Страница 11 от 14 ПърваПърва ... 910111213 ... ПоследноПоследно
Резултати от 151 до 165 от общо 210

На къмпинг

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    18
    #151

    Re:На къмпинг

    Както казах, отбелязахме Лазаровден и Цветница на яз. Копринка. Бяхме около 12 каравани и 50-60 кемпера.

    Времето ни изненада неприятно - слънце, слънце, една капка дъжд не падна, та направо изгоряхме, цялото семейство сме червени в лицата

    Ето няколко снимки и от мен:

    Така ни посрещна язовира в петък привечер






    Дъщеря ни бързо си намери приятели. Изкочи от караваната и каза "Тук има деца!!!", а аз питам "Как разбра?", а тя "Ами чух ги!"





    И други приятели си намери





    Всички си прекарваха много добре - приказки, разходки, плуване, мързелуване....че и малко културно-образователна програма имаше:







    [img width=800 height=226]http://media.snimka.bg/8419/023093029-big.jpg[/img]
    [img width=800 height=236]http://media.snimka.bg/8419/023093018-big.jpg[/img]
    [img width=800 height=171]http://media.snimka.bg/8419/023092900-big.jpg[/img]


    Първата нощ бяхме пуснали печката на 8-ма степен, едвам се дишаше, посред нощ ставахме, за да я намалим на 4-та.

    А ето как свети караваната ни с новото светодиодно осветление, благодарение на соларното панелче (имахме и работеща помпа на водния резервоар).



  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    91
    #152

    Re:На къмпинг

    Браво, мераклии! Давайте все така щото меракът, и той като всичко останало, е преходен!

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #153

    Re:На къмпинг

    Браво gadamer! Толкова каравани и кемпери накуп не бях виждал от летните къмпинги на юг по морето. И природата красива и вие - доста народ, а така става и весело.






  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    13
    #154

    Re:На къмпинг

    Здравейте,
    Аз проверих дюната на Изгрев - Шкорпиловци. Няма никаква дейност, от която да личи, че някой нещо ще прави там. Според мен ще е свободна поне докато ББ е на власт, щото точно той им секна смяната на предназначенията на тези "пасища"... ей тук малко снимков материал има
    http://www.facebook.com/?ref=home#!/...00001205110855

    По празниците бях при Ганчо за 4 дни, и за Гергьовден пак съм там... в уикендите когато не съм при Ганчо, ще проучвам обектите. Между другото, ще ходим следващия уикенд да почистим малко дюната, че много отпадъци има
    За сега това от мен... ще се обаждам пак

  6. Novice
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    2
    #155

    Re:На къмпинг

    Ето нещо ново на Арапя.Осемнайсеттия къмпинг на къмпинг Арапя - "Зона Кракен" добра идея с добра локация.Санитарен възел(чисто нов) с дамско и мъжко отделение.Всяко с по три душа,две тоалетни и три мивки.Топла вода – целодневно,зад всеки душ стои по един бойлер.За ваше удобство ще има и безжична интернет връзка(безплатен) за гостите в Зоната . Ето малко снимки и цени:
    Цени каравани:
    За сезон(110дни) - 2000лв/до 4 души

    На ден – 25лв/до 4 души

    Цени палатки:
    За сезон(110дни) - 2000лв/до 4 души

    На ден – 6лв/човек

    Първите 4 каравани - 1700лв/сезон
    за контакти 0893421821
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  7. Member Аватара на vdsvicky
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София/Созопол
    Мнения
    982
    #156

    Re:На къмпинг

    Звучи и изглежда добре . Малко ми се струват заведенията за изхождане (малки и големи нужди) . За баните бих казал сьщото , но зависи все пак и колко кьмпингуващи ще има ( може да побере кьмпинга). Иначе новото си е ново . От сьществено значение е дали ще има ред и спокоѝствие.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    2
    #157

    Re:На къмпинг

    Това ще е първи сезон и дай боже да се окажат недостатъчно,за догодина ще направя още!

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    13
    #158

    Re:На къмпинг

    Кроки, добра ти е рекламката... хубаво си го замислил. Но ако си забелязал тук си говорим за неорганизирано (диво) къмпингуване. Поне аз, Варчев, Роро... и някои други, дето вече сме се засичали по "дивите" места. Аз лично на такъв къмпинг не бих отишъл, не заради това, че трябва да се плаща, а за това, че хората които са отишли там искат да им се осигури нужното спокойствие и да си почиват по техния си начин. Което автоматически ме кара да се чувствам като в хотел и трябва да спазвам правилата. Ние си правим веселби по цяла нощ, а в организиран къмпинг, в който хората си плащат, това е недопустимо. Нищо лично нямам срещу хората създаващи къмпинзи... напротив! Това е много по-хубаво от навлизащия бетон по нашите плажове. Просто и там трябва да се спазват правила и я няма свободата. Иначе това, което си направил си го нося със себе си... и душ кабина и тоалетна...
    Все пак приветствам начинанието ти

  11. Member Аватара на vdsvicky
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София/Созопол
    Мнения
    982
    #159

    Re:На къмпинг

    Как преминавате през граничния пункт между Бьлгария и Гьрция ( Кулата) с каравана. Аз не мога да премина през "леките автомобили" , а през "автобусите" , заради една скапана козирка на Бьлгарския пункт. Иначе при Византиѝците кьмпинги дал бог . Коѝ от коѝ по-"арни". "Варварина" - моя милост , ги сьбра заедно Византиѝци и Варвари и направихме страхотен купон. Толкова кючеци и сиртакита не бях играл през живота си.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    91
    #160

    Re:На къмпинг

    Този уикенд ще огледам крайните южни заливи на нашето Черноморие, дали някъде ще можем да сложим караваните "на диво". После ще докладвам с описание и снимки (ако има какво, де).

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    13
    #161

    Re:На къмпинг

    Миналия уикенд бях на Изгрев при Шкорпиловци... почистихме района. Доста боклуци изкарахме. За сега не се очертава да има нещо там, така че за къмпингуващите и тази година може да има радост
    Ето и малко материал:
    http://www.facebook.com/?ref=home#!/...19465531406582

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    91
    #162

    Re:На къмпинг

    Както споменах, от 3 до 5 юни бях на юг към Резово. Намерих търсените заливи. Диви, спокойни, чисти, могат да приемат доста каравани. Но, пътищата до тях са черни, изровени, с дълбоки коловози и на места с голям страничен наклон. Каравана би могла да се вкара само с джип, но и това би било голямо приключение - караваната може да остане без пети, а ако завали, няма да може да излезе и само джипа, камо ли караваната.
    Явно ще сме пак на Шкорпиловци.
    Все пак може да хвърлите един поглед тук:
    https://picasaweb.google.com/hristovarchev1/YiCyFH

  16. Member Аватара на vdsvicky
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София/Созопол
    Мнения
    982
    #163

    Re:На къмпинг

    @varchev , Благодаря ти . Изглежда невероятно . Жалко само че пьтя е изровен.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    13
    #164

    Re:На къмпинг

    Варчев, това не е ли между Силистар и Резово? Май съм минавал от там. Мястото е чудесно, ама с тези бандози дето ги караме...

  18. Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    520
    #165

    Re:На къмпинг

    Искам да попитам познаващите плажовете на Шкорпиловци - има ли места на които във водата е пясък, а не камъни, защото чух, че навсякъде било с камъни?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 11 от 14 ПърваПърва ... 910111213 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 8
    Последно: 28-05-12, 05:17
  2. Къмпинг "ЕКЗОТИКА" (между Кранево и Албена)
    От roumen68 във форум Хоби и свободно време
    Отговори: 6
    Последно: 02-08-10, 23:31
  3. Информация за къмпинг Добруджа - Шабла?
    От kod във форум Хоби и свободно време
    Отговори: 17
    Последно: 30-06-09, 12:31
  4. Отговори: 4
    Последно: 19-05-09, 00:07

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе