Здравейте колеги! Получи се неприятна ситуация след като бяха "занулени" настройките на навигацията съвсем случайно. Модела на системата е Kenwood DNX 7220, а навигационния софтуер е Garmin. Това е система за вграждане в автомобил. Та, проблема се състои в това, че сега не мога да намеря от къде да активирам функцията "оставяне на следа". Функцията представлява следното: при пътуване, пътя по който се движи колата се маркира с пунктирана линия (оставя се следа) и когато решиш да се върнеш обратно, но без да се ползва активна навигация просто се движиш по тези пунктири. Ако се мине втори или трети път по същия маршрут, пунктирите се натрупват. Може да се преброи колко пъти колата е минала по въпросния маршрут. Също така при преминаване в близост до вече "маркиран" път това се вижда на дисплея и при желание може да се направи корекция на пътуването. Направих актуализация на картите, но това не помогна с нищо. Не знам дали съм достатъчно обективен, но не знам как по-точно да опиша проблема.
Благодаря предварително на всички колеги !!!