Резултати от 1 до 7 от общо 7

Избор на най-добрия тв 32 инча

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    5
    #1

    Избор на най-добрия тв 32 инча

    Здравейте , трябва ми тв 32 инча за спалня , но съм объркан и не знам какво да взема.Парите не са проблем , но държа това да е размера ( като усещане за размер да е най-близо до 21инчовите 4:3 от едно време) !
    Бях се спрял на това : SONY KDL-32WD757SAEP - Технoмаркет - онлайн магазин , но чета много отрицателни коментари от собственици. Мислих , че Сони е най-доброто ,което може да се намери , но явно съм грешил? Изисквания... да е стабилна машина - в къщи телевизорите , без да преувеличавам работят почти постоянно , добра картина и да се разбира добре с филми свалени от интернет.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #2

    Отговор: Избор на най-добрия тв 32 инча


  4. Novice
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    5
    #3

    Отговор: Избор на най-добрия тв 32 инча

    Имате ли наблюдения над този телевизор? А плейва ли DTS ?

  5. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #4

    Отговор: Избор на най-добрия тв 32 инча

    Цитат Първоначално публикувано от Lubomir Виж публикацията
    Имате ли наблюдения над този телевизор? А плейва ли DTS ?
    Не поддържа DTS.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,424
    #5

    Отговор: Избор на най-добрия тв 32 инча

    Цитат Първоначално публикувано от Lubomir Виж публикацията
    Здравейте , трябва ми тв 32 инча за спалня , но съм объркан и не знам какво да взема.Парите не са проблем , но държа това да е размера ( като усещане за размер да е най-близо до 21инчовите 4:3 от едно време) !
    Бях се спрял на това : SONY KDL-32WD757SAEP - Технoмаркет - онлайн магазин , но чета много отрицателни коментари от собственици. Мислих , че Сони е най-доброто ,което може да се намери , но явно съм грешил? Изисквания... да е стабилна машина - в къщи телевизорите , без да преувеличавам работят почти постоянно , добра картина и да се разбира добре с филми свалени от интернет.
    Не си написал дистанцията от която ще го гледаш, нито бюджета.
    Първа грешка - диагонала...прекалено малък. Не знам защо си решил, че трябва да е максимално близко до старият ти 21" CRT - картината няма да е същата. Само след месец, този диагонал ще ти малее и ще съжаляваш, че не си си взел по-голям. Ако не вярваш на мен - попитай колегите от форума, какво мислят по въпроса.
    Да, AndroidOS е бавна и понякога забива....не, че Тайзън(Tizen) на Samsung е нещо по-добре в това отношение...но възможностите на първата са малко по-добри(за момента).
    Въпросът е, трябва ли ти за спалнята Smart телевизор ?

    миналогодишен модел на Sony без OS
    LCD TV SONY KDL-32W705C NEW | Телевизори | TV и видеo | Технополис БГ
    https://forum.setcombg.com/sony-%D1%...tml#post710469

    друг
    LCD TV SAMSUNG UE-32K5672 | Телевизори | TV и видеo | Технополис БГ

    опитай с 40"
    LCD TV SAMSUNG UE-40K5672 | Телевизори | TV и видеo | Технополис БГ
    40" Samsung UE40K5600 - Характеристики, спецификации

  7. Novice
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    5
    #6

    Отговор: Избор на най-добрия тв 32 инча

    Като начало много благодаря за отговора!!!
    Разстоянието е около 2,60-2,80 , каквито и размери да сръвнявах излиза , че 32'' 16:9 е по-голям от 21'' 4:3 , което ми е повече от достатъчно като размер. Твърдите , че като усещане за размер ще е същото или по-малко от 21" ? За сръвнение в другата стая имаме 42" на разстояние около 3,80 и ми се струва голям... знам как звучи, но свят голям , хора всякакви
    Не, не държа толкова да е смарт , държа на оптимална картина , плейване на всичко от флашка и надежност.
    Бюджета е неограничен - така или иначе най-скъпия тв с този размер е 850лв...
    KDL-32W705 има същите оплаквания като гореспоменатия и ако правилно разбирам също е смарт ? По-добър ли е от 759 ?
    Както казах за самсунга се разколебах след като Вие писахте в друга тема,че се нарежда на последно място по надежност след Сони и Панасоник (конкретно за топ 32" модели)
    Ако при горните условия Вие трябваше да се спрете на 1 , кой щеше да е?

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,424
    #7

    Отговор: Избор на най-добрия тв 32 инча

    За сравнение 21" CRT(кинескопен) е 42.7см ширина x 32см височина.
    32" = 70,84 см ширина и 39,84 см височина
    40" = 96,38 см ширина и 40,02 см височина

    42" ти е голям при дистанция от 3,80 ? Аз имах такъв през 2008/2009 година при дистанция 3,60 и го смених с 50"

    За плейване на всичко, търси Samsung, LG

    https://www.sony.bg/electronics/tele...specifications

    Не - не е по-добър.

    Като надеждност е почти като всички останали, с минимална разлика - всичко е въпрос на "късмет". Не разполагам с официална статистика по марки, модели и диагонали, за да кажа с точност. Преди 5 години имаше изследвания на подобна тема.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Nokia E63 или Е71 - кой е по-добрия избор?
    От soon във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 18
    Последно: 12-01-10, 15:50
  2. В търсене на добрия избор
    От Symptom във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1
    Последно: 01-10-08, 17:31
  3. Кой е по-добрия избор?
    От Whiskey във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 15
    Последно: 24-07-04, 20:42
  4. Кой е по-добрия избор?
    От WarLord във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 6
    Последно: 08-03-04, 10:20
  5. Кой е най-добрия избор на монитор?
    От DaveMF във форум Общ - хардуер
    Отговори: 30
    Последно: 30-03-01, 12:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе