Страница 5 от 30 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 446

Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #61

    Re:Помощ за избор на Blu-Ray Disk - DVD player - 2009


  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    258
    #62

    Re:Помощ за избор на Blu-Ray Disk - DVD player - 2009

    мен ме кефи, е те тва:
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09051899
    ...всичко си има, даже ДВД-ъпскейлинг до 1080р ... а и добре изглежда ... и ще го вмъкна в отстъпката

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #63

    Re:Помощ за избор на Blu-Ray Disk - DVD player - 2009

    Цитат Първоначално публикувано от samara69
    мен ме кефи, е те тва:
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09051899
    ...всичко си има, даже ДВД-ъпскейлинг до 1080р ... а и добре изглежда ... и ще го вмъкна в отстъпката
    а защо не този LG BD-390 569.00 лв
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09055191


    European Best Value Blu-ray Player 2009-2010 -> LG BD390

    Trying to find a cost-effective BD player that will fulfil all your needs? The LG BD390 can! Its unique appeal is based on wireless connectivity plus complete compatibility with all the standard interfaces (USB, HDMI 1080p, S-Video, YUV), and it even provides 7.1-channel analogue outputs. For the Internet, you can hook up the player with an Ethernet cable or go wireless via 802.11n Wi-Fi. You can enjoy multimedia content from your local DLNA net or PC stream, download BD-Live content, or connect to YouTube. You can also play media files from external FAT and NTFS drives. The BD390 offers comprehensive handling of compressed audio, video and photo codecs, and formats like DivX, DivX HD and even MKV. Last but not least, this extraordinary player comes at a very attractive price.
    http://www.eisa.eu/awards

  5. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #64

    Re:Помощ за избор на Blu-Ray Disk - DVD player - 2009

    European Best Value Blu-ray Player 2009-2010 -> LG BD390

  6. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,826
    #65

    Re:Помощ за избор на Blu-Ray Disk - DVD player - 2009

    Цитат Първоначално публикувано от civica
    European Best Value Blu-ray Player 2009-2010 -> LG BD390
    Това, че е най-добър сред евтините модели нищо не значи.
    Ако не се лъжа и горния Самсунг вече е с подкаране mkv файлове и субтитри. Не че има голяма полза от това защото вече почти всички филми са над 4.7GB, а далавера да записваш на DVD-R DL или BD няма.

  7. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #66

    Re:Помощ за избор на Blu-Ray Disk - DVD player - 2009

    Прав си.Това беше коментар на горния пост , който колегата е редактирал след това .

  8.  
     
  9. Member Аватара на kaloman
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    645
    #67

    Re:Помощ за избор на Blu-Ray Disk - DVD player - 2009

    Да попитам и аз нещо? Понеже по хардовете се събраха доста DVD(предимно концерти) заслужава ли си да взема някакъв блурей плейър с добър ъпскелинг, или? Имам в къщи два DVD плейъра, но предпочитам да гледам през "пуканката", защото не намирам разлика. Ако си взема този, или този ще има ли съществена разлика? В Германия могат да се купят за около 225€, а този за около 160€. Зaсега ме интересува плейването на DVD-та.

  10. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    880
    #68

    Моля, препоръчайте евтин DVD-Xvid player с хубави бг субтитри?

    няма значение марката - въпросът е да "дъвче"всичко и да дава хубави големи български субтитри (като за възрастен човек).

    някъде бях мернал нещо за едно НЕО, ама вече не си спомням...

    Благодаря!

  11. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #69

    Re:Помощ за избор на Blu-Ray Disk - DVD player - 2009

    А по-голям хард за "пуканката" ? Според мен не си заслужава инвестиция в блу-рей , на който ще се гледат ДВД .По-добре голямата "пуканка" С-200 за тези пари + някакъв DVD-ROM .

  12. Member Аватара на kaloman
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    645
    #70

    Re:Помощ за избор на Blu-Ray Disk - DVD player - 2009

    Благодаря, за идеята civica, но аз хардове си имам( за сега ) и на "пуканката" и външен, а скоро боднах и един WD 1TB в компютъра. Тоест, място има, въпросът е с подобно изделие дали ще се повиши качеството на картината?

  13. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    24
    #71

    Re:Помощ за избор на Blu-Ray Disk - DVD player - 2009

    Предимството на BD-P3600 е в 7.1 аналогови изходи, ако ти трябват .
    Ако не ти трябват, не виждам смисъл да си даваш парите за такава машинка (мен ме остави, аз съм ненормален ).
    А сериозно - и трите модела страдат от детските болести на софтуера, който Самсунг уж тества, преди да пусне ъпдейтите, но май не съвсем докрай - все още не работи стабилно с големи MKV файлове, има някои забележки по безжичната връзка и други дреболии. Което ми напомни, че трябва да ъпдейтна наблюденията си, описани малко по-горе...

  14.  
     
  15. Member Аватара на kaloman
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    645
    #72

    Re:Помощ за избор на Blu-Ray Disk - DVD player - 2009

    Благодаря и на теб, Altav! Явно за сега ще си гледам DVD-тата с "пуканката". Важното е концерта да е хубав и саунда ако може да е DTS! Понеже имам и няколко концерта от блурей рипове и взех да се фантазирам дали няма как и от DVD да изкарам подобна картина- ама май -нещо яко съм се объркал!

  16. Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    258
    #73

    Re:Помощ за избор на Blu-Ray Disk - DVD player - 2009

    BD-P 3600 не мога да настроя звука от blu-rey дисковете по оптика, ресивера разпознава DTS, ама вкарва Neo 6, а не примерно DTS-ES, което май говори за два канала на вход ... не ми се връзват аналоговите изходи, че ги ползвам за SACD от другия плеер ... упс, дали може с некви аналогови разклонители да се ползват два аудио източника на един вход, не едновременно разбира се ... трябва да може, мисля ... май съм виждал някъде композитни ( чинчови ) Т-връзки, две женски и мъжко ли бяха обаче ... или ми трябват три женски заради кабелите ... имам доста дебели качествени единични чинчови кабели, дето ги ползвах за компонент, преди HDMI, вече са ми излишни и мога да ги ползвам за това
    П.П... а машинката верно си е маниашка, кефи и си струва стотинките !!!

  17. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    24
    #74

    Re:Помощ за избор на Blu-Ray Disk - DVD player - 2009

    Точно мислех тия дни по въпроса - дъртия Елит 4000 го държа за да си плейвам DVD-A и ми се ще да не ровя по кабелите
    Реших да си направя switch-box - 8 входа от BD-P3600, 6 от Елита и 2 евентуално от телевизора. Само не съм решил, какъв ключ да ползвам - дали да се мъча с електронни ключове, или просто да сложа щракалки

  18. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,826
    #75

    Re:Помощ за избор на Blu-Ray Disk - DVD player - 2009

    Цитат Първоначално публикувано от kaloman
    Благодаря, за идеята civica, но аз хардове си имам( за сега ) и на "пуканката" и външен, а скоро боднах и един WD 1TB в компютъра. Тоест, място има, въпросът е с подобно изделие дали ще се повиши качеството на картината?
    Ако не се лъжа Самсунг ползват Broadcom чип, който на нивото на Sigma Design /ако не и под него/. Качеството на ъпскелинг на "пуканката" е доста над средното и ако искаш видимо по-добро качество търси нещо във високия клас - примерно с HQV или с високия клас на Anchor Bay чипове.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 30 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 11
    Последно: 16-11-12, 14:34
  2. Помощ при избор на bluray player с тонколони
    От tttsetso във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 1
    Последно: 08-06-12, 00:45
  3. Помощ при избор на DVD Recorder
    От mitak_94 във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 30-12-11, 22:25
  4. Помощ за избор на DVD Player-MP4, WMV и mkv.-H264 кодек.
    От ac28 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 1
    Последно: 02-03-09, 17:57
  5. Помощ при избор на DVD player
    От maddog3 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 1
    Последно: 02-05-07, 01:32

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе