Резултати от 1 до 7 от общо 7

Не купувайте от Лексгруп!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    91
    #1

    Не купувайте от Лексгруп!

    На бул.Арсеналски 105 се намират. Та да кажа какво ми се случи. Поръчвам си аз един аспиратор Фабер за 125 лв. Убаво дотук добре, ама викат ела след 1 седмица да си го вземеш. Добре...след една седмица отивам да го взимам, плащам и дебила-продавач изрично го питам дали има инструкция на български...вика...има. Не,че е голяма философия как да го монтирам,ама все пак са длъжни. Убаво...взимам то и айде в нас...отварям, не стига, че няма инструкция, ами на всичкото отгоре и не работят лампите, а не са изгорели. Обаждам се на тия скапаняци и една овца вика тя гаранцията не се покрива за лампите, а инструкцията да съм си я извадил от Интернет...мама ти мръсна, полудях. Натоварих го и айде пак при тях, добре че ми попремина докато стигнах иначе щеше да хвърчи перушина. А тия ми приготвили инструкция...викам мерси, айде сега ако обичате дайте си ми парите и повече няма да ме видите. Върнаха ги. 3 пъти им ходя на крака през цяла София щото са много убави дееба нещастниците. Ако пък бях се съгласил да ми го сменят със здрав трябваше още едно ходене да направя. 4 пъти за един аспиратор, като че ли совалка поръчвам. Пък и оная ми вика "довиждане"...викам й, не, не е "довиждане", няма да ме видите повече.


  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    662
    #2

    Re:Не купувайте от Лексгруп!

    Сбогом се казва.
    Аз си поръчах аспиратор Фабер онлайн през електрон.бг. Обадиха се, потвърдиха поръчката и след два дни беше у нас. С всичко в кашона. Даже и доставката беше безплатна.

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #3

    Re:Не купувайте от Лексгруп!

    Аз пък Ви се чудя защо робувате на марки точно за един аспиратор, който има само един вентилатор. Всичко друго е дизаин и електорника за управлението за да е по гъзарско. Незнам си какви сезорни кпчета и т.н. В крайана сметка и другите марки имат същите вентилатори. Вярно е, че много често несмучат досатъчно, като фабера така и останалите марки. Причината е само една. Голяма съпротивление, особено при новото строителство със 110мм комини.

  5. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #4

    Re:Не купувайте от Лексгруп!

    Аз съм пазарувал 2 аспиратора Фабер онлайн през електрон.бг,като всичко мина по гореописания начин.Като дори за втория ползвах отстъпка.Не виждам защо трябва да си троша нервите с вносителя като доставката от електрон.бг е безплатна за тия уреди.
    П.П. Какви гъзарий човека е взел уред за 125лв да му върши работа предполагам единственото му е че е бил двумоторен.

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    662
    #5

    Re:Не купувайте от Лексгруп!

    Няма гъзарии. Просто си харесах малко по-безшумен модел от ярмомелките тип Нео, Конелиано и т.н.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    91
    #6

    Re:Не купувайте от Лексгруп!

    И аз това се чудя какъв пък гъзар съм се извъдил за 125 лв. Ще взема да поръчам същия и аз от електрон, щото се видях в приключение....харесах друг, там пък не пробвали, харесах трети, той пък без кабел, харесах четвърти, той пък няма фланеца дето извежда за комина.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    662
    #7

    Re:Не купувайте от Лексгруп!

    Ако ти се дават 50лв. отгоре, ние си взехме FABER MILLENNIO 2M БЯЛ. Гледам, че цената е малко по-висока сега (проверих - същата е била и тогава) и вече е с предварителна заявка. Да знаеш, че няма клапа и се поръчва допълнително ако желаеш.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Никога не си купувайте BEKO
    От jujo_si във форум Хладилна техника
    Отговори: 23
    Последно: 30-01-15, 22:25
  2. Климатик BEKO BKF 181 INV - НЕ ГО КУПУВАЙТЕ !!!
    От hyosifov във форум Черен списък
    Отговори: 6
    Последно: 09-11-12, 12:08
  3. Не си купувайте липов чай!!!
    От Wise във форум Черен списък
    Отговори: 11
    Последно: 09-08-11, 15:47
  4. Не купувайте SONY CD-RW пълен буклук е!!!
    От EX-DJ във форум Общ - хардуер
    Отговори: 26
    Последно: 09-12-02, 22:23
  5. Не купувайте...
    От Lamia във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 8
    Последно: 29-06-01, 13:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе