Резултати от 1 до 4 от общо 4

Ремонт на велосипед.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    1,313
    #1

    Ремонт на велосипед.

    Премествам се в по-малко и спокойно градче, където спокойно ще може да се предвижвам с колело. И реших да се опитам да вдигна от гроба стария смъртник. Трябва ми помощ да преценя кое ще е ми е по-изгодно. Да ремонтирам стария и доста занемарен 20" Крос Демон или да си взема нещо сходно или малко по-добро като качество.

    Основните проблеми според мен са зверски изкривения водач на предния венец и доста изкривените капли. Задната просто не е съосна с главината. Предната освен липсата на съосие има изкривяване на единия борд на каплата.

    Тук таме разни винтове и "хромирани" елементи са ръждясали, но мисля че с почистване и смазване/боядисване няма да има проблем. Друго което ми се иска да направя, е да сваля предния венец преди да го чистя. Но там ми трябва някаква шантава глуха или лула 14-ка с доста тънка стена.

    Та ще съм благодарен на всякакви съвети и мнения.

  2.  
     
  3. Junior Member Аватара на troll4o
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    83
    #2

    Отговор: Ремонт на велосипед.

    С тази рамка ли е ? Имам подобен с алуминиева рамка която е издържала големи натоварвания над 120 кг. съм. Мое мнение е че всичко съвременно е гола вода, освен ако не е някой хай енд изпълнение. За малко пари според мен можеш да го стегнеш и ползваш. Всяка пролет за около15 лева му изпъват каплите и се сменя някой чарколяк - гресиране и ползване. Освен за малък град и в София ми е доста удобно за ползване за малки разстояния.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  4. Banned
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    1,313
    #3

    Отговор: Ремонт на велосипед.

    Баш същия изглежда, но моя мисля че е със стоманена рамка. Къде изправяш капли?

  5. Junior Member Аватара на troll4o
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    83
    #4

    Отговор: Ремонт на велосипед.

    София, Младост 1 , спирката на 43-ти блок, има павилион за велосипеди и ремонт, 5-6 кинта беше на капла.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор на велосипед за малкия...
    От tricki11 във форум Хоби и свободно време
    Отговори: 13
    Последно: 15-10-15, 20:48
  2. Продавам: Велосипед Drag One
    От Zygot във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 18-08-10, 02:25
  3. купувам велосипед
    От rosica.i във форум Купува
    Отговори: 1
    Последно: 22-05-10, 03:27
  4. Сгъваем велосипед
    От Riki888 във форум Хоби и свободно време
    Отговори: 3
    Последно: 21-02-10, 22:40
  5. Заснемане от Велосипед
    От eror във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 11
    Последно: 07-05-07, 19:55

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе