Страница 13 от 17 ПърваПърва ... 31112131415 ... ПоследноПоследно
Резултати от 181 до 195 от общо 246

Маркови климатици - заблуди и истини

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    662
    #181

    Re:Маркови климатици - заблуди и истини

    Цитат Първоначално публикувано от diksanal
    Замисли се ,пък работата да не опира и до монтажа тогава?- би трябвало да си слагал 100v. клими след такова окончателно заключение.
    Не съм слагал и никога няма да слагам ,но за съжаление се налага да ги ремонтирам

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #182

    Re:Маркови климатици - заблуди и истини

    lavsho гледам от 2008 година пишеш във форума, като ти попрегледах постовете разбрах, че вече 6-та година се занимаваш с продажба и ремонт на климатици, основно Мидея. Все си мисля че ако имаше и поне малък опит или съприкосновение със 100 волтов климатик, все някъде сред 467 си поста щеше да си го споделил. Уви, няма такова нещо. Желанието ти да бъдеш компетентен по всичко с голословни твърдения, освен да изгони някой потенциален твой клиент не виждам какъв ефект би имало.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    114
    #183

    Re:Маркови климатици - заблуди и истини

    Цитат Първоначално публикувано от avast3
    Не, взе си Рено - още по-голяма френска миризма
    ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
    То много простотия в теб се събрала. Откъде я събираш или сама те търси. Минаваш и Сашетата от Комиците - УНИКАЛНО СИ ТЪП ( не го приемай мнооого лично)


    За съжаление, трудно е да се следи за спазването на правилата в целия форум, особено в раздел Климатици.
    Затова, разитаме на рапорти от потребителите на подобни обидни, нарушаващи правилата постове!
    Все пак, по-добре късно, отколкото никога.
    С 3 месеца закъснение, emil2564 получава 10-дневно наказание. 10 дни е малко за такъв тип обида - ако поста беше репортнат навреме, наказанието щеше да е значително по-сурово.
    Наказанието влиза в сила от днес - 20.05.2011.
    Крис

  5. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #184

    Re:Маркови климатици - заблуди и истини

    Цитат Първоначално публикувано от BLUE1
    Все си мисля че ако имаше и поне малък опит или съприкосновение със 100 волтов климатик, все някъде сред 467 си поста щеше да си го споделил. Уви, няма такова нещо.
    Просто е много зает Блу-той ремонтира ли ремонтира 100v. бракми.Както се споминават още след първата година ,явно е претрупан с работа и трябва да са яка бригада.А сега пък ти lavsho ни осветли,ако не е тайна,какво и как им ремонтираш на 100 волтовите- или те отвътре са като Мидея- пък може и да те потърся,като даде фира някоя машина,знае ли човек. :rolleyes:

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #185

    Re:Маркови климатици - заблуди и истини

    Цитат Първоначално публикувано от emil2564
    ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
    То много простотия в теб се събрала. Откъде я събираш или сама те търси. Минаваш и Сашетата от Комиците - УНИКАЛНО СИ ТЪП ( не го приемай мнооого лично)
    Ужасно си прав

  7. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #186

    Re:Маркови климатици - заблуди и истини

    Хайде да поопресним малко темата,и да стигнем до ИСТИНСКИ ОТГОВОР на въпроса,има ли в БГ истински японски климатици,проектирани и правени в Япония!?.....Говоря за нови машини,ей тъй идващи от островите с корабче!....Без значение къде акостира корабчето,било в Пирея или Ротердам!....Всеки път като се повдигне този въпрос,първо подскачат вносителите на втората употреба и дежурните защитници на "Истинските япончета",старите машини на 100волта....Не искам да влизам в такива спорове,за мен е губене на време,но искам да намеря верния отговор,а не да се размива въпроса със заводи за японския и съответно "другия "пазар,ама все в Китай.....,заводи в Малайзия,Тайланд и т.н.....И пак искам да подчертая,моля нека не спорим за качествата на старите машини,питането ми е само за нови климатици,пък били те и с допълнителната висулка!...../разбирай трафа/...И още едно пояснение,ако и да се разбира от самосебе си,става въпрос за скъпи маркови машини!.....Предварително благодаря на отзовалите се!

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #187

    Re:Маркови климатици - заблуди и истини

    От това, което съм чел и виждал, знам само за две машини, които се правят в Япония - цялата V серия и ІІІ серия ND на ТОШИБА, за Европа, въпреки, че пак няма сигурност на 100% според мен.Дори новата VІ серия на ТОШИБА се прави в завода в Тайланд.

  10. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #188

    Re:Маркови климатици - заблуди и истини

    Благодаря edi1,за Европа разбирам,виждам,че вероятно визираш 220 волтови машини,но по важното е има ли ги в БГ и къде!?......

  11. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #189

    Re:Маркови климатици - заблуди и истини

    Да, на 220.V серия е PAVP-E, продава се в България навсякъде.Другия е SAVP-ND, НОРДИК модела на ІІІ серия, но до сега не съм виждал да се продава или предлага в България.

  12. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #190

    Re:Маркови климатици - заблуди и истини

    slovaka, да разбираме ли, че си търсиш качествен "самурайски" климатик произведен в Япония и да е с надпис "Made in Japan"? Щото чета в други теми, че имаш нови качествени домакински ел. уреди с марката на Miele на тях сигурно има надпис "Made in Germany".
    На моите климатици не пише "Made in Japan", но пише "Use only in Japan" (знаеш, какво означава в превод) и ги купих нови миналата година.
    Пазара за нови 100V климатици драстично спадна от миналата година насам, почти не се внасят актуалните нови модели, защото много малко хора в БГ биха си позволили да отделят суми от порядъка на 2500-2600лв. за нова машина от висок клас, която е 7000 BTU.

  13. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #191

    Re:Маркови климатици - заблуди и истини

    Не,ползувам само хладилник и пералня на Миле,уредите са купени от Австрия преди 4-5 години,сега ми предстои да вземам за жилището в БГ кухненско обзавеждане,мисля за Франке,но още е проект.....Разбирам много добре какво пише на климатиците ти ,но ми е малко странен тона.....Не си спомням да сме си пили ракията заедно!?....Ама ще го преживеем!.....Да търся качествени и луксозни машини,да приемем,че лимита е 2500лв за бройка,за монтажа не говоря,ще е малко изчанчен или поне аз така си го представям,ако е възможно естествено!.....Други неща да питаш драги gnf,нещо да не е ясно!?...

  14.  
     
  15. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #192

    Re:Маркови климатици - заблуди и истини

    Цитат Първоначално публикувано от slovaka
    ...но ми е малко странен тона.....
    Нищо странно не виждам в тона и не знам защо си се засегнал Прям човек съм и затова може да е било малко директно
    И за да не съм изцяло off, какви са помещенията, в които искаш да слагаш машините?

  16. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #193

    Re:Маркови климатици - заблуди и истини

    Колкото и смешно да звучи,касае се за....панелен апартамент,последен шести етаж,ще се слагат три машини,мамка му,емоционално съм свързан с този дом и няма да жаля пари!Носталгия,от там трагнахме млади зелени......А сега вече и внуци се въртят около нас!.......

  17. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #194

    Re:Маркови климатици - заблуди и истини

    @gnf Което ме подсети, че не сме си пили ракията заедно...
    Иначе, според някои съфорумци, има подови Дайчовци, наполовина произведени в Япония.

  18. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #195

    Re:Маркови климатици - заблуди и истини

    Абе ...наполовина бремена булка,не съм виждал,но виж за тези подовите съм чувал!........

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 13 от 17 ПърваПърва ... 31112131415 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Няколко истини и мита за японските климатици
    От mantaman във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 115
    Последно: 26-02-12, 18:39
  2. Евтини маркови парфюми - менте?!
    От taralion във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 6
    Последно: 14-01-11, 11:53
  3. SELL: МАРКОВИ ОБУВКИ
    От taipan във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 28-11-10, 13:38
  4. Маркови инвертори 12-ки до 1 300 лв. - дайте акъл
    От tostefo във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 11
    Последно: 01-09-08, 01:11
  5. Продавам маркови компютри
    От taralion във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 15-05-07, 23:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе