Резултати от 1 до 2 от общо 2

Избор на любителска видеокамера - например Canon Legria R506

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    1
    #1

    Избор на любителска видеокамера - например Canon Legria R506

    Дъщеря ми иска видеокамера, но все нещо не се ориентираме при търсенето! Първо харесахме една на Samsung HMX-F90WP - нямат я в наличност в E-Mag! След това гледахме видео тестове качени в YouTube, ама не ни хареса качеството (може и тубата да го влошава, не знам)! Харесах една на Canon Legria R506, но я намирам като най-ниска цена в Mall BG 404лв.! Попаднахме на SONY HDR-CX115 в OLX за 270лв., като е струвала почти 800лв. нова, но си е втора ръка все пак! Въпроса е, дали си заслужава да купим тази на Канон или не?! Парите са на дъщеря ми все пак и бюджета е ограничен максимум до тези 400лв. и то ако и дам аз още 100лв. (което ще е на заплата евентуално)! А ако има нещо по-добро за този бюджет моля предложете го! Спряхме се на Канона заради оптичния стабилизатор, но и клиповете в тубата бяха с доста по-добро качество от тези на сонито или самсунга!

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #2

    Отговор: Избор на любителска видеокамера - например Canon Legria R506

    Аз след Панасоник DV камера минах на Сони. От почти 6 месеца имам Sony HDR-CX240. Добавих карта памет и съм много доволен.
    За ежедневна употреба това е добър избор. Имаше скоро помоция в някой от Техно магазините за 340 лева.
    Виж утре със "черния петък" в Е-маг дали няма да има нещо интересно.
    Видеокамера Sony HDRCX240EB, Full HD, Черна - eMAG.bg

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. CANON HF100 - Full HD Видеокамера - НОВА!!!
    От producer във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 10-10-13, 20:43
  2. CANON HF100 - Full HD Видеокамера - НОВА!!!
    От producer във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 18-07-13, 12:48
  3. Canon Legria HF R26
    От Leper във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 2
    Последно: 16-01-12, 11:43
  4. Продавам видео камера Canon LEGRIA HF R18
    От bugys във форум Приключили продажби
    Отговори: 4
    Последно: 06-05-11, 01:29
  5. Купувам видеокамера Canon
    От Madmardigan във форум Купува
    Отговори: 0
    Последно: 15-07-10, 09:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе