Страница 18 от 20 ПърваПърва ... 81617181920 ПоследноПоследно
Резултати от 256 до 270 от общо 292
Like Tree2Одобрявам

Внимавайте с Виваком !!!!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    93
    #256

    Re:Внимавайте с Виваком !!!!!

    е...то друго не се очаква от вивата ...

  2.  
     
  3. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #257

    Re:Внимавайте с Виваком !!!!!

    Що? Да не би Ментел и глобул да опрощават дългове?

  4. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #258

    Re:Внимавайте с Виваком !!!!!

    Като става въпрос за предплатени карти. Кое е най-доброто на пазара, като цена на разговор. Под предплатени имам в предвид, купуваш и ползваш, като искаш зареждаш(на 3-4-5 месеца)

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    520
    #259

    Re:Внимавайте с Виваком !!!!!

    Цитат Първоначално публикувано от glowndark
    Като става въпрос за предплатени карти. Кое е най-доброто на пазара, като цена на разговор. Под предплатени имам в предвид, купуваш и ползваш, като искаш зареждаш(на 3-4-5 месеца)
    http://www.vivacom.bg/bg/residential...lateni/call_yo

  6. Member Аватара на Shienar
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    460
    #260

    Re:Внимавайте с Виваком !!!!!

    Днес ми остана време и отскочих до офис на Виваком за пускане на 30 дневно предизвестие за спиране на интернета. След като разбраха за какво става дума започнаха обичайните уговорки - "Ама имаме такива и такива промоции, ще ви намалим цената, ама вземете си поне 3G, скоро ще ви предложим и FiberPower, като "лоялен" клиент ще можете да вземете такива и такива устройства на промоция и т.н." Когато видяха че няма да си променя решението пуснаха от системата предизвестие за прекратяване. В което "случайно" бяха забравили отметка на "съгласявам се да получавам маркетингова информация". След въпроса защо това е отметнато ми отговориха "ама то така излиза от билинга, не мисля че можем да го махнем". Последва настояване от моя страна, че "ще намерят начин да го махнат" или ще си потърся правата там където няма да им хареса. И о, чудо - реда изчезна магически от новият екземпляр. Подписах и излязох от офиса - след месец им връщам оборудването и край.

    Към тези, които ще се отказват - внимателно четете какво ви дават и не подписвайте преди това, колкото и да бързате.

  7. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #261

    Re:Внимавайте с Виваком !!!!!

    Цитат Първоначално публикувано от Usera
    Колю го гледах и разбрах, че е много прецакана работа...
    1. Цената от 10ст е 10 ст. САМО АКО ВСЕКИ МЕСЕЦ СИ ЗАРЕЖДАШ 10ЛВ
    2. Ако не си зареждаш, цената става 0.34 ст...

  8.  
     
  9. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,242
    #262

    Re:Внимавайте с Виваком !!!!!

    Цитат Първоначално публикувано от glowndark
    Като става въпрос за предплатени карти. Кое е най-доброто на пазара, като цена на разговор. Под предплатени имам в предвид, купуваш и ползваш, като искаш зареждаш(на 3-4-5 месеца)
    За моите нужди - http://www.aloda.bg/
    Всички от семейството, с които говоря много са с такива карти, което ми осигурява 1ст на минута към тях. Към всички други - 24ст.
    Да, пак трябва всеки месец да се зарежда, но минималния ваучер е 4лв.
    Тоест, аз, жена ми и детето горе долу караме с 12-16лв общо за тримата на месец... + отделно 5лв на месец за карта за данни за таблета ми.
    Не усещам нещо да ми липсва, ха сега някой да се похвали с друг вариант за достатъчно разговори за трима и неограничен нет за има няма 20лв Без договори, без ангажименти...

  10. fbr
    fbr е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    1,589
    #263

    Re:Внимавайте с Виваком !!!!!

    Цитат Първоначално публикувано от glowndark
    Като става въпрос за предплатени карти. Кое е най-доброто на пазара, като цена на разговор. Под предплатени имам в предвид, купуваш и ползваш, като искаш зареждаш(на 3-4-5 месеца)
    Боба защо не ти харесва. Лошото е, че не е предплатен и се засича на минута, но плащаш това, което си изговорил на 0,108, . Ползвам я за връзка с клиенти, и съм имал сметки под 1 лв, ако не говориш, няма. Но на другите цените са над 0,3 лв.

  11. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #264

    Re:Внимавайте с Виваком !!!!!

    Цитат Първоначално публикувано от glowndark
    Колю го гледах и разбрах, че е много прецакана работа...
    1. Цената от 10ст е 10 ст. САМО АКО ВСЕКИ МЕСЕЦ СИ ЗАРЕЖДАШ 10ЛВ
    2. Ако не си зареждаш, цената става 0.34 ст...
    Да , така е и добре че си го прочел . Какво е това 10 лв. да зареждаш всеки месец - че то си е такса аз 34 ст/мин си ги постигам на тарифа тънка с такса 5 лв + 100 до 200 минути към бтк и виваком със таксуване на 30 секунди . Боб моб всичко е набутвация и трябва да зареждаш .
    Днес ходих да си платя сметките и първата работа на служителката беше че е имало за мен специална промоция като лоялен клиент - А СТИГА БЕ Любезно и изслушах глупостите че ако премина на по голям план , демек 14,80 имам 250 минути към чужбина и други мобилни + 1800 минути към виваком - НИКОГА НЕ СЕ ЛОВЕТЕ НА ПОДОБНИ ПРОСТОТИИ - служителката си спести да ме уведоми че където и да завъртя Виваком , Ментел , Глобул и чужбина - дърпа първо от 250 минути и след това ще си останете с безполезните 1800 минути които дори мисля че са само за Виваком но не и за бтк .

  12. Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    520
    #265

    Re:Внимавайте с Виваком !!!!!

    Ами различно е според потребностите. Жена ми ползва Колю, за 10 лв получава 100 минути към всички оператори, при това зарежда само ако има нужда, понеже има месеци в които разговорите са малко, та това е най-изгодно.

  13. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #266

    Re:Внимавайте с Виваком !!!!!

    @jonov - вместо да гледаш волей бая глупости си написал гледам Няма нищо вярно за плана Уникал който си описал. Дърпа си от там от където трябва. Атачед част от месечна фактура на една от картите ми.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #267

    Re:Внимавайте с Виваком !!!!!

    Дано да е така , нещо от тоя сорт ползва баджанака - не съм сигурен дали е същата тарифа , ще го питам довечера и утре ще добавя - знам че използва минутите с Италия и на него му дърпа първо тия минути , независимо на кого звъни затова със мен използва цигански sms . Удобно е за хора които имат близки в чужбина , като и това не се споменава , кои аджеба страни влизат в понятието чужбина - защото май не е със всички .

  16. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #268

    Re:Внимавайте с Виваком !!!!!

    Опааа...разбрах....баджанака ти ползва дървото мегакол....там е така 250 към всички +1800 вива ама след като изговориш първите 250....то всъщност не е дърво а е за тези които имат общ сумарен разговор към всички до 250мин и искат да не се съобразяват с това кой на кого е абонат. В идеалния случай при 250 мин получаваш 6ст на минута към всички, което си е супер....

  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #269

    Re:Внимавайте с Виваком !!!!!

    При мен незнам как се казва , ама като подписвах му викаха Vivacom duo - 10мб нет , и 3600 минути с фиксирани ( стационарни номера в Бг и чужбина) и заради тези минути - (говорим си с такива много), оставам на BTC. А далъ съм доволен - комшията ми има оптика на "булсат" за ~ 20лв плаща телевизия и 90Mb /35Mb нет ( download / upload)

  18. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #270

    Re:Внимавайте с Виваком !!!!!

    аз пък съм доволен 28лв.без ддс-650 мин. към всички,като в тях имам и 65мин. към ЕС.тоест 1мин.=5ст

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 18 от 20 ПърваПърва ... 81617181920 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Електролизни котли - внимавайте!
    От shrekky във форум Отопление
    Отговори: 39
    Последно: 07-04-12, 14:10
  2. Внимавайте каква храна пазарувате от ПИКАДИЛИ
    От dragomir7708 във форум Черен списък
    Отговори: 24
    Последно: 08-01-12, 21:00
  3. ВНИМАВАЙТЕ!!! PayPal крадци на пароли.
    От Vandal във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 10
    Последно: 22-05-10, 13:58
  4. Внимавайте във Варна !!!
    От izwerga във форум Коментирай новина
    Отговори: 4
    Последно: 18-07-08, 17:27
  5. Внимавайте какво теглите от Windows Update
    От DeathKnight във форум Windows
    Отговори: 17
    Последно: 03-02-03, 14:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе