Резултати от 1 до 5 от общо 5

Търся хладилник до 800 лв. с диспенсер

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    33
    #1

    Търся хладилник до 800 лв. с диспенсер

    Търся хладилник, но определено бюджетен. Максът ми е 800лв, а пък задължително искам диспенсер. харесал съм един модел на BEKO с добра промоция, но ме притеснява турския произход, имате ли впечатления и ако са негативни, то какъв хладилник бихте ми препоръчали, съгласно моите скромни изисквания.

    Мерси.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    50
    #2

    Re: BEKO хладилник

    Аз съм ползвала хладилник с тази марка, но беше преди 10-15 години закупен и го подарих, защото протече уплътнението и не ми се занимаваше да го подменям. За справка - купих си Самсунг и му се развали електрониката след 3 г. експлоатация. Та Беко да добри за мен, но впечатленията са ми от много стари модели - сега не мога да дам съвет.

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    447
    #3

    Re: BEKO хладилник

    Цитат Първоначално публикувано от Sphinxz
    Търся хладилник, но определено бюджетен. Максът ми е 800лв, а пък задължително искам диспенсер. харесал съм един модел на BEKO с добра промоция, но ме притеснява турския произход, имате ли впечатления и ако са негативни, то какъв хладилник бихте ми препоръчали, съгласно моите скромни изисквания.

    Мерси.
    Докато бяха турски добре, но сега заради EU-то са румънски и не знам. Някой има ли оплаквания, че и мен ме интересува марката

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    92
    #4

    Re: BEKO хладилник

    От 1994г имам двукамерен ВЕКО и досега няма никакви проблеми

  6. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #5

    Re: BEKO хладилник

    Вземи си хладилник ДЕУ. БОШ хладилниците са произведени от ДЕУ. За 1200лв вземаш хладилник американкси тип. А за диспенсера ти препоръчвам да си вземеш отделен, а е комбиниран с хладилник. Един машина за вода с пелтие струва около 100лв и имаш много повече вода за пиене от мизерията вградена в хладилника, а и не заема ценно място в хладилника. Вградените автомати са си преди всичко гъзария, а даваш доста пари отгоре.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. LG хладилник
    От Миряна във форум Хладилна техника
    Отговори: 2
    Последно: 21-10-14, 14:10
  2. Отговори: 7
    Последно: 21-07-11, 21:26
  3. Хладилник AMICA FK-322.3 AA
    От dan81 във форум Хладилна техника
    Отговори: 7
    Последно: 07-07-11, 10:28
  4. Търся резервни части за хладилник Zanussi
    От coveka във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 2
    Последно: 14-02-10, 13:06
  5. Търся хладилник с фризер възможно най-безшумният
    От kaki във форум Хладилна техника
    Отговори: 2
    Последно: 28-01-07, 16:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе