината била добре.

  4. Novice
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    3
    #3

    Отговор: Търся телевизор за 600-650 лв

    Купих го от JAR за 605 лв и за една седмица разцъкване съм много доволен. Да менютата са бавни, фейвърит канали не ми трябват честно казано, а от картината и звука съм адски доволен. Според мен дистанционното е лесно. Все пак подчертавам, че не съм капацитет в тия технологии. Това ми е първия смарт телевизор.
    dlna e мазничък, много лесно се гледат безжично филми от лаптоп, а с мрежата нямах никакъв проблем. Само субтитрите ги направи на unicode : )
    valyo68 одобрява това.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2014
    Живее в
    Горна Оряховица
    Мнения
    39
    #4

    Отговор: Търся телевизор за 600-650 лв

    В Метро Велико Търново, Японката въобще не тръгна на LG 32LH6047, явно не поддържа m2ts.или момчето нещо не успя да пусне. Другите клипове и тестове които бях нагласил, много добре! Както и да е, да ми е честит. За съжаление, утре ще го разопаковам и пусна в домашни условия! Служебни ангажименти. :-) Тогава и ще споделя как е! Хубав ден! :-)

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2014
    Живее в
    Горна Оряховица
    Мнения
    39
    #5

    Отговор: Търся телевизор за 600-650 лв

    Много съм доволен от машинката! Въобще не е бавен при избор на канал. Звук и картина отлични!
    Идеален избор за спалня и малка дневна! Гледам младежите цъкат тубата, филми, и разни други и те доволни! Какво повече, му трябва на човек? :-)

  7. Member Аватара на popov
    Тук е от
    Mar 2011
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    822
    #6

    Отговор: Търся телевизор за 600-650 лв

    Здравейте ,да не отварям друга тема реших да пиша в тази.Нуждая се от препоръка за тв в диапазон 600-640лв. мах.Да не е смарт .Важно е големината и картината да са на ниво.Ще се гледа от възрасни и на тях не им трябват екстри.

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #7

    Отговор: Търся телевизор за 600-650 лв

    LG 43LH510V ! Размер + картина на ниво за тези пари .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Търся да закупя телевизор TOSHIBA 50L4333
    От goshyy във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 29-02-16, 19:21
  2. Търся телевизор LG 32LN5400
    От valeri 2636 във форум Купува
    Отговори: 0
    Последно: 15-11-15, 14:43
  3. Търся най-евтиния 40'' телевизор/монитор
    От ivodivo във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 16-05-15, 07:23
  4. Търся телевизор Hitachi
    От miro_vampiro във форум Други телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 20-02-12, 19:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе