Резултати от 1 до 4 от общо 4

Смарт телевизор , видими приложения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Живее в
    BG
    Мнения
    43
    #1

    Смарт телевизор , видими приложения

    Здравеите, имам следният въпрос: имам инсталирани приложения на телевизора, които са про (пълна версия). Като пример MxPlayerPro и JetAudioPlus. Обаче някои от тях не се виждат на екрана с плочките, където са приложенията. Примерно JetAuduioPlus е едно такова , докато с MxPlayerPro няма проблем. Има ли начин да се появат и другите приложения (другия начин за пускане е от меню приложения\изтеглени\JetAuduioPlus\отваряне, но това е доста неудобно)? Забелязах, че ако приложението не е от маркета не се появява, както и че ако пише, че ТВ то не го поддържа, но реално си го поддържа и работи...незнам защо от гугъл лъжат. п.п.Имаше по спомен(съвсем случаймо я бях видял) тема с точно тази идея. Как да изведем инсталири приложения , но не я намирам. Някаква насока (линк) за нея ?
    Този пост е редактиран от UserBG1234; 09-11-16 в 21:58.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #2

    Отговор: Смарт телевизор , видими приложения

    Предполагам телевизора ти е с Андроид нали?...за да виждаш приложенията,които са инсталирани и не са от маркета има 2 начина: Първия е да си инсталираш Sideload Launcher има го в маркета и чрез него да ги отваряш.Втория е да се "преработят" и тогава си излизат в главното меню на телевизора както официалните...това е по сложно и се прави с тази програма:https://forums.geforce.com/default/t...o-android-tv-/
    Дано съм бил полезен....

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Живее в
    BG
    Мнения
    43
    #3

    Отговор: Смарт телевизор , видими приложения

    Здравей, с андроид е , мисля да пробвам втория вариант. Също така каква е причина тези приложения, който ги няма в маркета да не се виждат ? Имам едно, което се вижда без проблем MXPlayer и не е от маркета. Бeк Ъп е от телефона ми. Мерси за помоща

  5. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #4

    Отговор: Смарт телевизор , видими приложения

    Не се виждат защото не са официални...mx player e сертифициран официално,и дори да не е от маркета пак го виждаш...имам от "преработените" ако искаш пищи ми на лични,мога га ти пратя някой за проба...ОК?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 20
    Последно: 18-04-16, 10:43
  2. Проблем с приложения на телевизор SAMSUNG UE55HU8500
    От Любен Каменчев във форум Samsung телевизори
    Отговори: 14
    Последно: 18-03-16, 14:54
  3. Избор на 3D СМАРТ Телевизор 46-50 инча
    От Borislav Mitkov във форум Телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 25-11-15, 22:34
  4. Съвет за телевизор 32" СМАРТ
    От LSFC във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 13-10-15, 20:40
  5. Избор на смарт 3d телевизор до 700лв.
    От Георги Цонев във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 08-12-14, 19:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе