Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 30
Like Tree9Одобрявам

Глобул-предплатени тарифи.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. fbr
    fbr е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    1,589
    #1

    Глобул-предплатени тарифи.

    Глобул тотално ме разочароваха, като с по един есемес, сложиха кръст на всички досегашни предплатени тарифи и натресоха някакъв стандартен пакет с опция за добавяне на екстри, като негатива в случая е, че новата тарифа за идентични условия на старата, излиза с двойно по-висока цена.
    sclera_bg, Kasap и kokovox харесват това.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2012
    Живее в
    Карнобат
    Мнения
    16
    #2

    Отговор: Глобул-предплатени тарифи.

    Теленор разочарова и мен,премахвайки така удобната за майка ми предплатена услуга от бившата Глобул. И наложиха пакети с двойно и повече цени.Майка ми е 81 годишна жена с 150 български лева пенсия. Старата тарифа:бе за 2 лева към един номер /в случая към сестра ми/ 150 минути,като се натрупват минутите оставащи от предишните месеци без никакви ограничения на броя калкулирани минути.Но доброто на този план бе че се активираха автоматично минутите,като достатъчно да е заредено с пари...А сега нещата са различни:за 5 лева 250 минути към всички от Теленор или 350 към 5 приятели за месец.Но по интересното в случая че тези минути трябва да се активират, а горката старица не може,научил съм я само да приема и да избира определени номера. Офиса на Теленор е на 1 километър.Ако отиде с такси ваучера на практика става 10-15 лева минимум....50-60 лева за лекарства и живота продължава с пълна сила.Моя милост е временно в България поради причина: 240 души прогониха 2 000 000 милиона Българи от страната ни!!!
    sclera_bg и avenger харесват това.

  4. Member Аватара на sclera_bg
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    475
    #3

    Отговор: Глобул-предплатени тарифи.

    Жена ми и аз ползваме предплатените тарифи на глобул от самото им създаване (над 10 години). Това което направиха телемор е жестока подигравка с хората. Не ми се коментира.

    Ако на някой му е интересно нека посети сайта нa Теленор Сърбия https://www.telenor.rs/en/Consumer/T...lenor-prepaid/ за да се убеди че за 200 динара (3.21 лв) получаваш симкарта с номер и кредит 20 динара (0.32 лв). След което говориш с ВСИЧКИ мрежи на цена от 11.90 динара ( 0.19 лв) при такт 60/60 и изпращаш SMS-и на цена 5.90 динара (0.09 лв). За срок на кредита (нещото, за което най ме е яд на крадците от телемор {за който не знае : при зареждане до 10 лева кредита ти е валиден 60 дни, а за зареждане над 10 лева - съответно 90 дни}) изобщо не става и дума (или не съм могъл да го открия в сайта).

    Почти съм убеден, че ако прескоча до Сърбия и си взема една предплатена карта на сръбския Теленор ще ми е почти толкова скъпо (ако не и по-евтино) да говоря в роуминг с българските мрежи......

    Но за това че международните мошеници процъфтяват в България сме си виновни само ние - че им позволяваме да ни се качат на главата.

  5. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #4

    Отговор: Глобул-предплатени тарифи.

    А бре тея верно ли са премахнали предплатените тарифи?

    Е'га ти идиотите...

    Аз имам предплатена карта към тях и втора на абонамент към Виваком.Сега си самоотрязаха още един клиент...

    Ще си остана само с вивакома, а на другия слот ако реша мога да сложа интернет карта.Ако мога да си прехвърля предплатената на Виваком ще я прехвърля като предплатена, ако не-интернет там.

    Аз чак сега "чаткам" за идиотията на тези...Ще загубят много клиенти...

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,564
    #5

    Отговор: Глобул-предплатени тарифи.

    Те всичките им тарифи са гламави - ако жената не беше преподписала в началото на година (че и за 2 год. ,като изрично съм и казвал да не подписва за повече от 1 ...) да съм им бил шута вече . А съм абонат още от самото им създаване (Глобул). Поне да се огледат малко другите мошеници какво предлагат .
    justify одобрява това.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #6

    Отговор: Глобул-предплатени тарифи.

    Жена ти, поне взела ли е телефон? За 2 години си заслужава само със супер оферта за устройство и бонуси към плана.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,564
    #7

    Отговор: Глобул-предплатени тарифи.

    Ба ,взела - минути към Глобул (и другите) , е на по-ниска тарифа - повече минути ама ... мани

  10. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #8

    Отговор: Глобул-предплатени тарифи.

    Аз ще прехвърля номерата си на някой от другите оператори.
    Защото плащах на Глобъл по 21 лева за 360 линути и ми стигаха. От както станаха Теленор спряха да ми стигат и започнах да плащам сметки по 35-45 лева. Консултантите в магазина ме убедиха, че говоря много с други оператори и ако мина на план от 35 лева ще ми стигат.
    Погледнах М-тел - 35 лева за безкрайни минути към всички. Виваком ми предлагат 2000 минути за 30 лева, които съща са ми предостатъчно.
    Теленор просто не предложиха нищо интересно......

    След като чаках 10 години Глобъл да донесат "Най-доброто предстои"! Вече не ми се чака с друг да ми обещава нови глупости.

  11. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #9

    Отговор: Глобул-предплатени тарифи.

    При мен телемор днес след слагане на втора сим карта и стартиране полуавам смс че съм активирал интернет услуга 20мб за 24часа и цена 1.20.
    При полужение че втората карта е на виваком и е само за нет.

  12. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Живее в
    Русе, и малко у десно и малко у лево
    Мнения
    669
    #10

    Отговор: Глобул-предплатени тарифи.

    От корпоративните клиенти сме с 50-60 карти група и условията ни са доста прилични 30 сек начално и после на секунда отчитане с прехвърляне на минути до следващия месец. Обаче лятото като трябваше да вземам една предплатена и ми предлагаха само такава с автоматично удържане на 3,90 всеки месец и... ... взех Вивакомска разбира се.
    Велев тва за интернета - МОЛа на фирмата, да каже на търговския Ви от Теленор да ЗАБРАНИ интернета на телефоните, които НЯМА да ползват НЕТ! Щото докато я науча тая врътка, бая кинти заминаха за т.нар. дневен достъп по 1,20 лв

  13. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #11

    Отговор: Глобул-предплатени тарифи.

    /// Post за триене ///
    Този пост е редактиран от Shmi; 11-12-14 в 11:27.

  14.  
     
  15. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #12

    Отговор: Глобул-предплатени тарифи.

    Макар и от 5-6 години да не ползвам карта, която купих още в зората на B-Connect, я зареждах ежегодно, за да си запазя номера и за да имам опция да се върна към тях в случай, че ми предложат изгоден план. Вече няма да го правя - в момента имам 50 лв, които трябва да изразходя в рамките на 3 месеца и съм до тук. Не знам кой малоумник реши, че трябва да въведе този срок на валидност, но нека ми се обади, за да се изпикая лично на дипломата му.

  16. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #13

    Отговор: Глобул-предплатени тарифи.

    и аз пазя един предплатен номер който не мога и него да загубя...
    ходих набраха ми някакъв смс и ми излезе че картата си важи 1 година.
    освен ако сега не са сменили пак нещата.
    мисля да го прехвърля на някой друг , но кой да е ??? дори да плащам по 5-10 лева , поне ще съм спокоен...

  17. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #14

    Отговор: Глобул-предплатени тарифи.

    Картата наистина важи 1 година, но трябва да изразходиш кредита си в рамките на първите 3 месеца след презареждането, иначе изгаря. Мошеници.

  18. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #15

    Отговор: Глобул-предплатени тарифи.

    Нека всички, които сме решили да бойкотираме този мишкарски обир, да направим нещо добро, за някой непознат. Изберете си от този или някой подобен сайт и изпразнете картите си: DMSBG.com След това е ясно - в коша за боклук.
    Kasap и svetlio1 харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. K`во е т`ва DVD player`че с промоцията на глобул в 2ве?
    От hihimor във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 1
    Последно: 19-12-05, 23:07
  2. Какво се случи с Глобул?
    От YG във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 15
    Последно: 12-09-05, 10:21
  3. Какво стана с Глобул?!
    От Araiz във форум Технологии
    Отговори: 1
    Последно: 09-09-05, 19:53
  4. За абонати на Глобул
    От Eddie във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 11
    Последно: 03-12-04, 22:16
  5. За ГлоБул и МТел ...
    От Daskala във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 22
    Последно: 13-12-03, 21:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе