Страница 9 от 14 ПърваПърва ... 7891011 ... ПоследноПоследно
Резултати от 121 до 135 от общо 210

На къмпинг

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    91
    #121

    Re:На къмпинг

    Приятели, аз да споделя Родопските си митарства, ако някой се интересува: http://picasaweb.google.com/hristovarchev1/wXDhmC#

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    13
    #122

    Re:На къмпинг

    Ей Ророооо, намерих ви и тук ... Аз съм Роко, този дето беше в бивака на Ганчо край Шкорпиловци... дето счупи и моя генератор, та ползва една вечер твоя) Случайно попаднах на твои снимки тук и се регнах. На път съм за пролетта да съм обурудван и аз с каравана, че палатките ми писнаха вече Ще ви следя изкъсо тук, че да се засечем пак някъде из пущинаците. Определено и аз съм за диви местенца лишени от цивилизация. Поздрави и на Варчев и на теб от Ганчо... ходя му често на гости в Пловдив. Роро, давай координати да се чуваме... За сега това. Привет от ветровита и студена Варна
    Ще пробвам да кача една снимчица Шкорпиловска тук
    Това е моя бивак след като Ганчо си тръгна
    [img width=800 height=600]http://www.priatel.eu/gallery/ROCKO/%CD%E0%F3%F7%E5%ED%EE%20%EE%F2%20%F3%F7%E8%F2%E5%EB%FF%20%CC%FE%F5%EB%FE%E7%EB%E8%FF/2.jpg[/img]
    Полевия ми душ
    [img width=800 height=600]http://www.priatel.eu/gallery/ROCKO/%CD%E0%F3%F7%E5%ED%EE%20%EE%F2%20%F3%F7%E8%F2%E5%EB%FF%20%CC%FE%F5%EB%FE%E7%EB%E8%FF/5.jpg[/img]

    Вечерен зор на дечурлигата покрай интернета
    [img width=800 height=600]http://www.priatel.eu/gallery/ROCKO/%CD%E0%F3%F7%E5%ED%EE%20%EE%F2%20%F3%F7%E8%F2%E5%EB%FF%20%CC%FE%F5%EB%FE%E7%EB%E8%FF/6.jpg[/img]
    И една от дългите софри при Ганчо)
    [img width=800 height=600]http://www.priatel.eu/gallery/ROCKO/%CF%F0%EE%EF%F3%F1%ED%E0%F2%EE%ED%EE%20%ED%E5%20%E7%E0%E1%F0%E0%E2%E5%ED%EE%20%EE%F2%20%CC%FE%F5%EB%FE%E7%EB%F3%EA%E0/14.jpg[/img]

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    13
    #123

    Re:На къмпинг

    Ей забравих бре... тва съм аз с едно от Ганчовите украшения на главата (да се сетиш кой съм)
    [img width=600 height=600]http://www.priatel.eu/gallery/ROCKO/%CF%F0%EE%EF%F3%F1%ED%E0%F2%EE%ED%EE%20%ED%E5%20%E7%E0%E1%F0%E0%E2%E5%ED%EE%20%EE%F2%20%CC%FE%F5%EB%FE%E7%EB%F3%EA%E0/17.jpg[/img]

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    91
    #124

    Re:На къмпинг

    Роко, с тези летни снимчици, в тези зимни температурки ми стопли душицата. Благодарско!

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    41
    #125

    Re:На къмпинг

    Здравей Роко,добре,че беше тази снимчица ,че да се сетя.Ми то малко ли народ се извървя при Ганчо)).Да супер си беше това лято ха дано другото още по супер да се размажем.ето скайп dimitrov.1972 или поща roro_5@mail.bg ето и тел. 0884921207Росен.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    13
    #126

    Re:На къмпинг

    Ха така... записах координати Скоро ще ги прозвъня... Весели празници от мен!

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    18
    #127

    Re:На къмпинг

    Здравейте и от мен Беше ми много полезно да прочета тази тема.

    Ние имаме каравана отскоро, все още дори не сме я сефтосали. На пролет вероятно ще пробваме къмпинга до Рилски манастир. Иначе лятото планираме да сме на къмпинг Юг. Слава Богу, не се очакват нови строежи в района.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    91
    #128

    Re:На къмпинг

    Къмпинг Юг ли?! Очевидно си падате по навалицата!

  11. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    38
    #129

    Re:На къмпинг

    Цитат Първоначално публикувано от gadamer
    На пролет вероятно ще пробваме къмпинга до Рилски манастир.
    Пишете как е там , че и ние мислим да сефтосаме този къмпинг лятото :")

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    18
    #130

    Re:На къмпинг

    Цитат Първоначално публикувано от varchev
    Къмпинг Юг ли?! Очевидно си падате по навалицата!
    Е, не си падаме по навалицата, но по нашите къмпинги навсякъде е така, а пък къмпинг Юг е единственият къмпинг, в който има що годе нормални условия. Скоро направихме обиколка на повечето къмпинги на юг от Бургас до Лозенец, мога да пусна снимки, ако искате.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    38
    #131

    Re:На къмпинг

    Цитат Първоначално публикувано от gadamer
    Скоро направихме обиколка на повечето къмпинги на юг от Бургас до Лозенец, мога да пусна снимки, ако искате.
    Ще бъде хубаво да видим актуалното им състояние :")

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    18
    #132

    Re:На къмпинг

    По Нова Година направихме пътуване по един доста популярен маршрут, но не и по това време на годината - българското крайбрежие от Варна до Царево. За мен лично това беше първият досег с морето през зимата. Морето е красиво, пусто, синьо (каквото никога не съм го виждала -през лятото е мътно и тъмно), но всичко останало, докоснато от човека.....не ми се разказва, снимките, които ще ви покажа сами говорят.

    Идеята на това пътуване беше да обиколим предварително набелязани къмпинги (такива, за които бяхме попаднали на поне едно положително мнение), за да си харесаме нашето местенце за предстоящото лято.

    Започваме от къмпинг Градина. Много добре познато място за нас лично. Въпреки това отбиваме на Черноморец към стария път, за да го видим как е през зимата.
    По пътя до там виждаме това:





    Строежът кипи с пълна сила, въпреки лошото време.





    Стигаме до главния вход на къмпинга - всичко е пусто, празно и ....кално. През лятото калта е прах.

    Самият къмпинг ми се видя много по-малък, отколкото през лятото - празен е, само една самотна каравана стои забравена.




    Къмпингът в посока Черноморец:



    В посока Златна Рибка:


    След това продължаваме на юг и намираме Баш Бара, точно по описанията на Владо Станимиров - като стигнете боровата горичка, право през нея




    Тоалетните:

    Инфо от тоалетните:



    На юг от Баш Бара е Златна Рибка:


    Къмпинг Златна Рибка е разделен на две с мрежа. Лявата половина е по-малка, но по-чиста. От дясно на оградата е това:


    Посрещнаха ни трима - пазач и 2 кучета. Кучетата не ни допуснаха до дясната половина, снимах през оградата. Преди Златна Рибка вече има вдигнати няколко хотела, но строяха и още.


    Ето няколко снимки от лявата част на къмпинга:









    От всички къмпинги, които обиколихме, само на Златна Рибка морето беше изхвърлило боклуци, и то много:


    По-приятни гледки:





    Подминаваме Созопол и паркираме пред къмпинг Каваци.



    Веднага дотича един пазач. Пусна ни да разгледаме като ни каза да минем по външната крайна алея веднага след входа, която извежда на плажа. Въпреки че имахме теоретичната възможност да разгледаме и по-навътре в дебрите на къмпинга, на практика се оказа невъзможно поради наличието на 2 мноооого бесни кучета (пак пазачи), които ни изтърпяха на външната алея, но ясно показаха, че не е в наш интерес да припарим по-навътре в територията им. Изобщо през цялото ни пътешествие из къмпингите по Коста Булгара не видяхме никакви хора, но пък се сблъскахме с много кучета и техните следи по пустите плажове:




    Ето и няколко снимки от къмпинг Каваци:



    Това е най-малкият природен резерват в България - около 20 м на 50 м - намира се точно до основния ресторант на къмпинга:







    Това е първа линия на къмпинга - само че не за каравани (няма такава опция), а станция (нещо като хотел):



    Пазачът на к-г Каваци ни каза, че през предстоящето лято цените щели да бъдат по-ниски от сезон 2010, и то с около 30 %!!!!! :shock:

    Вътрешността на къмпинга:





    Непосредствено след Каваци е къмпинг Смокиня - малък и.....малък. До пътя. Общо взето не видях да има свободни места, беше пълно с каравани, които са там целогодишно. И там имаше кучета









    Кабината за преобличане - представям си какъв фурор ще е лятото около нея:







    След к-г Смокиня продължихме на юг в посока Дюни. Желаниет они беше да стигнем до Приморско - да, но не, пътят след Дюни и т.нар "шофьорски път" е затворен. Трябваше да се върнем назад до Созопол и оттам да излезем на главния път.


    По пътя към Приморско видяхме и замък:


    Стигнахме до Приморско, там се срещнахме с наш приятел. Искахме да обядваме.Мдааа, само че нямаше къде. Затова тръгнахме към Царево. По пътя до там пропуснахме няколко набелязани къмпинга - обядът беше приоритет Къмпингите ги оставихме за на връщане)))

    И така - следва къмпинг Арапя. Тръгнахме на север от Царево, минахме през Лозенец. Вече имахме местен екскурзовод (нашия приморски приятел), който ни показа някакъв път през полята и горите. Оказа се старият път към къмпингите на юг от Китен....обаче не приличаше много на път, на места си беше чист оффроуд. Липсата на път обаче не пречи да се построи нещо такова:


    Този...хотел?град? е три пъти по-голям, просто не ми се събра в обектива.

    Къмпинг Арапя:














    Пътят от к-г Арапя на север към к-г Оазис:


    Пред къмпинг Оазис:

    Там в момента също се строят нови хотели. Освен кал, има и строителни отпадъци:


    Не сме спирали в този къмпинг - за него не бях получила положителни отзиви, а и гледката отвън съвсем ме отказа. Подминахме го и продължихме към к-г Кумкашла. К-г Корал не го видяхме (видяхме плажът, където уж трябва да е къмпинга, но къмпинг нямаше - нищо освен пясък и море :roll:




    Поглед от к-г Кумкашла към морето:

    Поглед вдясно:


    Веднага след к-г Кумкашла е къмпинг Юг. От къмпинг Юг се вижда и Кумкашла, и плажът на Корал (както казах, къмпинг там не видяхме):
    Право напред по плажа би трябвало да е Корал, а в дясно в гората се виждат бунгалата на Кумкашла:



    Ето и няколко снимки от к-г Юг:











    Това беше пред една от сливенските каравани :D



    Това бяха набелязаните от нас места за проверка. Изводите са:

    1. К-г Градина - класика. Все още си остава едно от добрите места за лятото, особено ако си на първа линия. Голям, хубав и чист плаж.
    2. Баш Бара - много е хубаво като природни дадености. Под въпрос е доколко е легално пребиваването там. Също така има ли къде да се яде))) Голям и чист плаж.
    3. К-г Златна Рибка - разделен на две части. Ужасно състояние. Тоалетни и бани под всякаква критика. Строежи в близост. Мръсен плаж.
    4. К-г Каваци - хубав къмпинг, вътре местата за каравани са поддържани и оградени с жив плет. Спокоен и зелен. Няма първа линия и видимост към морето. Плажът е голям, чист и много хубав. Няма нови строежи в близост.
    5. К-г Смокиня - малък къмпинг точно до пътя. Плажът е хубав.
    6. К-г Арапя - Достъпът до къмпинга е ужасен. Самият къмпинг не е особено поддържан. Поляна, няколко дървета, плажът е добър.
    7. К-г Кумкашла - самият къмпинг е симпатичен, заграден, но не е на плажа.Няма впечатление от тоалетните - това беше единственият недостъпен къмпинг (именно защото не е на плажа).
    8. К-г Юг - хубав къмпинг, непосредствено до него има построен хотел, сякаш част от къмпинга. Плажът е много хубав. От къмпинг Юг на север към Китен пътят е с асфалт и почти без дупки.
    9. К-г Китен - видяхме го от пътя. Хареса ми. Не знам обаче дали през лятото не е прекалено голям напливът от външни посетители на плажа

    Това е от мен. Като новогодишен поздрав завършвам с една празнична снимка, направена в движение през колата на един светофар във Варна:



    За нас 2010 година приключва с една изпълнена мечта - да имаме каравана, а новата 2011 година идва с очаквания за много пътувания и почивки (естествено с караваната )


  16. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    38
    #133

    Re:На къмпинг

    Страхотни снимки :") Показали сте ясно всичко .. за съжаление като гледам на какво приличат къмпинзите в България май пак ще се ходи на любимия къпминг Китен .. А иначе цените са колкото в луксозен хотел ..

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    18
    #134

    Re:На къмпинг

    Ако имате снимки от къмпинг Юг и къмпинг Китен, ще ми е полезно да ги видя. Как е положението на къмпинг Китен - през зимата изглеждаше добре, но лятото ми се струва, че е ще е голяма навалица. Как са тоалетните и баните там?

  18. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,242
    #135

    Re:На къмпинг

    Мм, ценни снимки, благодаря.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 9 от 14 ПърваПърва ... 7891011 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 8
    Последно: 28-05-12, 05:17
  2. Къмпинг "ЕКЗОТИКА" (между Кранево и Албена)
    От roumen68 във форум Хоби и свободно време
    Отговори: 6
    Последно: 02-08-10, 23:31
  3. Информация за къмпинг Добруджа - Шабла?
    От kod във форум Хоби и свободно време
    Отговори: 17
    Последно: 30-06-09, 12:31
  4. Отговори: 4
    Последно: 19-05-09, 00:07

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе