Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456
Резултати от 76 до 79 от общо 79
Like Tree6Одобрявам

Банка ДСК - ИЗМАМНИЦИ. Другите банки не им отстъпват!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #76

    Отговор: Банка ДСК - ИЗМАМНИЦИ. Другите банки не им отстъпват!

    Ясно... не споря за ДСК - с тях нямам земане-даване...

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    9
    #77

    Отговор: Банка ДСК - ИЗМАМНИЦИ. Другите банки не им отстъпват!

    Не съм се объркал, това им е процедурата. На базата на тази ПОС транзакция след това имам възможност в ДСК Директ да си заявя личния сертификат, за да си го инсталирам после. Иначе самият достъп е точно както казваш. На практика за самия сертификат такса няма, има за ПОС транзакцията. Иначе си има смс както казвате, всичко е точно. В Уникредит пак беше със сертификат, но не съм правил никакви транзакции. Имах и в Експресбанк, но вече не си спомням какво се правеше. Със сигурност обаче не е имало ПОС или такси за активиране. Затова изобщо коментирам ДСК, защото е някаква пародия.
    Този пост е редактиран от mirizlivpor; 20-06-14 в 20:48. Причина: допълване

  4. fbr
    fbr е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    1,589
    #78

    Отговор: Банка ДСК - ИЗМАМНИЦИ. Другите банки не им отстъпват!

    От месец септември, ДСК промениха наименованието на преводите за плащане на битови сметки, с регистрирана карта в epay, от "покупка на ПОС" за което нямаше такса, на " Покупка на платежни инструменти" и въведоха почти забранителна такса за ползването на този вид разплащане. На телефона им, мадамата няма хабер за какво става дума, и пуска латерната, бла-бла и ние предлагаме плащане на битови сметки чрез директен дебит, което като продукт е голяма глупост, и беше причина да пренасоча плащането на битовите сметки към друг оператор. Вече се ориентирам, въобще да си събирам партакешите оттам, като ме спират единствено административните главоболия по преместването в друга банка, та ако някой ползва такива продукти в други банки, нека даде отзиви

  5. Novice
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    1
    #79

    Отговор: Банка ДСК - ИЗМАМНИЦИ. Другите банки не им отстъпват!

    14 години съм работил във ДСК .През 2008 се разболях и се наложи да се пенсионирам по болест но със право на работа.Пенсионирах се и продължих да работя но след година вече неможех да ходя и се наложи да напусна.Работех във един провинциален град но на щат се водех към Централно управление във София на ДСК.Най-учудващото за мен се оказа че въпреки че съм освободен от такси поради инвалидноста ми банката почна да ми взема такси.Попитах ги защо а те ми отговарят-трябва да изпратиш трудова книжка за да докажеш че си наш бивш служител...за бога тази моя книжка беше във софия 14 години,те ми я попълваха,те въз основа на това ми издадоха документи за стажа за да се пенсионирам,а сега все едно не съм работил там.Казват ми ..ти не си се пенсионирал ами си напуснал,да напуснах 2009 но 2008 се пенсионирах точно при тях.Трагедията е пълна .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 04-02-14, 11:49
  2. 5 банки дават кредити за монтаж на климатици с COP над 4..
    От VD във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 3
    Последно: 20-05-13, 21:57
  3. Отговори: 32
    Последно: 29-06-11, 15:21
  4. За Google и другите от класа на всезнаещите
    От mitkko във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 05-02-05, 00:43
  5. Отговори: 6
    Последно: 31-08-02, 20:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе