Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 46

4G LTE мрежа в България

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,257
    #31

    Отговор: 4G LTE мрежа в България

    ами дават кинти за билинг и глупости... вместо да развиват мрежата... или да си оправят сайта.
    и да не забравяме кинти за неуспешно ребрандиране ... аз още не знам как се казва компанията - с име max a с адрес Max или махtelekom.bg това телеком там ли е няма ли го ?!? ставаш смешен след като не можеш да си купиш домайна с името.

    сайта им - дори и като клиент не мога да се оправя, а уж им познавам услугите...

    не малко а май всичката работата на MAX /telekom/ е от главата за краката - даваха кинти за wimax , спряха развитието на мрежата , предполагам скоро ще спрат и мрежата. сега дават кинти за LTE но с недостатъчни темпове и скоро ще ги задминат , кой да е от операторите реши да кихне ще ги отвее...

    иначе поне достъпа до LTE устройства не е проблем вече - има йофтини телефони вече, но си мисля че ако не е купен от оператора , няма да може да работи с мрежата му , а не продават ли само карти ...
    останалите мобилни оператори вече дават по 10 15 гига на 3G за 10-15 евро. първата мобилка която ми даде по гигабайт на ден в този ценови рейндж ще ми прекрати договора към MAX или телеком.


    edit : хахаха точно ми звъннаха от макс /тел/ : wimax в силистра до 1 април. предложиха ми да ми пратят куриер да ми прибере бисквитката. предполагам скоро и в други градове - значи wimax мрежата официално пада в българия.
    Този пост е редактиран от estqwerty; 27-02-15 в 13:43.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,257
    #32

    Отговор: 4G LTE мрежа в България

    приключих с макстелеком - определено тройката мобилки имат по добри ферти за нет.
    седях 1 месец без обхват и платих една такса защото бях решил че ще го ползвам в варна и търново. ама кинти на вятъра... ако няма уифи някъде има бира. за основен нет ще се тества някое 3г...

  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #33

    Отговор: 4G LTE мрежа на Telenor - тест на скоростта

    Да ни е честита - първата истинска LTE / 4G мрежа в България - тази на Теленор



    Теленор пусна 4G LTE мрежа. Тестове на скоростта - SetCombG новини

  5. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #34

    Отговор: 4G LTE мрежа в България

    Още един днешен тест от стената във FB:
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  6. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #35

    Отговор: 4G LTE мрежа в България

    Прикачени изображения Прикачени изображения

  7. Junior Member Аватара на stevebg
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    84
    #36

    Отговор: 4G LTE мрежа в България

    А в Казанлък кове на 10 мбт и не ще повече....На 3G имам 18 мбт
    http://www.speedtest.net/my-result/a/1591607250

  8.  
     
  9. 666
    666 е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    161
    #37

    Отговор: 4G LTE мрежа в България

    Само аз ли си мисля, че за да бъде една мрежа 4g, трябва да отговаря на стандарта за това? А тази мрежа, поне на този етап, това е само мечта

  10. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #38

    Отговор: 4G LTE мрежа в България

    В смисъл ? Кой стандарт не мач-ва?

  11. 666
    666 е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    161
    #39

    Отговор: 4G LTE мрежа в България

    В смисъл ? Кой стандарт не мач-ва?
    Добър въпрос, за съжаление, не знам отговора. Перифразирам си моя въпрос. Някой запознат ли е със стандартта за 4g мрежа? От обща култура, 4g-то трябва да поддържа скорост до 100 мегабита. А както казах, за сега това е само мечта.

  12. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #40

    Отговор: 4G LTE мрежа в България

    Цитат Първоначално публикувано от 666 Виж публикацията
    4g-то трябва да поддържа скорост до 100 мегабита. А както казах, за сега това е само мечта.
    бе тия работи са теоретични и много относителни, ама пак има измама и надувалка яко, както при всяко нещо...

  13. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #41

    Отговор: 4G LTE мрежа в България

    За да достигне теоретичният капацитет от 100 мегабита, трябват още честоти които за момента не са свободни . Очаква се държавата да ги освободи и операторите да се явят на търг за да ги купят. След което би трябвало скоростта да се повиши. Имайте предвид, че тези теоретични скорости зависят от покритието, натовареността на мрежата и още доста фактори.
    Този пост е редактиран от stenly; 05-12-15 в 09:38.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #42

    Отговор: 4G LTE мрежа в България

    Айде почна се
    пак недоволни ,пак тролене и тн
    При цена промо от 20лв за 24м и скорост 25.6 GB на пълна скорост , си е направо изгодно. За момента 12ГБ на Vivacom са 30лв и скоростта не минава 10мб/с
    това че за 30% получавам 2 пъти и повече по-бърз нет и двойно гигабайти , не мисля че има какво да се говори повече.

  16. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #43

    Отговор: 4G LTE мрежа в България

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO Виж публикацията
    Айде почна се
    пак недоволни ,пак тролене и тн
    При цена промо от 20лв за 24м и скорост 25.6 GB на пълна скорост , си е направо изгодно. За момента 12ГБ на Vivacom са 30лв и скоростта не минава 10мб/с
    това че за 30% получавам 2 пъти и повече по-бърз нет и двойно гигабайти , не мисля че има какво да се говори повече.
    Разсъждаваш странно.
    Защо смесваш технически параметри на една технология с това дали тя ти била изгодна лично на теб???
    И какви са тези цифри - какво е това 20лв за 24 месеца и скорост 25.6 GB??? Трябва ли някой да гадае?

  17. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #44

    Отговор: 4G LTE мрежа в България

    MAX 4G LTE : Заснемане.jpg

    Да допълня обаче, че те скоростите бяха такива и при 3G на макс телеком в началото когато си купух и преди да им тръгнат рекламите, тоест от 2010год. до 2012год.

    Разликата при мен е че сега това което виждате е минало през бисквитка до лаптопа ми и обратно, а при 3G тестовете бях с флашка и директно тя беше включена в USB.Сега е от макстелеком до бисквитка и от нея безжично до лаптопа ми.

  18. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #45

    Отговор: 4G LTE мрежа в България

    тук съм си у нас. И пише 4G. А плащам 48,90€ на месеца. Така, че не виждам, кво се оплаквате, като аз съм най зле. Но не ми пука. Само единствено пинга да ми беше, по нисък, нямаше да е лошо.


    Прикачени изображения Прикачени изображения

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Първата 4G интернет мрежа в България
    От justify във форум Коментирай новина
    Отговори: 1
    Последно: 04-02-14, 23:32
  2. EON България
    От mitko715 във форум Черен списък
    Отговори: 8
    Последно: 31-01-12, 12:35
  3. Карта на България за ТОМ ТОМ ONE
    От Tonyo във форум GPS - модели, софтуер, карти и трикове
    Отговори: 3
    Последно: 21-11-10, 06:26
  4. Кой в България?
    От dedo pop във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 30-12-06, 21:32
  5. Виртуална България
    От Pit във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 22-07-06, 09:03

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе