Резултати от 1 до 3 от общо 3

Мнения за хладилниците Side-by-side на Daewoo

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    1
    #1

    Мнения за хладилниците Side-by-side на Daewoo

    Здравейте,
    Ще съм много благодарен ако получа някакво мнение за тези хладилници сайд-бай-сайд на деуу - гледам ги - много приятно ниски цени съчетано със сравнително задоволителни екстри. И изобщо кои са добрите хладилници от този тип на пазара ни, като изключим AEG i LIEBHERR, за които всеки знае, че са на много високо ниво, но пък и цените са им в пъти по високи. Благодаря ви!

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #2

    Re:Мнения за Side-by-side хладилнците на daewoo!

    И аз ги заглеждам от известно време. Марката за съжаление, е относително нова за пазара ни и не е особенно популярна. Само 1-2ма души се обадиха с отзиви /положителни/. Явно няма достаъчно статистика.
    За хладилниците Деуу, бях чел някъде, че са испанска сглобка. Другаде пък четох, че Бош слагат компресори Деуу на тяхната гама.

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #3

    Re:Мнения за Side-by-side хладилнците на daewoo!

    Ами Деу прави хладилниците на БОШ. Това трявба да ти е досатъчно като отзив. Специално за хладилниците американски тип(side-by-side), ако се купят под марката БОШ са няколко пъти по-скъпи от Деу, но са 1:1 еднакви. Само външния дизайн е различен.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Whirlpool Side by Side Проблем с щракане
    От metivd във форум Хладилна техника
    Отговори: 9
    Последно: 21-12-13, 23:01
  2. Как се гледа 3D Side by Side филм с PowerDVD 12?
    От radibg2 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 20-10-12, 17:33
  3. Отговори: 3
    Последно: 02-08-12, 23:54
  4. Отговори: 2
    Последно: 16-07-10, 20:08
  5. Хладилници, комбинации Side by Side
    От stoyanov във форум Хладилна техника
    Отговори: 6
    Последно: 08-05-08, 23:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе