Резултати от 1 до 4 от общо 4

Моля за тестове

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1

    Моля за тестове

    Забих се последните дни в мобилни версии на страници.
    Преди да правя на Сетком сайта пробвах с друг - моля ако някой има малко свободно време и комбинация от компютър и мобилно устройство да потества:

    Пълната версия е:
    Алек - портал за образование, математика, училища, задачи, резултати и турнири

    Мобилната версия е:
    Алек - портал за образование, математика, училища, задачи, резултати и турнири


    Интересуват ме две неща:
    1. Някакви проблеми в изгледа на мобилната версия? Някоя от страниците да се отмества, да не се вижда както тряба?
    2. Препращанията и детектванията - забих се с едни кукита, които управляват коя версия трябва да се зарежда и май стана мазило.
    Идеите са - когато се влиза с мобилно у-во да те праща на мобилната версия. Ако някой от мобилната версия кликне - Пълна версия, оттам нататък да му се зарежда пълната, независимо, че е с мобилен. Съответно, ако кликне към мобилната, настройката да зачезва и да започне пак да вижда можилната.
    За дектоп системи - зарежда се пълната. Но ако се кликне на мобилна - да започне да се зарежда мобилната. Съответно ако от мобилна се кликне към пълна - пак да започне пълната...

  2.  
     
  3. Member Аватара на XIIID
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    Burgas, Bulgaria
    Мнения
    829
    #2

    Отговор: Моля за тестове

    види ми се наред - поцъках със стоков андроидски (стар е - еклер), моб. опера и с настолната. държи се както трябва. съжалявам, при грешка постът ми щеше да е по-полезен, но не попаднах на никакво "мазило".
    off-topic - да пожелая успехи на детето в това, уф, екзотично поприще...

  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #3

    Отговор: Моля за тестове

    мерси за пожеланията. За съжаление, наистина е екзотично...
    Все си мисля, че с кукита някъде нещо съм оплел, ама то ще изскочи с времето. Пък може и да съм уцелил логиката.

  5. Novice Аватара на mpatzekov
    Тук е от
    May 2015
    Мнения
    1
    #4

    Отговор: Моля за тестове

    Аз пробвай през iOS 8.1 - мобилната версия върви добре през iphone 4s. Само не видях някъде да мога да switch-на към декстоп версията? Обикновено знам, че във футера има линк за смяна на версиите.


    .. о да, толкова стара тема, колкото света... И сега видях, че просто версия е респонсив и се зарежда под същия url без засичане на user-agent-и и сервиране на различни urls....
    Този пост е редактиран от mpatzekov; 15-05-15 в 17:57.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Тестове за SMS
    От Lupus във форум Поддръжка
    Отговори: 0
    Последно: 03-11-11, 17:04
  2. Тестове на 17 видеокарти с 3DMark 11
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 0
    Последно: 11-12-10, 12:58
  3. Тестове за CCNA
    От solaris във форум Мрежи
    Отговори: 3
    Последно: 06-04-06, 01:20
  4. GF FX тестове
    От pavkata във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 2
    Последно: 27-11-03, 09:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе