Резултати от 1 до 11 от общо 11

MP3 плеър за таблет

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на blekota
    Тук е от
    Sep 2012
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    255
    #1

    MP3 плеър за таблет

    Колеги, дайте идея за функционален MP3 плеър за таблета ми с Андроид. На компютъра ползвах Уйнампа с едно приложение octimax за подобряване на звука но с андроида съм много назад. Искам и да мога да разбъркам произволно песните в папка и да ги изсвири по реда по който ги е разбъркало. Мерси.

  2.  
     
  3. Junior Member Аватара на vesyo
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    28
    #2

    Отговор: MP3 плеър за таблет

    Веднага мога да ти препоръчам Poweramp. Има известен пробен период, после трябва да си го закупиш, като цената му не е кой знае колко висока. Ако не ти се дават пари, може да го потърсиш безплатен в мрежата. Пробвал съм и други плеъри( AIMP, WINAMP, MXPLAYER) , но според мен, този е най-добър от към съотношение качество/използвани ресурси.

  4. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #3

    Отговор: MP3 плеър за таблет

    Здравей!
    Опитай с MixZing или Winamp.Изключително добри плеъри са!!!
    Този пост е редактиран от competition; 19-08-14 в 00:04.

  5. Member Аватара на blekota
    Тук е от
    Sep 2012
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    255
    #4

    Отговор: MP3 плеър за таблет

    Тази вечер качих Уйнампа да видя що за визия е и съм много разочарован. Няма никакви функции освен само смяна песни, плей и пауза,както и да видиш списъка, да не говорим екстри да разбъркваш песни, еквалайзер или други разни. Версията бе мисля 1.4.15 или нещо подобно. Да не би да съм качил някоя стара версия или да трябва да инсталирам някакви приложения?
    Този пост е редактиран от blekota; 19-08-14 в 00:22.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Живее в
    Sofia, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    84
    #5

    Отговор: MP3 плеър за таблет

    Инсталирай си PowerAMP, и аз се чудех като теб но след като открих това приложение даже си го купих :-)

  7. Member Аватара на protonic
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    177
    #6

    Отговор: MP3 плеър за таблет

    Еквалайзера си е функция на андроид и не е обвързан с плейъра.

  8.  
     
  9. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #7

    Отговор: MP3 плеър за таблет

    Blekota здравей!
    И аз бях в началото скептично настроен, но просто има объркано меню.Иска се малко време да го разгледаш и да свикнеш има си разбъркване на песни, има си и еквалайзер.Първото ми мнение беше същото като твоето просто по-различен начин е направен, не е като уиндоуската версия .Бъди упорит и разгледай всяка от опциите му!

  10. Member Аватара на blekota
    Тук е от
    Sep 2012
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    255
    #8

    Отговор: MP3 плеър за таблет

    Цитат Първоначално публикувано от competition Виж публикацията
    Blekota здравей!
    И аз бях в началото скептично настроен, но просто има объркано меню.Иска се малко време да го разгледаш и да свикнеш има си разбъркване на песни, има си и еквалайзер.Първото ми мнение беше същото като твоето просто по-различен начин е направен, не е като уиндоуската версия .Бъди упорит и разгледай всяка от опциите му!
    Ами опитвам се да се справя, но кажи как се стига до разбъркано подреждане на песните например. Не виждам настройки или опции.

  11. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #9

    Отговор: MP3 плеър за таблет

    Отваряш уинамп-а, след това натискаш бутона меню на таблета ти и ти излиза менюто.От там задържаш с пръста и местиш Folders нагоре за да ти е видимо при следващо отваряне(доста работи са в менюто, а началния прозорец на уинамп ти показва примерно първите 7 или 9 от опциите.Като преместиш Folders най-отгоре ще ти бъде първо в началното меню.Там има също и еквалайзер, и него го премести нагоре да ти е второ.Песните се избират от Folders(указваш пътя до музиката), ако е папка задържаш върху нея и ти изкача меню от там даваш Play и автоматично всички песни ти се въвеждат в плейлистата.Като си пуснеш дадена песен чукни отново меню(копчето/таба на таблета) и воала имаш си и Shuffle
    От това по-добре незнам как да ти го обясня.За това ти казах да не бързаш с ядовете, а да го разгледаш.Завъртяно е много менюто, но като свикнеш, ще видиш как за секунди ще пускаш песните

    - - - - - - - - - -

    Еквалайзера е 10 бандов само го плъзни наляво или надясно за да ги видиш високите

    - - - - - - - - - -

    Има си и Crossfade, което е много познато и удобно от уиндоуския

    - - - - - - - - - -

    Опитай и Mixzing и той е много удобен плеър.Принципът на работа му е същия пак от папка Folder избираш списъка с песните.

  12. Member Аватара на protonic
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    177
    #10

    Отговор: MP3 плеър за таблет

    Аз ползвам този плейър. Даже не иска и музика да имам на телефона

  13. Member Аватара на blekota
    Тук е от
    Sep 2012
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    255
    #11

    Отговор: MP3 плеър за таблет

    Не намирам еквалайзера, няма го в менюто на таблета, ако правилно разбирам че трябва да е там. Също и по интересната за мен функция - разбъркване на песни в папка.

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Външен плеър плюс отделен външен HDD или плеър с WiFi
    От chefobg във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 3
    Последно: 17-04-12, 15:22
  2. Отговори: 0
    Последно: 31-12-11, 00:11
  3. Въпрос за таблет
    От yoyo1 във форум Мобилни устройства
    Отговори: 5
    Последно: 21-11-11, 19:39
  4. Продавам HD плеър EgreatR200-IIplus , mp3 плеър SаnDisk Sansa Fuze 4GB и
    От civica във форум Приключили продажби
    Отговори: 15
    Последно: 03-09-11, 07:20
  5. Продавам лаптоп(таблет) IBM Thinkpad X61 таблет с AFFS (S-IPS)
    От icolev във форум Приключили продажби
    Отговори: 4
    Последно: 17-06-11, 10:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе