Страница 8 от 14 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследноПоследно
Резултати от 106 до 120 от общо 210

На къмпинг

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    17
    #106

    Re:На къмпинг

    Много добра е поканата за организиране. Ние сме 'за'.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    28
    #107

    Re:На къмпинг

    Това Боровишкото изглежда страхотно. Ако става въпрос за уикенд - за мене няма значение кога,стига да не е около 6-ти септември,че един приятел става на 50 и не мога да не отида. Ночалото на октомври сигурно ще е чудно там, въпроса е да стиковаме евентуално два периода,че времето може да е лошо.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    91
    #108

    Re:На къмпинг

    Ами, около средата на септември ще следим дългосрочните прогнози, ще се стиковаме, и ще решим!

  5. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #109

    Re:На къмпинг

    Цитат Първоначално публикувано от roumen68
    ...........
    - второ зарядно към акумулаторите за да съкратя времето на зарежданe.
    Я кажи какво е и как ще го вържеш.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #110

    Re:На къмпинг

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus
    Я кажи какво е и как ще го вържеш.
    Нарочно взех същия модел като другото - на Einhell са, по 10А. Днес за втори път частично зареждам и се усеща по бързото зареждане вече по индикацията. Паралелно свързване - двете зарядни зареждат едновременно и двата акумулатора, общо свързано всичко.

  7. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #111

    Re:На къмпинг

    Цитат Първоначално публикувано от roumen68
    Нарочно взех същия модел като другото - на Einhell са, по 10А. Днес за втори път частично зареждам и се усеща по бързото зареждане вече по индикацията. Паралелно свързване - двете зарядни зареждат едновременно и двата акумулатора, общо свързано всичко.
    Имаш ли близо до тях пожарогасител под ръка?

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #112

    Re:На къмпинг

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus
    Имаш ли близо до тях пожарогасител под ръка?
    E, не ме стряскай де
    Днес зареждах още няколко часа - всичко е нормално, нищо не грее твърде много. В един момент включих уред за измерване на консумацията - зарядните гълтаха общо 170 W.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    17
    #113

    Re:На къмпинг

    Върнахме се от къмпинга в Кранево. Доволен съм, съдържателите са изключително свестни, цари тиха и спокойна обстановка. Сянка, електричество, баня, тоалетна, какво му трябва на човек. И всичко това буквално на централния плаж. Препоръчвам го.

  11. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,258
    #114

    Re:На къмпинг

    Хе, в събота бях там и минах покрай къмпинга - сигурно съм те мярнал, докато обяснявах на дъщеря ми какви са тези каравани . Наистина ми направи впечатление на поддържано място

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    28
    #115

    Re:На къмпинг

    И последно...
    Къде е сладката вода в Шкорпиловци?
    Ако може GPS координати.
    Благодаря!

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    17
    #116

    Re:На къмпинг

    Ха, ами може и да си ме мернал Лазар. Координатите са LAT43.342879 LON28.068494. Ето и една снимка. 15лв. за каравана с двама и +3 лева за всеки допълнителен посетител на същата каравана.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    520
    #117

    Re:На къмпинг

    Мдаа, почивката свърши В крайна сметка се установихме на Иракли направо на пясъка. Изкарахме много хубаво. Притесненията ми за кучето /ротвайлер/ не се оправдаха. Хора имаше немалко, но една-две жени само се притесниха от присъствието му. Явно там са свикнали с присъствието на кучета- имаше много. Вода си пълнихме от тоалетната на платения паркинг безплатно. Има и хранителен магазин, зареден много внимателно само с необходими неща за къмпингуващите и на нормални цени. Първоначално се бяхме установили в гората, но дойде един отворен и казва, че земята била негова, да се махаме, вади нотариален акт, плаши с полиция ... и в крайна сметка решихме да се преместим, защото сме отишли на почивка, не на война.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    91
    #118

    Re:На къмпинг

    Ей, караванаджиите, къде се потулихте, бе?! Като свърши морето, да не е свършил и светът?!
    Аз възнамерявам от 18 до 22 септ. да бъда в долината на р.Боровица (http://picasaweb.google.com/hristovarchev1/yKZDKI#). 18, 19 и 22 са почивни дни, значи трябва да се освободят 20 и 21. Който желае и има възможност - да заповяда! Който желае, пък няма възможност за петте дни - да заповяда на 18 и 19! Място за бивак има за всички, с каравани или без. За толкова дни може да се посетят върховете Бездивен, Чиляка и Саръ кая, тракийската крепост и скалната гъба при с.Женда, пещерата Вулвата, язовирите Кърджали и Боровица, тракийската крепост Патмос, селата Безводно и Ненково (със своите къщи-крепости), скалните образувания при с.Дъждовница и др., а бивакът е точно в средата на всичко това, точно до старият римски мост(кемер).
    Ако пък времето не позволи - ще го направим в първият слънчев уикенд на октомври.
    За подробности - varchev@mail.bg или 0887229514.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    41
    #119

    Re:На къмпинг

    Привет на всички и от мен.Сорка за късното включване.Като по горе някой каза,лятото отмина а особенно дните на морето с караваната се "търкулнаха като камък след порой".Остават единственно спомените за хубавите мигове.Специални благодарности на Варчев който първо ме светна за това чудно местенце,второ ми го преодстъпи и трето ме запаси с вода за първата вечер за да мога да се занимавам само с бивака до пълното му "ъпдейтване".Както се пее в една стара чалга песен".....всичко беше бате чъдесно но парите свършиха лесно...."Наистина бивакът който ми отстъпи беше най-добрият с най дебелото вековно дърво само то знае колко и какво е видяло а и ние доста му показахме .Караваната се представи завидно добре повреме на пороя който напълни форселта с вода до коляно тя молата от никъде не протече.На третият ден ми се наложи да се завъртя от другата страна на сянката защото там където бях се бе превърнало в малко езеро.Дано да не му разрешат на собственика да превърне "пасището" във огромен строителен обект та да може догодина пак да сме там.


    П.П.Румба пратих ти поздрави надявайки се да промениш решението си за платен къмпинг и да дойдеш при мен на диво но уви сигурно догодина ще се видим.


    http://picbg.net/u/25403/39938/472172.jpg
    http://picbg.net/u/25403/39938/472173.jpg

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    91
    #120

    Re:На къмпинг

    Идва циганското лято, и аз да припомня, че от следващата събота - 18.09., та чак до сряда - 22.09. ще бъдем в Източните Родопи. Та ако случаааайно има мераклии - да приготвят караваните и другия инвентар!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 8 от 14 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 8
    Последно: 28-05-12, 05:17
  2. Къмпинг "ЕКЗОТИКА" (между Кранево и Албена)
    От roumen68 във форум Хоби и свободно време
    Отговори: 6
    Последно: 02-08-10, 23:31
  3. Информация за къмпинг Добруджа - Шабла?
    От kod във форум Хоби и свободно време
    Отговори: 17
    Последно: 30-06-09, 12:31
  4. Отговори: 4
    Последно: 19-05-09, 00:07

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе