Страница 1 от 5 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 69

Национална среща [плаж & плажно парти, Май' 2009]

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #1

    Национална среща [плаж & плажно парти, Май' 2009]

    Момчета, дайте да замислим един хубав 1-дневен пикник в хубава местност през Март или Април. Още е зима, но за да се получи добре - една по ранна подготовка няма да е излишна. Някъде около Варна, примерно на Камчия, яз. Цонево (до Дългопол), в посока Каварна - Шабла - Дуранкулак, или на друго място. Ако ще има и желаещи от по-далечни места - ще съобразим мястото да е такова, че наблизо да има хотел за нощувката им.

    Е, как ви се струва идеята?


  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #2

    Re:Варненската Агитка & Сие - пролетен пикник

    Идеята е добра.Нека да е към края на Април че през март си е още хладничко.Трябва да се уговорим само за транспорта.

  4. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #3

    Re:Варненската Агитка & Сие - пролетен пикник

    Румба, аз съм за Тоя път няма мърдане и идвам ако ще и на луната да е.

  5. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,260
    #4

    Re:Варненската Агитка & Сие - пролетен пикник

    А бе и я сум за, ма ноо време до тогая бре!

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #5

    Re:Варненската Агитка & Сие - пролетен пикник

    Цитат Първоначално публикувано от Lazar
    А бе и я сум за, ма ноо време до тогая бре!
    Именно - ще има за какво да си мислим и да ни сгрява в студените зимни дни докато му дойде времето

    Предлагам да обсъдим нещата в 2 точки:

    1. Къде да бъде събирането. Дайте вашите идеи за места с хубава поляна, чиста природа, нещо забележително или интересно наоколо. И да е лесно достъпно с кола, да не се иска 4x4 задвижване

    2. Кой какво може да донесе за събирането като барбекюта, маси, столове и каквото се сетите като за пикник.

    От моя страна мога да осигуря генератор на 230V - 2KW, бензина му е моя грижа. Тих е, така че ще си чуваме приказката За музиката и осветлението ако продължим по тъмно.
    Ако мястото е такова, че мога да стигна до него с караваната - екстрите се увеличават значително. Това значи 2 сгъваеми маси (освен голямата маса в караваната, която също може да се изнесе навън), 6 сгъваеми стола, носене на големи тонколони, осветление (100 + 40W), приготвяне на някои храни на печката в кухнята (каквото не е за барбекю), хладилник с камера.


  7. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #6

    Re:Варненската Агитка & Сие - пролетен пикник

    Румене, давай да ги организираме, че вече се стопля, а без някой да поеме инициативата, няма как да стане. Мястото - около Варна, ми харесва, напоследък обиколих няколко подходящи терена. Една нощувка на палатки/каравани също мисля че е добре. А на който не му се остава, може да се прибере вечерта (ако го пуснем
    Както една учителка казваше навремето - "да видя гора от ръце на желаещите, да не посочвам.... "

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #7

    Re:Варненската Агитка & Сие - пролетен пикник

    Да, още съм навит за идеята, ама народа нещо ми се струва омърлушен - дали от кризата, дали от пролетната умора
    Който е за - нека да си го каже, а ще помислим и за датата и мястото.
    И не само за Варненската агитка, а може и за хора по-отдалечко, ще се организира тяхното нощуване.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #8

    Re:Варненската Агитка & Сие - пролетен пикник

    В последно време съм малко несериозен, но този път ще гледам да не пропусна.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #9

    Re:Варненската Агитка & Сие - пролетен пикник

    Нещо така около 2-ри Май ли да го мислим? Гледам, че 1-ви се пада петък и вероятно е почивен ден.
    Добре е да има повече предложения за датата и мястото.
    Който е по-отдалеко и ще иска да бъде с нощувка - нека да си го казва, според броят на "далечните гости" ще се ориентираме и къде да бъде сбирката с оглед тяхната нощувка.

    P.S. Всъщност около Варна ли да бъде, или да направим нещо по-разширено и да се включи повече народ?
    Ако е до Варна - може би на Камчия?
    Ако е из страната - давайте идеи.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #10

    Re:Варненската Агитка & Сие - пролетен пикник

    Цитат Първоначално публикувано от roumen68
    P.S. Всъщност около Варна ли да бъде, или да направим нещо по-разширено и да се включи повече народ?
    Ако е до Варна - може би на Камчия?
    Ако е из страната - давайте идеи.
    2ри май може да е неудобна дата за някой поради предшестващия празник. 25 или 26 април или 8-9май си мисля ,че ще е по-удачно.

    ЗА камчия! предполгам има все още бунгала, а и щом имаш кравана ще ти е много удобно !

  13. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #11

    Re:Варненската Агитка & Сие - пролетен пикник

    Нямам търпение да я видя тая каравана...ако разбира се roumen68 няма нищо против да ме разведе из нея Много съм се зарибил напоследък. А иначе бунгалата на камчия са в доста кофти състояние, да не кажа мизерни... но си е доста подходящ терен. Пък знае ли човек, може да се намери и някое прилично бунгало.
    roumen68 под камчия - плажа ли имаш предвид, или някоя поляна ?

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,260
    #12

    Re:Варненската Агитка & Сие - пролетен пикник

    А бе знам едно страхотно място на Шкорпиловци - няколко къщички тип бунгала, състоянието им е добро, с бани, има отделно в двора покрито барбекю. Разположени са в гората, на метри от морето. има място и за каравани. Трябва да се провери дали са резервирани обаче.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #13

    Re:Варненската Агитка & Сие - пролетен пикник

    A за 1 "Фичьоз " ???

  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #14

    Re:Варненската Агитка & Сие - пролетен пикник

    Миналото лято бях на къмпинг Рай в Камчия и доколкото видях - бунгалата бяха ужасни, макар че се виждаха и по-добри. Но по това време там почти няма хора и може да се прави купон без да безпокоим някакви почиващи.
    Аз съм лесен - имам си къде да спя
    Но трябва да се помисли ако ще е с нощувка - къде ще спят останалите.
    За мен няма значение къде ще сме, но все пак ако е на поляна - пътя трябва да е долу-горе равен, че ще видя зор с караваната. Хубаво е ако наоколо има вода - питейна, ако няма - пак не е голям проблем. За тока, както вече писах - имам 2 KW генератор, затова можем да отидем където и да е.
    По горе бях писал какво мога да осигуря от моя страна - доста неща като цяло.
    Но за да си направим нещо свястно, трябва да сме минимум 15-тина човека, иначе ще бъде малко вяло ако сме по малко.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #15

    Re: Национална среща [плаж & плажно парти, Май' 2009]

    Промених името на темата, защото вече имам доста по-добра идея за мястото и типа на събирането.

    В първата половина на Май можем да открием плажният сезон с национална среща на форума, която да бъде тип плажно парти на широкият плаж между Албена и Кранево.

    Предимствата на идеята ми са:
    - по него време на годината времето е достатъчно топло за нормален плаж.
    - мястото лично на мен ми е добре познато, това е почти див, широк плаж с гора (резерват Балтата), който в същото време е само на 5 минути пеша от цивилизацията в Албена и Кранево.
    - спокойно може да се стигне с кола по черен път от Кранево.
    - по него време цените на нощувките са сравнително ниски, в Кранево още повече, при голям избор на всякакви хотели и квартири.
    - който няма да пътува с колата си, а с автобус или влак до Варна - от там има маршрутки до Албена, спиращи преди това в Кранево. Но предполагам момчетата от Варненската агитка няма да откажат да вземат някого в колите си в такъв случай.

    Е, какво ще кажете?

    Така се вижда мястото с Google Earth: на първата отляво се вижда Кранево, отдясно е Албена, а на втората е по-бликък план на плажа.







Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 5 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Детско парти
    От ql^2/8 във форум Логически задачи
    Отговори: 2
    Последно: 03-07-14, 10:18
  2. Варненската Агитка & Сие - среща на 14.02.2009
    От Mr.TECHNO във форум Хоби и свободно време
    Отговори: 47
    Последно: 17-02-09, 21:44
  3. Отговори: 15
    Последно: 29-06-07, 18:45
  4. Задача 194 (парти под чехъл)
    От Bibi във форум Логически задачи
    Отговори: 13
    Последно: 07-03-05, 19:04
  5. Как отивате на плаж?
    От MoPcKu във форум Анкети
    Отговори: 22
    Последно: 15-07-04, 00:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе