Страница 76 от 147 ПърваПърва ... 2666747576777886126 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,126 до 1,140 от общо 2196
Like Tree293Одобрявам

Помогнете ми за избор на хладилник

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,232
    #1126

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    beko - 24м гаранция, по-шумен, 6кг замразява за 24ч. срещу 18 на Аристон-а, 15 часа съхранение на продуктите при спиране на тока срещу 19. RCNE520K21DW - Охлаждане > Хладилници > Комбинирани - с долна фризерна част
    С две думи на книга Aristona е с по-добри параметри. Особено, ако държиш да съхраняваш продукти във фризерната му част.
    Даже е и по-икономичен откъм консумация на електроенергия, според енергийния етикет. Само където няма диспенсър.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    91
    #1127

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Цитат Първоначално публикувано от Gena_bs Виж публикацията
    beko - 24м гаранция, по-шумен, 6кг замразява за 24ч. срещу 18 на Аристон-а, 15 часа съхранение на продуктите при спиране на тока срещу 19. RCNE520K21DW - Охлаждане > Хладилници > Комбинирани - с долна фризерна част
    С две думи на книга Aristona е с по-добри параметри. Особено, ако държиш да съхраняваш продукти във фризерната му част.
    Даже е и по-икономичен откъм консумация на електроенергия, според енергийния етикет. Само където няма диспенсър.
    Благодаря ти отново. Диспенсъра не ми е проблем без това и на сегашния ми хладилник пак не го ползвам.

    - - - - - - - - - -

    Имам 2 варианта за покупка на Аристона.
    Единия е от Зора:
    https://zora.bg/hotpoint-ariston/enblh-19211-fw/32583
    а другия от Емаг:
    Хладилник с фризер Hotpoint-Ariston ENBLH19211FW, 450 л, Клас A+, Full No Frost, H 195.5 cм, Бял - eMAG.bg
    с 2 години гаранция, но пък е по-евтин!
    Аз съм малко резервиран към стоките на Емаг, какво бихте ми препоръчали?
    Този пост е редактиран от vo_yulmi; 19-12-16 в 12:14.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,232
    #1128

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Колега,
    36м срещу 24м гаранция и питаш откъде да го купиш? Ти майтапиш ли се с нас?
    Румънците искат +74,99лв. за още една година гаранция. Сам можеш да си пресметнеш с колко ще те набутат мамлигите.
    И иди да видиш на живо хладилника, за да няма изненади!

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    91
    #1129

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Цитат Първоначално публикувано от Gena_bs Виж публикацията
    Колега,
    36м срещу 24м гаранция и питаш откъде да го купиш? Ти майтапиш ли се с нас?
    Румънците искат +74,99лв. за още една година гаранция. Сам можеш да си пресметнеш с колко ще те набутат мамлигите.
    И иди да видиш на живо хладилника, за да няма изненади!

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2013
    Живее в
    София, кв. Белите брези
    Мнения
    11
    #1130

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Аз последно се спрях на LIEBHERR CU 3311 или CUN 3033. Като качество имат ли някакви разлики (функциите не ме бъркат)? 3311 го гледах оня ден и не ме впечатли особено, но е с 2 години повече гаранция.

  7. Novice
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    1
    #1131

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Здравейте,
    попаднах в ужасно положение, след ремонт на кухнята. Разстоянието от стената до напълно отворена врата на терсата ми е 60-62 см. Т.е. това е максималната дълбочина за хладилник, като се има предвид и разстоянието отзад, ако му трябва (не съм запознат с новите хладилници). Единственият сайт с търсачка за дълбочина е на технополис. Според мен трябва дълбочината му да е максимална 60 см без дръжка, а с процеп отстрани за отваряне или 55 см с дръжка., защото иначе дръжката на хладилника и тази на вратата на терасата ще се удрят и съвсем ще намалят ъгъла, до който се отваря терасата.Търся хладилник с долна камера. Приемам всякакви предложение. Като вариант има единствено това АЕG - Хладилник AEG S53420CNW2 | Хладилници с фризер | Хладил&#1
    Благодаря Ви предварително! ЧНГ, бъдете по-здрави и щастливи

  8.  
     
  9. Member Аватара на bagerista9
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    567
    #1132

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Зад хладилника ти трябват още 3-5см + дръжките още толкова............Най-добре с ролетката и по магазините.

  10. Novice
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    6
    #1133

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    odris,
    Аз имам Либхер, от тези за вграждане и не съм имал проблеми, когато съм спирал отоплението в кухнята. Но не съм сигурен на колко градуса е падала температурата в стаята.

  11. Novice
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    9
    #1134

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник


  12. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,222
    #1135

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Аз бих взел Електролукса. Фризера с чекмедже отдолу е много удобен.

  13. Novice
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    9
    #1136

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Чекмеджетата на фризера и на мен ми се струват като голямо удобство и изцяло ще се връзват с останалата част от кухнята. Шарп от своя страна предлагат отделен контрол на двете фризерни отделения, което е доста практично. А какво мислите за марка, качество, брой компресори?

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,222
    #1137

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Повече компресори = по-голям разход на електроенергия. То затова тези с 2 компресора изчезнаха от европейския пазар. Шарп не знам кой им прави хладилниците. Те фалираха миналата година и разпродадоха марката на различни производители.

  16. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #1138

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Един компресор "харчи" 100-125W за времето през, което работи. Разхода е нищо в сравнение със сигурността, която дава хладилник/фризер с 2 компресора с 2 отделни хладилни кръга. Ако е само 1 при поява на какъвто и да е проблем оставаш без целия уред. Ако намериш с 2 компресора, изобщо не се замисляй, а го вземай. Имам "Силтал" с 2 компресора и през годините съм имал няколко ситуации, когато съм бил благодарен, че е с 2 компресора.

  17. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #1139

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Въпроса е да намери такъв с 2 компресора,защото вече ги няма..и да намери,те няма да са в тази категория която търси...
    Аз също навремето имах двукомпресорен Зероват...изкара близо 20 години,но тогава така ги правеха,после като тръгнах по магазините да търся нов,и като питах за такъв с 2 компресора,навсякъде ме гледаха като извънземно

  18. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,232
    #1140

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Не заради консумацията са спрени двукомпресорните!
    Всичко е за повишаване на печалбата. По-малко вложени средства за производство, на повишена цена.
    Иначе наистина двата независими кръга те спасяват в случай на повреда.
    SPSt одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помогнете с избор на хладилник
    От thc444 във форум Хладилна техника
    Отговори: 10
    Последно: 20-03-15, 09:20
  2. СПЕШНО! Помогнете ми за избор на хладилник
    От fossil във форум Хладилна техника
    Отговори: 1
    Последно: 13-08-11, 20:48
  3. Отговори: 1
    Последно: 19-01-11, 22:08
  4. Помогнете за избор на хладилник
    От elby във форум Хладилна техника
    Отговори: 6
    Последно: 12-11-09, 20:45
  5. Помогнете за избор на хладилник
    От gagauz във форум Хладилна техника
    Отговори: 12
    Последно: 28-07-07, 20:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе