Резултати от 1 до 2 от общо 2

Препоръка за WiFi антена

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice Аватара на Веси
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    8
    #1

    Препоръка за WiFi външен мрежов адаптер с антена

    Здравейте.

    Бихте ли ми препоръчали външен мрежов адаптер и антена за WiFi. Трябва ми чуствителна и качествена антена, която да може да улавя Wifi сигнал на далечно разстояние (2-3км.). Целта е да ползвам безплатният безжичен интернет, който го има на доста места в моят град. Досега разнасях лаптопа по кафе заведенията за да го ползвам. Освен в тях такъв има и около централната част на градът, бензиностанциите и училищата. Сега искам с помоща на такава антена и адаптер да мога да ползвам този интернет на настолният ми компютър.
    Държа да подчертая, че става въпрос за напълно безплатен интернет а не за някакво "крадене на комшийския".

    Поздрави.


    Този пост е редактиран от Веси; 15-01-15 в 15:09.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Попово
    Мнения
    666
    #2

    Отговор: Препоръка за WiFi антена

    Здравейте,без да съм специалист от личен опит казвам че с някаква евтиния няма как да стане,аз опитвах с антени по 18 децибела/до 50 лв./,за да премина от моя модем през 2 стени на 10 метра-е не става.Ако и да има такава антена,тя ще струва доста,така че се замисли дали да не си пуснеш нет от някой оператор.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Антена FM
    От Ivantt във форум Аудиотехника
    Отговори: 20
    Последно: 30-04-12, 01:05
  2. Антена за лаптоп
    От eBook във форум Мобилни устройства
    Отговори: 19
    Последно: 11-09-11, 17:59
  3. Wifi антена??
    От avchd във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 31-08-10, 02:45
  4. Въпрос за антена на WIFI адаптер?
    От kasovnik във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 09-02-09, 19:10
  5. Отговори: 4
    Последно: 25-06-07, 23:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе