Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 26 от общо 26
Like Tree6Одобрявам

Избор на тонколони

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #16

    Отговор: Избор на тонколони

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    Ми то май куадрали от нисък клас няма.
    По-скоро висок клас нямат.
    Поне новите им продукти нямат колони от над 1000 евро чифта, което не стига дори и за среден клас.

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #17

    Отговор: Избор на тонколони

    Новите озвучителни тела на повечето фирми не стават. Както един мой приятел Hi-End маниак обича да казва ....Добрата озвучителна техника спира да се произвежда в края на 80-те години и след това е само ефектно нещастие за ушите.
    Tommorow и Kasap харесват това.

  4. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #18

    Отговор: Избор на тонколони

    Да бе.Поредения мит.
    Покани го тук да види, че аудиото не е 30 годишни кокошарници, събирани по кофите за боклук в Германия.
    theshadowmen одобрява това.

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #19

    Отговор: Избор на тонколони

    Докато си бях във Варна един любител на нова аудиотехника дето е налял над 60к пари в нея се изцепи как присъствайки на симфоничен концерт цигулките в залата нямали високи честоти. Нагледал съм се на такива експота, предпочитам си дъртите неща дето свирят за разлика от новите дето само изглеждат добре. И на експото имаше едни чудесии ...ма трябва да има хора дето да вярват, че звучи добре.
    Този пост е редактиран от stenly; 29-11-13 в 11:33.

  6. Novice
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    8
    #20

    Отговор: Избор на тонколони

    Момчета темата която съм пуснал е ИЗБОР НА ТОНКОЛОНИ а не СТАРА ИЛИ НОВА ТЕХНИКА ДА СИ КУПЯ не започвайте спорове и общи приказки.До сега само 1 човек се е произнесъл за куадрала очаквам и други мнения

    - - - - - - - - - -

    Днес намерих и едно Jamo Е660

  7. Novice
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    8
    #21

    Отговор: Избор на тонколони

    За acoustic research някой може ли да ми каже нещо тъй като никъде не можах да намеря информация за тази фирма на сайта има само някакви wirless тонколони конкретно за ей тея High End Acoustic Research SX -3130 - 35152011 | Електроника, битова техника - Аудио техника

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    10
    #22

    Отговор: Избор на тонколони

    Аз лично те съветвам да погледнеш за тонколони тук първо:
    Автомобилно озвучаване

    И е редно винаги да знаеш поне малко къде и как ще ги използваш, защото фалове стават и може да ти изгорят вложените пари.

  10. Novice
    Тук е от
    Apr 2014
    Мнения
    1
    #23

    Отговор: Избор на тонколони

    Ето ги моите тонколони които си взех преди година много як саунд направо мога да съборя къщата подарък са ми за рождения ден препоръчвам ви от тях като ги надуя на макс все едно съм в sunny beache disko MANIA :D намерих ги из нета даже цената ме учуди не знаех че са толкова скъпи ето и линка. Искам да попитам някой да препоръча домашно кино в рамките на 500-700 лева.

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    195
    #24

    Отговор: Избор на тонколони

    Цитат Първоначално публикувано от vanko1832 Виж публикацията
    Ето ги моите тонколони които си взех преди година много як саунд направо мога да съборя къщата подарък са ми за рождения ден препоръчвам ви от тях като ги надуя на макс все едно съм в sunny beache disko MANIA :D намерих ги из нета даже цената ме учуди не знаех че са толкова скъпи ето и линка. Искам да попитам някой да препоръча домашно кино в рамките на 500-700 лева.
    Първи пост и се изцепи. Хората разбират под скъпи колони над 2000-3000. Как така си ги взел преди година пък не знаеш колко струват ?. Повече ми прилича на реклама.

  12. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #25

    Отговор: Избор на тонколони

    Взел ги е като подарък. :rolleyes: Поне аз това разбрах чрез различни аналитични методи. Но не гарантирам, текстът е трудно четим. Догодина чака и буквар. Той поне не е скъп и няма да се учудва.

  13. Novice
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    4
    #26

    Отговор: Избор на тонколони

    Pioneer s-51w moje li da mi dadete mneniq za tozi bufer dali shte mi svurshi rabota..hk 3390 i jbl e 80 imam i tursq ne skup sub .. Mersi

    Моля, спазвай правилата на форума и пиши на кирилица.
    kod

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Избор на ресивър и тонколони 5.1
    От lizard във форум Аудиотехника
    Отговори: 1
    Последно: 30-01-15, 15:27
  2. Избор на тонколони и ресийвър
    От aldokalcone във форум Аудиотехника
    Отговори: 5
    Последно: 29-03-14, 15:52
  3. Избор на 5.1 тонколони
    От IvanVazharov във форум Тонколони
    Отговори: 73
    Последно: 31-07-11, 12:21
  4. Избор на тонколони .
    От pr0gressive.vibes във форум Тонколони
    Отговори: 2
    Последно: 08-04-10, 02:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе